گزارش مشکلات کاربران با شبکه PSN

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
با vpn حل میشه ولی یه راه ساده تر هم داره اونم اینکه یه 20-30 بار مدام resum کنید دانلود شروع میشه.همه دانلودها بدون استثنا با این کار شروع به دانلود میشن
اگه یه 10 مین هم صبر کنید و بعد استارت کنید هم درست میشه

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
با vpn حل میشه ولی یه راه ساده تر هم داره اونم اینکه یه 20-30 بار مدام resum کنید دانلود شروع میشه.همه دانلودها بدون استثنا با این کار شروع به دانلود میشن
امتحان کردم جواب نمیده
این روش رو قبل از اینکه شما بگی یه جای دیگه هم خونده بودم اما واسه من که جواب نداد

اگه یه 10 مین هم صبر کنید و بعد استارت کنید هم درست میشه
اینم همینطور
.
بعد یه نکته ای که هست اینه که مثلا بعضی از بازی ها این مشکل رو ندارن یعنی بدون هیچ قطعی ای دانلود میشن تموم میشه

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
امتحان کردم جواب نمیده
این روش رو قبل از اینکه شما بگی یه جای دیگه هم خونده بودم اما واسه من که جواب نداد

اینم همینطور
.
بعد یه نکته ای که هست اینه که مثلا بعضی از بازی ها این مشکل رو ندارن یعنی بدون هیچ قطعی ای دانلود میشن تموم میشه
همه مشکل دارن چون تا جایی که من فهمیدم سرور اپدیت ها توسط دانشمندان و حضرات فیلتر شده و نمیشه گفت اون بازی و این بازی فرقی داشته باشه بیشتر رندوم و شانسی شده :|

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
همه جای دنیا حکومت برای راحتر شدن مردم و زندگی آسودشون دائم برنامه ریزی میکنه مسئولین ما هم شب میخوابن صبح پا میشن میگن چیکار کنیم حال یه عده از جمعیت کشورمون گرفته بشه و مشغله ذهنی واسشون بتراشیم.واقعا خجالت میکشم تو همچین کشوری زندگی میکنم. :Wallbash:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
مشکل حل که نمیشه هیچی
روز به روز بدترم میشه
یعنی آدم دعا میکنه فردا صبح که از خواب بیدار شدم وضعیت از امروز بدتر نشده باشه
تا چند روز تنها مشکلم دانلود نشدن بازی ها بود الان توی PC مشکل پینگ و تایم اوت هم اضافه شد
یعنی نه با کنسول میشه بازی کرد نه با pc
با این وضع داریم کم کم به دورانی برمیگردیم که باید میکرو بخریم بشینیم خونه تکی واسه خودمون بازی کنیم
صاحب تاپیک هم که پیداش نیست بیاد حد اقل نتیجه پیگیری هاش رو به ما بگه
ای خدا یه سرگرمی داریم هر روز یه کرمی میریزن نمیذارن خوش باشیم

• Like
Reactions: voldmort

Captain Tsubasa

کاربر سایت
Jan 2, 2008
156
امتحان کردم جواب نمیده

اینم همینطور
.
زیر 4 گیگ(پارت اول) راحت دانلود میشه و بالای 4 گیگ(پارت دوم به بعد) که سرورش عوض میشه فیلتر هست
خیلی مسخره هست

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سرور های PSN یه چند روزی هست که دچار مشکل شدن..
حالا این مشکل فیلتر و دانلود لینک ها به کنار
ظاهرا سرورهای سونی بدجوری اختلال پیدا کردن و فقط مربوط به ایران نیست

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
سرور های PSN یه چند روزی هست که دچار مشکل شدن..
حالا این مشکل فیلتر و دانلود لینک ها به کنار
ظاهرا سرورهای سونی بدجوری اختلال پیدا کردن و فقط مربوط به ایران نیست
من امروز sign out كردم ديگه ساين اين نميشه تمام بازي هام قفل شده هم شاتل و فن اوا و ايرانسل تست كردم هيچكدوم ساين اين نميشه

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام
آقا من پدر پارس آنلاین رو در آوردم انقد زنگ زدم بهشون
بچه ها همگی خواهشا پیگیری کنید
چون اگه زنگ نزنیم مطمئن باشید درست نمیشه
من از دیروز 4 بار زنگ زدم بهشون
امروز با اینکه مشکل PSN حل نشد برام اما طرف یه کاری کرد پینگم توی DOTA2 شده 80 :D=P~
بعدشم در مورد مشکل PSN گفت که همکارای خودمون هم خیلیاشون هستن که ps4 بازی میکنن و از مشکل خبر دارن
گفتش فقط پارس آنلاین نیست و همه این مشکل رو دارن چون از طرف زیرساخت هستش و ما ارجاع دادیم به زیرساخت تا زودتر حل بشه
و اینکه گفت خیلیا زنگ میزنن همین مشکل شما رو مطرح میکنن
حالا ما یه چند روزی صبر میکنیم درست نشه باید یه فکر دیگه ای بکنیم
این ISP ها زیاد مقصر نیستن بیچاره ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر