گرفتن psn plus 30 روزه رایگان

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
سلام دوستان من امروز psn plus مجانی گرفتم .گرفتنشم خیلی راحته کار خواستی نمیخواد انجام بدین

برید تو سایت فیس بوق و وارد صفحه SonyPlaystation شید و اول لایکش کنید و بعد پایین لایک عکس پلاس هست و زیرش نوشته پلاس 30 روزه رو اون کلید کنید شما رو به صفحه دیگه منتقل میکنه
یه سری اطلاعات ازتون میخواد اسم تاریخ تولد + ایمبل اونا رو پر کنید و در اخر تیکی که زیر همون جایی که ازتون سنو میخواد بزنید بعد که اطلاعات رو کامل کردید کلید کنید وارد یه صفحه دیگه میشید نوشته Go to app بغلشم عکس پلاس هست روش کلید میکنید و دیگر کار تمام یه صفحه میاد نوشته کد برای شما بین 1 روز تا 7 روز ارسال میشه برای من 1 روزه اومد
کدو تو قسمت reedem code تو ps store میزنید و کار تمام میشه . از این 30 روز نهایت استفاده رو ببرید ;)
اصلا هم فیک نیست اگه برید تو سایت خود playstation هم نوشته .
http://uk.playstation.com/home/news/articles/detail/item545235/Get-a-taste-of-PlayStation-Plus/

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
مدت زمان ریدم کد محدوده یا هر وقت بخوایم میتونیم بگیریم؟ بعد یک سوال دیگه. چند بار میشه کد گرفت؟ از یک ISP میشه چند بار با چند ایمیل متفاوت گرفت؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
مدت زمان ریدم کد محدوده یا هر وقت بخوایم میتونیم بگیریم؟ بعد یک سوال دیگه. چند بار میشه کد گرفت؟ از یک ISP میشه چند بار با چند ایمیل متفاوت گرفت؟

داداش خودم بار اول میگیرم نمیدونم ولی با تغییر ایپی و عوض کردن اکانته فیق بوق و ایمیل میشه چند بار گرفتش

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
تبریک عرض می کنم .از همین الان Time بگیر تا دو هفته دیگه این یک ماه Free PSN هم می ترکه.دقیقا مثل تمام چیزهایی که رایگان و ایرانی ها بهش دست پیدا می کنند.

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
تبریک عرض می کنم .از همین الان Time بگیر تا دو هفته دیگه این یک ماه Free PSN هم می ترکه.دقیقا مثل تمام چیزهایی که رایگان و ایرانی ها بهش دست پیدا می کنند.

bing که ترکید اینم چند وقت دیگه برمیدارن
یه چند تا نکته حتما ایمیلتون با اکانت فیگ بوقتون باید تایید شده باشه که برا میلتون میاد بعد ثبت نام و یه ادرس میزنید و ok میشه
حتما باید قبل اینکه رو پلاس کلید کنید صفحه رو لایک کنید .

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
bing که ترکید اینم چند وقت دیگه برمیدارن
یه چند تا نکته حتما ایمیلتون با اکانت فیگ بوقتون باید تایید شده باشه که برا میلتون میاد بعد ثبت نام و یه ادرس میزنید و ok میشه
حتما باید قبل اینکه رو پلاس کلید کنید صفحه رو لایک کنید .

الان منی که زدم یه ایمیله دیگه رو چیکار کنم؟

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
الان منی که زدم یه ایمیله دیگه رو چیکار کنم؟

مشکلی نداره به اون ایمیل میاد
اطلاعات دقیق وارد کنید الکی نزنید
من خودم یکی دیگه ساختم زده ام هنوز کدو نفرستاده

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
من ۴شنبه زدم هنوز خبری نیست :|
میشه یه شات از ایمیلی که برات زدن بزاری ؟!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من قبلا گرفته بودم وقتی کد رو میزدم کردیت کارت میخواسـت!

آخرین ویرایش:

peyman_mi

کاربر سایت
Feb 21, 2011
284
نام
پیمان
دوستان توجه کنید که باید تاریخ تولد + ایمیل که به اکانته فیس بوقتون دادین + کشوری که اکنته psn رو زدید + همون اکانته psn باهاش میرین psn باید یکی باشه تا کد براتون ارسال شه من بار اول درست زده ام اومد بار دوم قرو قاطی زده ام هنوز نیومده

LORD-D

کاربر سایت
Apr 20, 2012
135
نام
AMIRREZA
اقا شما الان داری استفاده می کنی واقعا مجانی هست یا باید کریدیت کارت داشت:-/

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان توجه کنید که باید تاریخ تولد + ایمیل که به اکانته فیس بوقتون دادین + کشوری که اکنته psn رو زدید + همون اکانته psn باهاش میرین psn باید یکی باشه تا کد براتون ارسال شه من بار اول درست زده ام اومد بار دوم قرو قاطی زده ام هنوز نیومده

باو اولش می گفتی دیه.:|

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من خودم از این کد استفاده کردم و چیز جدیدی نیست سونی 3 ماه پیش این طرح رو شروع کرده بود!

در ضمن تو ایران یا هر جای دنیا باشید اگه کردیت کارت نداشته باشید این کدها مفت هم نمیارزه براتون چون نمی تونید ردیم کنیدش! پس خیلی حرص نزنید که 10 تا ایمیل بسازید و 10 تا کد بگیرید.

اینم بگم که کدها تا حداکثر 7 روز به ایمیل ها ارسال میشه پس اگه دیر شد نگران نباشید!

drkiwi

کاربر سایت
Jul 20, 2009
28
برای من 10 روزه اومد.

نیاز به یه credit card داره (ویزا-مستر-مائسترو-امریکن اکسپرس).بعدش اصن نیازی نیست پولی تو حساب باشه چون 30 روز trial ه.
یه کارت که هیچ پولی نیست توش از یکی از آشناهاتون تو خارج اگه میتونین بگیرین وارد کنین.(شماره کارت-نام صاحب حساب-تاریخ انقضا-کد امنیتی)
وارد کردین که گزینه ی automatically add funds رو حتما چک کنین که تیک نداشته باشه.چون باعث میشه اگه اکانتتون نیاز به شارژ داشت خودش اتوماتیک از credit card برداره.

بازیاتونو ک دانلود کردین نهایتا اطلاعات حساب رو از billing info بردارین.
فک کنم تا الان حدود 60 پوند مجانی بازی گرفتم: Metal Gear Solid HD Collection / Gravity Rush / Puddle
:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر