گرفتن گلد 1 هر ماه به صورت مجانی یا ارزان

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
سلام
یک آموزشی پیدا کردم که ظاهرا کار میکنه حالا میزاریم دوستان استفاده کنند

وسایل مورد نیاز:

2 دسته
1 اکانت سیلور که هیچ وقت گلد نداشته
اکانت اصلی خودتون که الان سیلور شده

نکته مهم:

مطمئن بشید اکانت اصلیتون AUTO-RENEWAL off هستش (برای کسایی که Credit Card روی اکانتشون دارن)

آموززش:

1- مطمئن شید که اکانت اصلیتون و هر اکانت دیگه ای Sign in نیست
2- با دسته اولتون به پروفایلی که هیچ وقت گلد نداشته و سیلور هست Sign in شید
3- با دسته دومتون با پروفایل اصلیتون که الان سیلور هست Sign in شید
4- با دسته اول تو داشبورد بچرخید تا تبلیغ هایی در مورد گرفتن گلد مجانی با گلد یک ماهه 1$ پیدا کنید(تبلیغ گلد مجانی برای کسانی که از تمام 3 ماه گلد مجانی استفاده نکردند(3تا اکانت 1ماهه))
5- دسته اول رو Sign out کنید
6- با دسته دوم خود روی تبلیغ کلیک کنید و از تخفیف های ویژه برای اکانت هایی که تا بحال گلد نداشته اند یا از 3 ماه مجانی خود بر روی اکانت اصلی خود استفاده کنید

موفق باشید

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
حسام تو ام که دیگه ترکوندی... هر چی iso میزاره فرداش میای اینجا تاپیک میزنی. بعدم ولش میکنی میری. بیا حداقل به این بندگان خدا یه guide ای چیزی بده آخه...

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا این روش جواب میده من خودم امتحان کردم فقط قبل از گرفتن باید یه ویزا کارد یا اکانت پی پل بزنین تو اطلاعات اکانتتوت اول میرین تو سایته paypal.com یه اکانت میسازین بعد میزنینش توی لایو بعد میتونین یه ماه گلد مجانی بگیرین.این برای اونایی که status code:80070057 میبینن جواب میده.

blue man

کاربر سایت
Aug 31, 2011
99
اگر میشه اموزش ثبت نام توی paypal.com رو هم بده که باید چه گزینه هایی رو انتخاب کرد
من یه بار ثبت نام کردم اکانتم فعال نشد

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
متاسفانه به خاطر ت.ح.ر.ی.م ساخت اکانت تو paypal برای ایرانیا مقدور نیست.شما باید بگردین یه اکانت تقلبی توی گوگل یا سایتای دیگه پیدا کنین.
من میگردم اگر پیدا کردم برای شمام میذارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر