گرشاسپ... God Of War ایرانی!

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آقا من اینترنتم کم سرعته برای همینم چی بشه تریلرهاشو ببینم قبلا یکی دیدم یه باگ بزرگ داشت(اونم اینکه وقتی گرشاسپ میدویید دستش از پشت میرفت تو شمشیرش!!!جفت دستاش یعنی تقریبا هر ثانیه یه باگ!!)از اون جایی که خیلی برای بازی نگرانم میپرسم که آیا برطرف شده؟

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
آقا من اینترنتم کم سرعته برای همینم چی بشه تریلرهاشو ببینم قبلا یکی دیدم یه باگ بزرگ داشت(اونم اینکه وقتی گرشاسپ میدویید دستش از پشت میرفت تو شمشیرش!!!جفت دستاش یعنی تقریبا هر ثانیه یه باگ!!)از اون جایی که خیلی برای بازی نگرانم میپرسم که آیا برطرف شده؟

یه باگ دیگه هم داشت که وقتی میپرید رو هوا میتونستی کنترلش کنی و خلاصه خلاصه خیلی
ضایع بود اساسی ... یکی بهم گفت که تمام باگ ها برطرف شده و بازی اشکالی نداره ..
منم همین فکر میکنم طبق اخرین تریلری که دیدم ...:biggrin1:

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام به همه دوستان
ممنون از اظهار لطفتون

بازی گرشاسپ آماده عرضه به بازار می باشد، برای مشخص شدن تاریخ دقیق عرضه و نوع پخش آن در بازار ایران، مدتی است که شرکت فن افزار شریف پیشنهادهای خود را به بنیاد ملی بازی های رایانه ای اعلام نموده است و منتظر تایید آن نهاد می باشد.

برای پیگیری آخرین اتفاقات پروژه میتونید به وبلاگ گرشاسپ سری بزنید.

• Like
Reactions: capitanrayan

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
واااااااااااااااای این واقعا عالیه
راستی یه سوال من خیلی وقت پیش بازی رو از سایت پیش خرید کردم نحوه ارسال برای افرادی که بازی رو پیش خرید کردن چه جوریه؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ما که برای بازی رفتیم سیستم هم ارتقا دادیم!:D کی میاد این لعنتی:D-ببینیم بلاخره GOW ؤقیب پیدا میکنه؟یا همچنان بی رقیبه:D

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
واااااااااااااااای این واقعا عالیه
راستی یه سوال من خیلی وقت پیش بازی رو از سایت پیش خرید کردم نحوه ارسال برای افرادی که بازی رو پیش خرید کردن چه جوریه؟

به محض اینکه اولین پک بازی آماده بشه با دوستانی که پیش خرید کردند تماس میگیریم.

ما که برای بازی رفتیم سیستم هم ارتقا دادیم!:D کی میاد این لعنتی:D-ببینیم بلاخره GOW ؤقیب پیدا میکنه؟یا همچنان بی رقیبه:D

راستش اون جمله ای که تو پست قبلی دادم دقیقا معنیش اینه که خیلی وقته که کار از دست ما خارج شده و کاملا به عهده بنیاده. بحث قیمت و تاریخ عرضه و خرده چیزهای دیگه!

انشالله احتیاج به سیستم خفنی هم نخواهد بود! از تعریفات هم ممنون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر