گارانتی برای سی پی یو AMD نیاز هست؟

eeeeeeehsan

کاربر سایت
Jul 18, 2014
12
سلام دوستان

برای خرید سی پی یو نیاز به گارانتی هست؟

سی پی یو AMD Ryzen 9 5900x بدون گارانتی رو میخوام بگیرم 21.8، با گارانتیش 2 تا 2.5 گرونتره، میشه حدود 23.8 تا 24.5 تومن. اگر خنک کننده خوب ببندم مشکلی پیش نمیاد بدون گارانتیش رو بگیرم؟ گارانتیش 3 ساله ماتریس هست.

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
411
گارانتی CPU در ایران بیمعنی ترین چیز دنیاست دوست عزیز
الکی پول واسه گارانتی CPU نده

CPU های اینتل کلا در ایران گارانتی ندارن و هیچ مشکلی هم برای کسی پیش نیومده

• Like
Reactions: eeeeeeehsan

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
من از قدیم amd داشتم، زمانی که هیچی سر در نمیاوردم در بدترین شرایط با یک فن خیلی بد حدود 9 سال کار کرد (با همون کلی رندر و اینا هم گرفتم 24 ساعته هم روشن بود:D) هنوزم سالمه گوشه خونه افتاده :D الانم 3 ساله رایزن دارم مشکلی نداشته.
حالا مورد شما چون سی پی یو بالا رده هست و قیمتش زیاده برا احتیاط خوبه گارانتی اما اینم درنظر بگیر تو ایران نمیشه خیلی اطمینان داشت به این گارانتیا، من پاور کولر مسترم به مشکل خورد آواژنگ که خیر سرش جز معروف تریناس قبول نکرد برگشت زد.

• Like

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام دوستان

برای خرید سی پی یو نیاز به گارانتی هست؟

سی پی یو AMD Ryzen 9 5900x بدون گارانتی رو میخوام بگیرم 21.8، با گارانتیش 2 تا 2.5 گرونتره، میشه حدود 23.8 تا 24.5 تومن. اگر خنک کننده خوب ببندم مشکلی پیش نمیاد بدون گارانتیش رو بگیرم؟ گارانتیش 3 ساله ماتریس هست.
بدون گارانتی بخرید موقع اسمبل مشکلی پیش نیاد و دما خوب باشه تا سالها کار میکنه براتون...گارانتی cpu تو ایران جکی بیش نیست

• Like

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یک سوال

مثلا اگر مشکلی برای سی پی یو بوجود اومد ، شرکت گارانتی کننده چکار میخواد بکنه ؟

کلا آمار خرابی AMD فوق العاده پایینه و نگران خرابی CPU نباشید ولی اگه به فرض خراب بشه و گارانتی معتبر باشه و البته ثابت بشه شما نقشی توی خرابی CPU نداشتین براتون تعویض میکنن

• Like
Reactions: CaeZer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر