کیس های انویدیاMAINGEAR

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
سلام دوستان
شاید شما هم تو نمایش بازی sleeping Dogsاز اون دسته کسایی باشین که اولین بار اسم کیس های انویدیا رو شنیدین...
بله...
کیس های maingearکه واقعا کیس های خوش ساخت و با کیفیتی هستن و نکته جالب در موردشون این هست که تمام شما تمام خروجی ها و ورودی ها رو از بالای کیس خواهید داشت نه از پشت!
درسته مادر بورد 90 درجه چرخش کرده و به سمت بالا قرار گرفته که به ادعای سازنده و همچنین تست های سایت HOTHARDWAREواقعا نقش بسزایی تو تهویه و صدای سیستم داشته...
در حال حاضر این کیس ها به همراه سیستم کولینگ مایع مخصوص انویدیا به قیمت 899دلار هستند!!!
و اگر کسی مایل باشد در صورت خرید یک سیستم کامل از سایت می تواند از اورکلاکر های redlineاستفاده کرده و CPUخود رو تا 5گیگا هرتز اورکلاک کند(پردازنده های 6 هسته ایی اینتل را با 5 گیگاهرتز فرض کنید!!!)
در ادامه تصویری چند از کیس های maingear میبینیم!!!
small_shift_cabling.jpg

small_shift_back.jpg

small_shift_inside.jpg

294029-maingear-potenza-super-stock-angle.jpg

800t8MAINGEAR_SHIFT_SS_Hero.jpg

یه تصویر بود اگه اشتباه نکنم 3 تا GTX690تو حالتQuadSLiبودند!!!اونو نتونستم پیدا کنم!

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
اول از همه ممنون از خبر.
مطمئنی که gtx 690 رو 3way sli کرده بود؟
چون تا اونجایی که من دیدم چون 690 خودش dual gpu هست ، اگر دوتا باهم sli شن تشکیل quad gpu sli رو میدن.
حالا البته باز ببخشید اگر دارم از رو نادونیم اظهار نظر میکنم...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
تمام خروجی ها و ورودی ها رو از بالای کیس خواهید داشت نه از پشت

خیلی جالبه. اولین باریه که کیسی با خروجی از بالا میبینم. البته از چیدمان عمودی H.D.D ها خوشم نمیاد...

vahid3plove

کاربر سایت
Jun 8, 2011
441
نام
وحید مشیری
خیلی جالبه. اولین باریه که کیسی با خروجی از بالا میبینم. البته از چیدمان عمودی H.D.D ها خوشم نمیاد...

سایت هات هاردویر گفته این چرخش های 90 درجه ایی تاثیر خوبی تو دما و صدای سیستم گذاشته و خیلی بهتر شده...

---------- نوشته در 07:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:25 PM ارسال شده بود ----------

اخرت سیستمه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر