کپکام: هنوز نسخه PC تایید نشده است!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مسئول روابط عمومی اروپای کپکام در گفتگو با بازی‌سنتر شایعات مربوط به تایید نسخه PC را تکذیب کرد و گفت: کپکام هنوز نسخه PC را تایید نکرده است.
Ben Le Rougetel در مورد نسخه Remake از رزیدنت ایول 2 نظر خاصی نداد اما گفت ما همیشه این نکته که Resident Evil 2 چقدر برای طرفداران بازی ارزشمند است را در نظر داریم و بهتر است فعلا منتظر باشیم.
او درباره منتشر شدن نسخه Pirate بازی Resident Evil 5 گفت: ما کوتاهی صورت ندادیم، بازی در ژاپن عرضه شده است و عده زیادی همیشه دوست دارند همه چیز را رایگان بدست بیاورند. البته آن‌ها از خیلی چیزها در آینده محروم خواهند شد.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
همونطور که دوستان هم گفتند منظورم RE5 بود که از اول برای PC ساخته شده...و با توجه به این موضوع هر لحظه ممکنه نسخه ی پی سیش عرضه شه...(احتیاجی به پورت کردنش نیست!)
دوم اینکه تکذیب کردن Capcom هم اصلا مدرک محسوب نمی شه...بر خلاف گفته شون این بازی رو اول و آخر برای پی سی هم عرضه می کنند...(از اینجور تکذیبها سر GTA IV PC و خیلی از بازیهای دیگه زیاد دیده ایم)

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
هنوز دعوای پی سی این بازی هست؟؟؟
دوستان فکر کنم تا زمانی که معلوم نشه بازی برای پی سی میاد یا نه اینجور تاپیک ها رو قفل کنین بهتره...
اومد اومد اگه نیومد نیومد:d به ما چه

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان لطفا دعوا نكنيد.
اين بازي بخواهي نخواهي براي pc مي آيد همه هم مي دونند.
كاري هم به حرف GS و Amazon اين هارو نداشته باشيد .
capcom عضو انجمن حمايت از pcgamer هست و اين نشون ميده كه مي ياد .
من از مدير سايت تقاضا دارم اين تايپك بسته بشه تا ديگه حس رفاقتتون رو به خاطر يه بازي از دست نديد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر