کپکام: هنوز نسخه PC تایید نشده است!

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
مسئول روابط عمومی اروپای کپکام در گفتگو با بازی‌سنتر شایعات مربوط به تایید نسخه PC را تکذیب کرد و گفت: کپکام هنوز نسخه PC را تایید نکرده است.
Ben Le Rougetel در مورد نسخه Remake از رزیدنت ایول 2 نظر خاصی نداد اما گفت ما همیشه این نکته که Resident Evil 2 چقدر برای طرفداران بازی ارزشمند است را در نظر داریم و بهتر است فعلا منتظر باشیم.
او درباره منتشر شدن نسخه Pirate بازی Resident Evil 5 گفت: ما کوتاهی صورت ندادیم، بازی در ژاپن عرضه شده است و عده زیادی همیشه دوست دارند همه چیز را رایگان بدست بیاورند. البته آن‌ها از خیلی چیزها در آینده محروم خواهند شد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
:eek::eek::eek::eek:
ببخشید اون موقع چه ربطی به pc داشت . فقط episode 4 از یک تبلیغ و نشون میده و اصلا کلمه ای از pc برده نشده ;)
برای pc دوست عزیز میاد اما با تاخیر کنسولی وقتی street fighter IV با تاخیر کنسولی در تابستان بر روی PC میاد اون موقع resident evil 5 با اون همه عظمت همراه با نسخه کنسولی بیاد اصلا با عقل جور در نمیاد ;)

چي ميگي بابا؟
تو قسمت pc اين تريلر قرار گرفته:mad:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
نمی دونم چرا بعضی ها چشم ندارن یه بازی برای PC بیاد.
اینقدر فن بازی درآوردن نمی دونم چه سودی براشون داره.
من نمی گم که الکی خبر های غیر موثق رو تایید کنید ولی طوری حرف بزنید که آدم باور کنه که از نیومدن این بازی روی پی سی خوشحال نیستید.کنسولی مثل 360 ارزش این همه طرفداری رو نداره.این نظر منه دیگه حالا کشش ندید.
ولی سایت گیم اسپات موضوع رو خیلی جدی داره نشون میده و به قسمت پی سی پر و بال داده و تاریخ انتشار رو برای اروپا زده.
باید منتظر بود و دید چه خواهد شد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این فن بازی نیست...کاری ـه که خود پی سی گیمرها با Piracy یر خودشون اوردن...
این چه ربطی داره به اینکه یه نفر چون یه بازی رو می تونه روی کنسولش بازی کنه بیاد اینجا روی اعصاب همه بره که شما نمی تونید این رو بازی کنید چون فرقونی بنام 360 ندارید(شرمنده یخورده اعصابم بهم ریخت قصد توهین به شخصی رو نداشتم هر چی گفتم با ماکروسافت بودم)
نکه خیلی پایرسی توی کار 360 نیست وهیچ کس اصلا طرف ایول 5 که 20 روز زودتر زاییده شد نرفت فقط پی سی گیمر ها هستند که از کرک استفاده می کنند اصلا کنسول باز ها طرف بازی های کپی شده نمی رن.خواهشا این بحث پایرسی رو به میون نیارید.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بنظر من تاپیک قفل ببشه بهتره :smile:
چون بعضیها فکر میکنند ما الان داریم میگیم بازی بخواد بیاد چند ماه بعد از تاریخ کنسولی میاد میگن فن بازی و ناراحت شدن اصلا نمیدونم وقتی خود capcom میگه تایید نشده چه چیزی هستت بقیه میخوان بزور میگن میاد .
بابا بخدا منم خوشحال میشم شما برین حالشو ببرین مگه چی از ما کم میشه :smile: وجدانا بخث الکی و بذارید کنار .
بقول kenji ادامه بحث بی فایده است :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بنظر من تاپیک قفل ببشه بهتره
چون بعضیها فکر میکنند ما الان داریم میگیم بازی بخواد بیاد چند ماه بعد از تاریخ کنسولی میاد میگن فن بازی و ناراحت شدن اصلا نمیدونم وقتی خود capcom میگه تایید نشده چه چیزی هستت بقیه میخوان بزور میگن میاد .
بابا بخدا منم خوشحال میشم شما برین حالشو ببرین مگه چی از ما کم میشه وجدانا بخث الکی و بذارید کنار .
بقول kenji ادامه بحث بی فایده است
قربون آدم چیز فهم.
چیزی که هست اینه که حداقل یه درصد امید که وجود داره.
ماکه مثل بعضی ها خوره این نیستیم که زودتر بازی رو تموم کنیم بعد بیایم داستان و همه چیز رو حروم کنیم واسم خودمون رو بزاریم گیمر و از بازی کردن زودهنگام وجلو تر از بعضی های دیگه افتخار کنیم.(اینا رو به شوخی گفتم)
امیدوارم بیاد و پی سی گیمر ها هم مثل ما از این بازی لذت ببرند;):biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بس كنيد ديگه. يه چند روز همه چي به هم داره ربط داده ميشه. واقعا اينكه RE5 روي PC بياد يا نياد چه ربطي به Microsoft داره ؟؟؟ . Capcom هر وقت خواست تاييد مي كنه پس اين بحث ها بي مورده. پست نا مربوط ببينم تاپيك قفل ميشه

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
جدا حال میکنم با این خبر های اختصاصی که از این بازی میزاری !
اگه بتونید از بازی های دیگه هم به همین صورت خبر بزارید واقعا عالی میشه !
مثلا AC2 نه؟ اگر با JR صحبت كنند خودم حاضرم حضوري برم :biggrin1:. البته من يكي كه فكر نكنم كسي ديگه اي اينكار بكنه ماشاالله يك چيزي به اسم گشادي در ايران بيداد ميكنه.

------------------------------
امير دمت گرم ، يك كم با كمپاني هاي بجز كپكام رابطه بر قرار كن.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اسقاط تاریخ ریلیز PC رو ویرایش نمود :D (حالا کلا تایید شدنش رو از کجا آورده اینم خودش مسالهء عجیبیست :D )
June 2009

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
کپکام رسما انتشار Resident Evil 5 را برای PC در تابستان امسال تایید کرد. این نسخه دارای حالت‌های اضافه انحصاری نیز خواهد بود. کنترل آن نیز تغییراتی کرده است تا با پی‌سی مچ باشد.

اینو از حالا گفتم که ممکنه 13 عید نباشم دروغ 13 بگم

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
کپکام رسما انتشار Resident Evil 5 را برای PC در تابستان امسال تایید کرد. این نسخه دارای حالت‌های اضافه انحصاری نیز خواهد بود. کنترل آن نیز تغییراتی کرده است تا با پی‌سی مچ باشد.

اینو از حالا گفتم که ممکنه 13 عید نباشم دروغ 13 بگم

فکر کنم چند ماه پیش همین شما بودید که می گفتید"باید گفت چند درصد ممکنه این بازی برای PC نیاد"...نمی دونم چطور تو این مدت نظرتون تغییر کرده...
به نظرم کاملا واضحه که این بازی تو 2009 برای پی سی میاد...
فکر نکنم حتی یک صدم درصد هم احتمال وجود داشته باشه بازی ای که اول برای پی سی ساخته شده و بعد روی کنسولها پورت شده برای پی سی عرضه نشه...

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
فکر کنم چند ماه پیش همین شما بودید که می گفتید"باید گفت چند درصد ممکنه این بازی برای PC نیاد"...نمی دونم چطور تو این مدت نظرتون تغییر کرده...
به نظرم کاملا واضحه که این بازی تو 2009 برای پی سی میاد...
فکر نکنم حتی یک صدم درصد هم احتمال وجود داشته باشه بازی ای که اول برای پی سی ساخته شده و بعد روی کنسولها پورت شده برای پی سی عرضه نشه...
خوب این حرف فکر نکنم از روی باد معده باشه و دلیل داره...در ضمن ایشون که تصمیمات کپکام رو نمیگیرن...نه؟
خوب اگه سابقه ی کپکام رو برای این بازی روی PC در نظر بگیریم میفهمیم که نسخه ی چهارم نسبت به بقیه ی نسخه ها خوب خیلی بدتر بود(از نظر من و خیلیهای دیگه)و در ضمن خوب خیلی سود کمی داره براشون...برای چی وقتشون رو تلف کنن و این بازی رو روی PC عرضه کنن.
در ضمن این بازی اول روی PC ساخته شده؟جالبه...
نقل قول از ویکیپدیا:
made its 1996 debut on the Sony PlayStation. It was a critical and commercial success
[/URL]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر