کپکام هم دچار ترس ترافیک پاییزی شد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
xnrq8rwyimxt2yjkyb2j.jpg

خیلی خوب مثل اینکه بازار پاییزی خیلی شلوغ شده و شرکت ها یکی یکی بازی هاشون با تاخیر مواجه میشه.

به گفته Chris Kramer مدیر ارتباطات و مکاتبه کپکام:

کپکام به علت ترافیک سنگین بازی های پاییزی عنوان Sci-fi/adventure خود یعنی Dark Void را تا 3 ماهه اول 2010 به تعویق انداخت. با اینکه تاریخ ریلیز ثابتی برای این عنوان در نظر گرفته نشده بود اما طبق صحبت ها قرار بود در سپتامبر امسال به بازار عرضه شود.

در این بین کرامر حرفی جالبی زده که گفتنش خالی از لطف نیست:

"این حرکت (عقب افتادن بازی) به سود بازی و برای بازی کنندگان خواهند بود، کمی از فشار رقابت کاسته خواهد شد (لعنت بر تو Halo! :D) و زمان بیشتری برای ریلیز بازی به ما می دهد."

منبع

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خیلی جالبه همه شرکت ها بازی هاشون رو تاخیر میدن که مثلا نخوره به MW2 و Halo بعد همه جمع شدن توی Q1 2010 انتظار هم دارن که اینا که تاخیر خورده بفروشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خیلی جالبه همه شرکت ها بازی هاشون رو تاخیر میدن که مثلا نخوره به MW2 و Halo بعد همه جمع شدن توی Q1 2010 انتظار هم دارن که اینا که تاخیر خورده بفروشه.

محمد جان دقیقا منم به همین فکر می کردم. اینا که همشون باز جمع شدن یه جا :D چه فرقی کرد؟

نتیجه اخلاقی: بازی های دیگه همه کشکن و نمیتونن زیاد توی فروش همدیگه تاثیر بزارن و این وسط تنها چیزایی که میتونه تاثیر بذاره روشون MW2 و HALO هستن.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
منم دقیقا نظرم اینه.
میگم اگه نتونستید هر بازی رو که تابستون عرضه میشه بازی کنین بذارین واسه پاییز چون با این وضعیت فکر کنم آخر سر فقط همون halo برای سه ماه ی آخر 2009 بمونه:sick:

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
مگه مافیا 2 توی و Alan Wake توی Q1 2010 نمیان ؟ یعنی این دو عنوان کوچیکتر از اون دو تا هستن ؟
میگم اگه نتونستید هر بازی رو که تابستون عرضه میشه بازی کنین بذارین واسه پاییز چون با این وضعیت فکر کنم آخر سر فقط همون halo برای سه ماه ی آخر 2009 بمونه
این وسط :
Tekken 6 : BR
FM 3
AC 2 :love:
کجا رفتن ؟

CAVALRY

کاربر سایت
Oct 7, 2005
372
نام
Librom
این طور که برای من توضیح دادن odst فقط یک بخش تک نفره که از halo3 کوتاه تره و چند تا مپ اضافه داره
پس الکی شلوغش نکنین این بازی اگه یک ملیون هم بفروشه سازنده ها باید کلاهشون را بندازن هوا

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
این طور که برای من توضیح دادن odst فقط یک بخش تک نفره که از halo3 کوتاه تره و چند تا مپ اضافه داره
پس الکی شلوغش نکنین این بازی اگه یک ملیون هم بفروشه سازنده ها باید کلاهشون را بندازن هوا
این پست رو نگه میدارم برای بعد از زمان عرضه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
از این روزاس که سه ماهه اول 2010 بشه عزا برای گیمرا :D الان همه پشت هم تاخیر زدن فردا هم باز میان میگن به خاطر فلان بازیو تاخیر زدیم بازی میره 3 ماهه ی دوم 2010:) و این داستان ادامه دارد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر