کپکام : ممکن است عناوین ریمستر بیشتری را منتشر کنیم

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
Resident-Evil-ZERO-HD-620x349.jpg

درود

شرکت کپکام به تازگی اعلام کرده که میخواهد عناوین ریمستر بیشتری را برای کنسول های نسل حاضر و پلتفرم pc منتشر کند.این شرکت به تازگی عنوان Resident Evil HD را منتشر کرد که رکورد فروش اثار دیجیتالی کپکام در روز نخست را در شبکه psn شکست.

بعد از ان ریمستر عنوان Resident Evil 0 تایید شد و همین چند روز پیش کالکشن دو عنوان Resident Evil HD و Resident Evil 0 تحت عنوان Resident Evil Origins Collection در قالب یک دیسک برای ژانویه 2016 تایید شد. در حال حاضر ممکن است شما به اندازه کافی عناوین ریمستر از کپکام دیده باشد ، اما کپکام نمیخواهد از ریمستر کردن عناوین دست بکشد.

اقای Antoine Molant مدیر بخش بازاریابی و فروش این شرکت در این رابطه میگوید:

" عنوان Resident Evil 0 در حال ریمستر شدن بود که ماResident Evil HD را منتشر کردیم. ریمستر کردن عناوین ما ارتباطی به موفقیت ان عنوان ندارد.ما ان چیزی را که طرفدران میخواهند را قصد داریم به بهترین شکل ممکن انجام بدهیم.من نمی توانم درباره تصمیمات آینده شرکت با شما صحبتی کنم اما با دیدن موفقیت Resident Evil HD، باز هم بازی هایی را بازسازی می کنیم."

منبع

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
حتی ریمستر نیز ریمستر باید گردد و ما میدانیم که این کاره درستی است و ان را انجام خواهیم داد.
Antoine Molant 2015

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ناراحتی نخر :d آی اَم روشنفکر :-"
یعنی Publisher ها کامنت هایی مثل این رو می بینن از خوشحالی غش می کنن. مفت مفت لشگر مدافع دارن که تا کسی جرات انتقاد پیدا می کنه سریع با پاتک بسیار پیچیده "ناراحتی نخر" میان وسط.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,519
نام
Mehrdad
یک عمر ملت منتظر همچین روزی بودن که ریمستر عناوین قدیمی کپ کام ببینند. حالا که کمپانی داره جواب میده باز یک عده فقط دارند ایراد می گیرند. کسی هم استقبال کنه میشه تریپ روشن فکر:d

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یعنی Publisher ها کامنت هایی مثل این رو می بینن از خوشحالی غش می کنن. مفت مفت لشگر مدافع دارن که تا کسی جرات انتقاد پیدا می کنه سریع با پاتک بسیار پیچیده "ناراحتی نخر" میان وسط.
البته کامنت من فقط در حد شوخی بودش ;) با اینکه من طرفدار ریمیک و ریمستر هستم :d ولی جدی جدی قصد توهین نداشتم ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر