کپکام: ترک Inafune باعث نزدیکی‌ ما شد.

S.T Infamous

کاربر سایت
Jun 12, 2008
342
نام
Enzo Maresca
inafune.jpg

بازی ساز افسانه‌ای و خالق مگامن، Keiji Inafune ، طرفداران و دنیا را با ترک ناگهانی کپکام به شوک در آورد اما ترک ایشان به نظر می‌رسد که این شرکت را "بسیار نزدیک تر" کرده است.
Ryota Niitsuma, تهیه کننده MvC3 به EDGE گفت که "keiji Inafune یک رهبر بسیار خوب بود اما ترک او هیچ گودال و سوراخی در کپکام ایجاد نکرده است."
" ترک کردن کپکام توسط ایشان، به نظر من باعث نزدیک تر شدن این شرکت شده و از نظر ارتباط و وابستگی بسیار نزدیک تر با هم دیگر هستیم."
" من فکر می‌کنم که ما بتوانیم که این درز و شکاف به جا گذشته را با همکاری تیمی بهتری پر کنیم. از نظر استعداد خالص، ما دارای سازنده و برنامه نویسان‌های بسیار با استعدادی هستیم و من این را مشکلی‌ نمی‌بینم."
چنانچه دلیل تغییر تصمیم ناگهانی Inafune ، به نظر مبهم می‌‌آید اما نیتسوما گفت که "هیچ دلیلی‌ برای ماندن ایشان در این شرکت وجود ندارد، هنگامی که ایشان فکر می‌کند که کاری که انجام میدهد درست نیست"

منبع

• Like
Reactions: ccie

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مرسی بابت خبر یکم مبهم بود شایدم من توهم زدم
ولی این مردک که از کپکام رفت یه جماعتی رو خوشحال کرد

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
این بابا {اینافونه}این اواخر دیگه بدطور قاط زده بود اخه من باورم نمیشه کسی که میاد بازی به اون بزرگی مثل {اونیموشا..اگر اشتباه بودایراد نگیرید یادم رفته}میسازه اخه چه طور میشه یه دفعه میره dead risingمیسازه؟؟
اصلا صنعت گیم شرقیها تو این دوره خیلی ضعیف ظاهر شد تو تمام بازیهای شرقی فقط یه متال4تونست خوب ظاهر بشه.

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
این بابا {اینافونه}این اواخر دیگه بدطور قاط زده بود اخه من باورم نمیشه کسی که میاد بازی به اون بزرگی مثل {اونیموشا..اگر اشتباه بودایراد نگیرید یادم رفته}میسازه اخه چه طور میشه یه دفعه میره dead risingمیسازه؟؟
اصلا صنعت گیم شرقیها تو این دوره خیلی ضعیف ظاهر شد تو تمام بازیهای شرقی فقط یه متال4تونست خوب ظاهر بشه.

مگه Dead Rising چشه ؟! بازی به این خوبی !

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
چه طور میشه یه دفعه میره dead risingمیسازه؟؟
Dead Rising ، بخصوص نسخه اولش یکی از بهترین بازیهای این نسله ، فروشش هم خیلی خوب بوده ...
Bayonetta
Vanquish
No More Heroes
Super Mario Galaxy 1 , 2
Star Ocean 4
FF XIII
Resident Evil 5
White Knight Chronicles
و و و ...

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
Dead Rising ، بخصوص نسخه اولش یکی از بهترین بازیهای این نسله ، فروشش هم خیلی خوب بوده ...
کلا بازی مالی نیست فقط برای وقت کشی خوبه البته شماره یک بازی خوبی بود ولی شماره 2 خدا لعنت کنه این اینافونه رو

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Bayonetta
Vanquish
No More Heroes
Super Mario Galaxy 1 , 2
Star Ocean 4
FF XIII
Resident Evil 5
White Knight Chronicles
و و و ...

اصلی رو یادت رفت MGS4 , MGS PW ,.....:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
مشخصه که Capcom نه تنها از رفتنش ناراحت نیست بلکه خوشحال هم هست.
من فکر کنم رابط Capcom به اینافوئه شکر آب شده بود که اونجا رو ترک کرد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به نظر خود من بعضی از افراد هستند که در دایره ی خودشون بسیار موفق هستند ولی اگه وارد قلمرو دیگری بشن ممکنه به اون ناحیه صدمه بزنن. از نظر من اینافونه چنین شخصیتی بود.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به نظر خود من بعضی از افراد هستند که در دایره ی خودشون بسیار موفق هستند ولی اگه وارد قلمرو دیگری بشن ممکنه به اون ناحیه صدمه بزنن. از نظر من اینافونه چنین شخصیتی بود.

احد این جملت منو منهدم کرد دمت گرم بزنم واسه امضا؟!!!!!!
درضمن اینافونه فقط تهیه کننده onimusha بوده و کپکام فقط از پول ایشون استفاده می کرد و تا به حال هیچ بازی رو کارگردانی نکرده

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
یعنی منظورت این هست که اینافوئه پاشو از گلیمش درازتر کرده بود؟
این قلمرو رو می تونی توضیح بدی، که اینافوئه تو چه قلمروئی اومده بود که به اونجا صدمه زد؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
Bayonetta
Vanquish
No More Heroes
Super Mario Galaxy 1 , 2
Star Ocean 4
FF XIII
Resident Evil 5
White Knight Chronicles
و و و ...

الان این لیستی که شما معرفی کردید یعنی بهترینای شرق بودند دیگه {پس dmc4وmgs4کو}ولی در کل تو این نسل بیشتر بازی های شرقی برا نینتندو و کنسولای دستی بوده ولی روی پلتفرمهای دیگه زیاد حرفی برای گفتن نداشتن]

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر