کونامی و عرضه ی دو Demo برای بازی PES 2012

nathan mckane

کاربر سایت
pes-2012-logo.jpg

عرضه ی دو دمو از بازی PES 2012 برای پلتفرم های PC ، 360 و PS3 در دستور کار کونامی قرار دارد.

اولین دمو چهارشنبه ی این هفته منتشر خواهد شد که بر اساس نسخه ی پیش نمایش بازی است. این دمو شامل تیم های Manchester United, AC Milan, FC Porto, Napoli, Santos and Panarol میباشد که مسابقه ها هر کدام 10 دقیقه ای خواهند بود. در این دمو همچنین Challenge Training mode نیز که در ان میتوانید به تمرین کنترل های جدید بپردازید گنجانده شده است.

به علت اینکه این دمو نشان دهنده ی نسخه ی پایانی بازی نخواهد بود کونامی قصد دارد تا دمویی دیگر را که بر اساس نسخه ی پایانی بازی است در اواسط سپتامبر منتشر کند.

در این دمو نیز بازی ها به صورت 10 دقیقه ای خواهند بود اما اینبار تیمها ottenham Hotspur, Bayern Munich, Inter, Rangers, Club America and Sport Club Internacional خواهند بود.

این بازی برای پلتفرم های PC ، 360 و PS3 در تاریخ 23 ابان عرضه خواهد شد.

منبع

• Like
Reactions: A . ZoN[i]X
ممنون دوست عزیز , اینطور که گفتن دموی اول برای بیشتر آشنا شدن با سیستم جدید Teammate Control و پیشرفت AI در بازی هست و دموی دوم که مشابه بازی کامل هست در سپتامبر عرضه میشه !
آرسنال هم شد تیم , همین که منچستر هست کافیه :d

انگار حالا چه تحفه ای هست که می خوان دوتا دمو بدن همون بازی رو بدن سنگینترن...
دمو دوم اشنایی با سیستم رگ گردن هستش.=)):))
به بهترین تکنیک کل تاریخ گیم توهین نکن.:d

آرسنال هم فکر نکنم توpes باشه، اگه باشه هم با یک اسم دیگه هست.

الان 500 نفر میان این اقدام زد انسانی PES رو در خصوص عرضه دمو محکوم میکنند و اعلام میدارن که کونامی این حرکت ارائه دمو رو از فیفا تقلید کرده..:|

PES بخواد این راه رو بده اخرش ناکجا اباده...
من خودم فن PES هستم و هیچوقت هم این بازی رو با FIFA عوض نمی کنم.ولی کونامی داره طرفدار های اصیل بازی رو ناامید می کنه.
بابا یه ذره ابتکار.اخه رگ گردن به چه درد می خوره؟؟
به جاش برو سوتی های بازی رو درست کن.

به هر حال فکر نکنم دمو چیزی باشه که بحثی هم سر محتواش کسی بکنه .....
همین که بشه گیم پلی رو چک کرد کافیه ........... امیدوارم نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده باشه ........... البته قبلی که اصلا نسخه به حسابش نیاریم بهتره :دی

خب چکاریه همون سپتامبر دمو اصلی رو بدید دیگه
تیمهایی هم که انتخاب کردن فوق مضخرف هستش !! لیگ اسپانیا کشک لیگ انگلیس هم تاتنهام !!؟
دمویی که توش ارســـــــــــنال نباشه ارزش بازی کردن نداره...حالا من نفهمیدم 10دقیقه به کجامون میرسه :biggrin1:
تو این زمینه پرو خوب کار میکنه :دی فیفا که بازیهاش 3 دقیقه-ای هست !!! :( :دی

به هر حال فکر نکنم دمو چیزی باشه که بحثی هم سر محتواش کسی بکنه .....
همین که بشه گیم پلی رو چک کرد کافیه ........... امیدوارم نسبت به نسخه قبل پیشرفت کرده باشه ........... البته قبلی که اصلا نسخه به حسابش نیاریم بهتره :دی

همونی که شما نسخه به حسابش نیاوردی از IGN 9 گرفت. در صورتی که Fifa از IGN 8.5 گرفت! البته من از هیچکدوم طرفداری نمیکنم و هر کدوم واقعاً بهتر باشه رو بیشتر بازی میکنم. هر سال هم با توجه به نمرات و فروش و نظر کاربرا میگیرم 2 بازیو، نه چیز دیگه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or