کوجیما : Natal شروع یک انقلاب

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
خوب تایپک قبلی بخاطر اینکه عنوان انگلیسی بود قفل شد ...:-"
tokyogameshow_2009_m.jpg

kojima1.jpg

Hideo Kojima مغز متفکر metal gear solid تعریف وتمجید فراوانی از فناوری natal کرده و اونو با انقلاب رفتن بازیها از سبک 2 بعدی به 3 بعدی تشابه داده ...:eek:
Kojima said we are going to see the same sort of revolution of going from 2D games to 3D games with the move to Natal
این مغز متفکر وقتی پروژه رو دیده کاملا بهت زده شده و ورم کرده ( تو معنی انگلیسی میشه ورم )
Kojima was absolutely blown away when he saw it

برخی سایتها نوشتن که کوجیما دوست داشته درباره سوپرایزش به همه بگه ولی جلوی خودش رو گرفته ...
همچنین به این موضوع هم اشاره کرده که ناتال توانایی اینو داره شیوه زندگی هر کس رو تغییر بده و میگه حتی اونایی که با کنترل بازی به صورت فیزیکی هم مخالفند در طول زمان میشه به این سو کشوند ... ادامه میده که دوست داره ببینه تغییر سبک زندگی گیمر رو با ناتال
کوجیما برای ناتال بازی میسازه !!!

کوجیما همچنین گفته قصد داره یک بازی کاملا جدید برای این فناوری بسازه که سبک خاصی رو در کنترل داره و گفته طوری میسازه که هیچ کس تا حالا نساخته ( یا به فکر هیچ کس نرسیده )
Kojima says he would love to use Natal to come out with a completely new game that no one has played before

این قسمتش جالبه :
he said he would like to make a game kind of like AI

ببینید کوجیما چی دیده که اینطور دربارش صحبت میکنه :eek:
===========
در ضمن این ها گزیده ای از مطالب مهمش بودن

آخرین ویرایش:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
در مورد حرفی هم که به Darkfield زدید ، خیر فقط عکس و تریلر نیست. دقیقا اطلاعاتی که ایشون دادن شبیه حرف های مایکروسافت هست و متاسفانه مجله های دخلی اصولا منابع و شایعات و طرفداری هاشون بر همه واضح هست.
خوب معلومه اصلا چيز هايي رو كه مينويسم نميخونيد.نقل قول همگي از سخنان خودتون بود.
اصلا صحبت کردن در مورد رنگ پوست مسخرس چون کسی قرار نیست لخت جلو ناتال بشینه، احتمالا heat signature رو تشخیص میده و میشناسه...
درسته.من هم فقط گفتم توي تشخيص حالات صورت دچار مشكل ميشه.كسي كه لخت بازي نميكنه ولي هيچ كس هم صورتش رو نميپوشونه...

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
حالا پوست سیاه رو هم تشخیص نده مگه چی میشه:confused:
من اطلاعات خیلی کمی در حد همین چیزایی که اینجا نوشته دارم مگه ناتال میخواد صورت بازیباز رو جا صورت شخصیت بازی بزاره که نگران سیاهی هستین:confused:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
حالا پوست سیاه رو هم تشخیص نده مگه چی میشه:confused:
من اطلاعات خیلی کمی در حد همین چیزایی که اینجا نوشته دارم مگه ناتال میخواد صورت بازیباز رو جا صورت شخصیت بازی بزاره که نگران سیاهی هستین:confused:
نه.ولي سازنده ها گفتن كه ناتال حالت چهره ي شما مثلا خنده يا ناراحت بودن يا اخم كردن و ... رو تشخيص ميده.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
کسی که خوابه میشه از خواب بلند کرد ولی کسی که خودش رو به خواب میزنه نه! بی خیال...
:-"
بسه دیگه زیاد خندیدم!!. تمومش کنید.
Video – Natal demoed with Katamari and Space Invaders at TGS
2
دانلود مستقیم. حجم 2 مگ.
حتما اینو ببینید. یک تک دموی زیبا که نشون میده چه کارها که نمیشه با این Natal کرد :love:.
اين كه 2 مگ نيست.
2.8 مگه :biggrin1:
چه بازي اي هست ؟!؟
و همین الان تائید شد Fable III از نِتال پشتیبانی میکنه. خُ F3 هم Dual Fun شد :love:.
:eek:.خبر خوبي بود

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
و همین الان تائید شد Fable III از نِتال پشتیبانی میکنه. خُ F3 هم Dual Fun شد :love:.
البته فریدون نایب رئیس مایکروسافت گفته اگه من ببینم Lionhead از ناتال در Fable 3 استفاده کرده متعجب نمیشم. یه همچین چیزی گفته.:biggrin1:
تایید رسمی نشده.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من از الان میگم با وارد شدن ناتال به بازار بعد از مدتی کلا Wii از دنیای بازی حذف میشه . دیگه یوزرها وقتی میبینن 360 هم گرافیکش بالاتره هم چنین چیزی داره هم قیمتش ارزونه همم بازیهاش بیشتره دیگه سراغ Wii نمیرن.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
xbox 360 و ناتال با هم از wii گرونتر ميشن احتمالا. تازه نينتندو هم wii رو كه ارزون كرده . هرچيزي جايه خودش رو داره .تا بخواد ناتال بياد wii اونقدر ميفروشه كه ديگه ...
تازه خيلي ها دارن از اومدن wii جديد در 2011 صحبت ميكنند( wii hd)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
xbox 360 و ناتال با هم از wii گرونتر ميشن احتمالا. تازه نينتندو هم wii رو كه ارزون كرده . هرچيزي جايه خودش رو داره .تا بخواد ناتال بياد wii اونقدر ميفروشه كه ديگه ...
تازه خيلي ها دارن از اومدن wii جديد در 2011 صحبت ميكنند( wii hd)
خُ این وسط شعور مشتری سهم بزرگی داره. میتونه Xbox360 Natal رو انتخاب کنه که حتی حالت صورت و کوچکترین جزئیات تشخیص بده یا !!W رو بگیره که کنترلش تو 80% بازی ها دقت کافی رو نداره و ریتم میزنه.

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
دوستان كجا 360 از wii ارزونتره؟:confused:
در مورد حرف جناب Fratos هم بايد بگم واقعا درست ميگه شعور خيلي مهمه:biggrin1: چون اكثر صاحبان wii يا بچه هستند يا از gaming چيزي حاليشون نميشه!
جناب Fratos (فكر كنم اسمتون فريدون بود :biggrin1:) يه 5 دقيقه اي به اين جمله ي زيباتون داشتم ميخنديدم..ممنون

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
خیلی عجیبه :smile:
یعنی توی fable چطوری بکار برده میشه . فکر کنم باید یه دوره بدنسازی بریم تا بتونیم حرکت بزنیم :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر