کوجیما : Natal شروع یک انقلاب

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
خوب تایپک قبلی بخاطر اینکه عنوان انگلیسی بود قفل شد ...:-"
tokyogameshow_2009_m.jpg

kojima1.jpg

Hideo Kojima مغز متفکر metal gear solid تعریف وتمجید فراوانی از فناوری natal کرده و اونو با انقلاب رفتن بازیها از سبک 2 بعدی به 3 بعدی تشابه داده ...:eek:
Kojima said we are going to see the same sort of revolution of going from 2D games to 3D games with the move to Natal
این مغز متفکر وقتی پروژه رو دیده کاملا بهت زده شده و ورم کرده ( تو معنی انگلیسی میشه ورم )
Kojima was absolutely blown away when he saw it

برخی سایتها نوشتن که کوجیما دوست داشته درباره سوپرایزش به همه بگه ولی جلوی خودش رو گرفته ...
همچنین به این موضوع هم اشاره کرده که ناتال توانایی اینو داره شیوه زندگی هر کس رو تغییر بده و میگه حتی اونایی که با کنترل بازی به صورت فیزیکی هم مخالفند در طول زمان میشه به این سو کشوند ... ادامه میده که دوست داره ببینه تغییر سبک زندگی گیمر رو با ناتال
کوجیما برای ناتال بازی میسازه !!!

کوجیما همچنین گفته قصد داره یک بازی کاملا جدید برای این فناوری بسازه که سبک خاصی رو در کنترل داره و گفته طوری میسازه که هیچ کس تا حالا نساخته ( یا به فکر هیچ کس نرسیده )
Kojima says he would love to use Natal to come out with a completely new game that no one has played before

این قسمتش جالبه :
he said he would like to make a game kind of like AI

ببینید کوجیما چی دیده که اینطور دربارش صحبت میکنه :eek:
===========
در ضمن این ها گزیده ای از مطالب مهمش بودن

آخرین ویرایش:

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
گيمينگ هم با ورود ناتال و.... داره ميشه يه چيزي تو مايه هاي فيلم I,Robot:biggrin1:
ولي خيلي نامرديه كه اطلاعاتي مثل تاريخ دقيق عرضه و قيمت و ديگر قابليت ها و...... بروز نميدن!...
داداش بروز نميدن چون حالا حالا ها كار داره بياد.هنوز بايد روش كار بشه تا نواقصش برطرف بشه.
مثلا الان ناتال با سياه پوست ها خوب متچ نشده هنوز.يعني مشكل داره...:-"
خدا رو شكر پوست من كه مثل برف هست !!! :biggrin1:

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
داداش بروز نميدن چون حالا حالا ها كار داره بياد.هنوز بايد روش كار بشه تا نواقصش برطرف بشه.
مثلا الان ناتال با سياه پوست ها خوب متچ نشده هنوز.يعني مشكل داره...:-"
خدا رو شكر پوست من كه مثل برف هست !!! :biggrin1:
طوری که من خوندم ناتال قابلیت اینو داره که تو تاریکی مطلق هم بدن شما رو اسکن کنه حالا سفید و سیاه که مشکلی نداره واسش :laughing:
من موندم کوجیما میخواد چی بسازه :gunner:

kojimanightvision.jpg

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
این سیاه پوست بودن و اینا رو که خوده مایکروسافت تکذیب کرد!! ولی دوستان گویا بی خیال نمیشن...
دادا من خودم تو مجله ي بازي رايانه اين مطلب رو خوندم كه با توضيحاتي كه داده شده بود مفهموم و ملموس بود...:-"
اين قضيه اي كه ميگفتن اشعه اش باعث سرطان پروستات و اينا ميشه خالي بنديه ديگه ؟!؟
يادم نيست اينو كجا ديده بودم :biggrin1:

بقال كه نميگه ماستم ترشه !!!
اون شركت اسرائليه تاييد كرده بود كه سيستمشون برا سياه پوست ها كمي مشكل دار هست...

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
دادا من خودم تو مجله ي بازي رايانه اين مطلب رو خوندم كه با توضيحاتي كه داده شده بود مفهموم و ملموس بود...:-"
اين قضيه اي كه ميگفتن اشعه اش باعث سرطان پروستات و اينا ميشه خالي بنديه ديگه ؟!؟

اون شركت اسرائليه تاييد كرده بود كه سيستمشون برا سياه پوست ها كمي مشكل دار هست...

تمام این حرف ها شایعه بود که تکذیب شد
سیاه پوست و سفید پوشت نداره. ناتال همه رو تشخصی میده و به رنگ پوست کار نداره. با رنگ که کار نمی کنه !! با حرکات بدن و تشخصی قسمت ها و حرکات کار می کنه ! و من نمی دونم چه ربطی به سیاه پوست بودن داره ؟! ( مجلات داخلی رو لطفا بی خیال شین ، همین بازی سنتر فعلا از همه جا آموزشی تر و تخصصی تره )
در مورد خود دوربین هم ، هیچ ربطی به شرکت اسرائیلی نداره. ناتال محصول داخلی خود مایکروسافت هست و در خارج و تو این استودیو اسرائیلی ساخته نشده. اینهم جزء شایعات بود که همون زمان معرفی پخش شد و مایکروسافت تکذیب کرد.
اگر یه ذره تحقیق کنید این مسائل به وجود نمیاد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین

بازی رایانه منبعش کجاست؟؟ غیر از اینه که از همین اینتر نت استفاده میکنند؟!
برو سرچ کن همه جا نوشته شده Rumor !! حالا بازی رایانه به عنوان یه خبر قطعی و درست چاپش کرده خودش میدونه....!!!
بعد از اینکه این شایعه اومد خود مایکروسافت تکذیبش کرد حالا اینکه شما میگی ماست و ترش و از این حرفها و با قاطعیت حرف میزنی جای تعجب داره!! اون شرکت اسرائیلی رو هم بی خیال بشو چون اصلا ربطی به ناتال نداره...

Microsoft: Project Natal 'obviously' works with people of all ethnicities

;)

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما

میشه منبع یا لینگی بدی که سازنده اینو گفته ؟
اگه منبع نداری خوب اظهار نظر الکی نکن .
فن بازی در نیار دیگه حالا فقط مونده بود سرطان زاش کنید دیگه:laughing:
============================================
مشکل شما اینه که همه از این فناوری شاخ در آوردن بعد شما میگی سرطان پوست میاره

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
فكر كنم قيمتش بايد زير قيمت خود كنسول باشه (البته نظر شخصي)
اين حرفاي سرطان و سياه پوست و .... رو اين ستون پنجمي هايه مايكرو دراوردن كه مارو بترسونن شما كاره خودتو بكن:biggrin1:

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
فكر كنم قيمتش بايد زير قيمت خود كنسول باشه (البته نظر شخصي)
اين حرفاي سرطان و سياه پوست و .... رو اين ستون پنجمي هايه مايكرو دراوردن كه مارو بترسونن شما كاره خودتو بكن:biggrin1:
خودشون گفتن بین 100 تا 150دلاره ولی چرت گفتن :cheesygri

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
آقای ps3 lover شما نمیخواد نگران تشخیص ندادن تیرگی پوست باشی مگه ما ایرانی ها سیاه پوستیم :eek:شما بجای اینکه فکر این باشی که موقعی که میاد ایران قیمتش فضاییه هست یا نه به فکر تشخیص ندادن پوست تیره هستی!!! تازه مجله بازی رایانه هم گفته که این مشکلات تا زمانه عرضه حل میشه;)
و درمورد خبر خیلی خوشحالم که کوجیما داره بازی میسازه با اینکه از سری MGS زیاد خوشم نیومد ولی حالا نظرم داره عوض میشه;)
ممنون:love:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
اصلا صحبت کردن در مورد رنگ پوست مسخرس چون کسی قرار نیست لخت جلو ناتال بشینه، احتمالا heat signature رو تشخیص میده و میشناسه...

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
آقای ps3 lover شما نمیخواد نگران تشخیص ندادن تیرگی پوست باشی مگه ما ایرانی ها سیاه پوستیم :eek:شما بجای اینکه فکر این باشی که موقعی که میاد ایران قیمتش فضاییه هست یا نه به فکر تشخیص ندادن پوست تیره هستی!!! تازه مجله بازی رایانه هم گفته که این مشکلات تا زمانه عرضه حل میشه;)
و درمورد خبر خیلی خوشحالم که کوجیما داره بازی میسازه با اینکه از سری MGS زیاد خوشم نیومد ولی حالا نظرم داره عوض میشه;)
ممنون:love:
داداش مگه بنده چي گفتم ؟!؟
گفتم تا زماني كه اين مشكلات حل نشه اصلا عرضش نميكنن.ولي حل ميشه انشاالله...
سیاه پوست و سفید پوشت نداره. ناتال همه رو تشخصی میده و به رنگ پوست کار نداره. با رنگ که کار نمی کنه !! با حرکات بدن و تشخصی قسمت ها و حرکات کار می کنه ! و من نمی دونم چه ربطی به سیاه پوست بودن داره ؟!
شما كه هيچي نميدوني.غير از چند تا تريلر و عكس مگه چيز ديگه اي هم ديدي يا خونديد ؟!؟
ربطش به رنگ پوست اينه كه اين سيستم با اشعه ي فروسرخ كار ميكنه.(به همين علت هم تاريكي محيط روش تاثير نداره.)ولي رنگ سياه اين پرتو ها رو جذب ميكنه و بازتاب نميده.واسه ي همين هم ناتال توي پردازش چهره ي افراد سياه پوست دچار مشكل بود ( كه حالا ميگن حل شد).خواهشا بدون اطلاعات حرف نزنيد.من هم خبر تكذيب ms رو شنيده بودم ولي باز توضيح منطقي اي بابت حل اين مشكل ندادن.چون گفتن اين سيستم حتي ميتونه حالت صورت رو تشخيص بده كه اين نياز به دقت خيلي بالايي داره (زير يك cm) و با توجه به توضيحات بالا راه حل منطقي اي رو توضيح ندادن...
در مورد خود دوربین هم ، هیچ ربطی به شرکت اسرائیلی نداره. ناتال محصول داخلی خود مایکروسافت هست و در خارج و تو این استودیو اسرائیلی ساخته نشده. اینهم جزء شایعات بود که همون زمان معرفی پخش شد و مایکروسافت تکذیب کرد.
يك سال قبل يك شركت اسرايئلي دوربيني رو كه طرز كارش تقريبا مثل ناتال بود رو معرفي كرد.اسمش هم زد-كم بود.
اگر یه ذره تحقیق کنید این مسائل به وجود نمیاد
:lol:

بهتره ديگه بحث رو تموم بكنيم.
من مگه از اين تكنلوژي بدم مياد ؟!؟
حتما هم طعم ناتال رو با xbox 360 خواهم چشيد.:biggrin1:
و ديگر هيچ !!!
----------------------------------------------------
ويرايش :
اگه اشتباهي داشت متن بالا ديگه بخشيد ديگه...بي سواديم. :دي

Samiel Danach

کاربر سایت
Dec 13, 2007
111
نام
امیرعلی
داداش مگه بنده چي گفتم ؟!؟
گفتم تا زماني كه اين مشكلات حل نشه اصلا عرضش نميكنن.ولي حل ميشه انشاالله...
شما كه هيچي نميدوني.غير از چند تا تريلر و عكس مگه چيز ديگه اي هم ديدي يا خونديد ؟!؟
ربطش به رنگ پوست اينه كه اين سيستم با اشعه ي فروسرخ كار ميكنه.(به همين علت هم تاريكي محيط روش تاثير نداره.)ولي رنگ سياه اين پرتو ها رو جذب ميكنه و بازتاب نميده.واسه ي همين هم ناتال توي پردازش چهره ي افراد سياه پوست دچار مشكل بود ( كه حالا ميگن حل شد).خواهشا بدون اطلاعات حرف نزنيد.من هم خبر تكذيب ms رو شنيده بودم ولي باز توضيح منطقي اي بابت حل اين مشكل ندادن.چون گفتن اين سيستم حتي ميتونه حالت صورت رو تشخيص بده كه اين نياز به دقت خيلي بالايي داره (زير يك cm) و با توجه به توضيحات بالا راه حل منطقي اي رو توضيح ندادن...
يك سال قبل يك شركت اسرايئلي دوربيني رو كه طرز كارش تقريبا مثل ناتال بود رو معرفي كرد.اسمش هم زد-كم بود.
:lol:

بهتره ديگه بحث رو تموم بكنيم.
من مگه از اين تكنلوژي بدم مياد ؟!؟
حتما هم طعم ناتال رو با xbox 360 خواهم چشيد.:biggrin1:
و ديگر هيچ !!!
----------------------------------------------------
ويرايش :
اگه اشتباهي داشت متن بالا ديگه بخشيد ديگه...بي سواديم. :دي

خیر. طرز کار ناتال در درجه اول شناسایی بدن و قسمت های مختلفش هست و به رنگ پوست کار نداره !
در مورد شرکت اسرائیلی هم همین قسمت E3 رو مطالعه کنید تو تایپک ها خود مایکروسافت کامل بیان کرده که این دستگاه محصول داخل هست و هیچ استودیوی دیگه از جمله این شرکت اسرائیلی در ساختش دخالت نداشته
در مورد حرفی هم که به Darkfield زدید ، خیر فقط عکس و تریلر نیست. دقیقا اطلاعاتی که ایشون دادن شبیه حرف های مایکروسافت هست و متاسفانه مجله های دخلی اصولا منابع و شایعات و طرفداری هاشون بر همه واضح هست. شما اگر تحقیقات دانشگاه استمفورد آمریکا رو هم نگاه کنید ، نمونه Motion Capture های جدید رو دارن درست می کنن که تقریبا شبیه همین ناتال هست و در واقع ناتال هم از همین تکنولوژی های دانشگاه استمفور استفاده می کنه و تجربیات این دانشگاه در ساختش تاثیر داشته. در نتیجه این دوربین توانایی شناسایی انسان و اعضای بدنش رو با استفاده از کادر بندی و مطابقت دادن داره. دقیقا شبیه این موضوع در تشخصی حالت چهره هم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر