شایعه کوجیما دوباره ساخت بازی Silent Hills را برعهده گرفته است

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
بعد از آنکه کونامی بازی Silent Hills را کنسل کرد، کمتر کسی فکر میکرد کوجیما دوباره حاضر به همکاری با این شرکت شود اما به نظر میرسد او برای تمام‌کردن کار خود برگشته است.
silent-hills-pt-can-be-downloaded-again-lisa-700x389-1.jpg

در سال 2014، کونامی یک دموی خارق‌العاده به نام P.T را برای PS4 عرضه کرد. P.T قرار بود آغازی بر ساخت یک بازی ترسناک توسط کوجیما باشد و به شدت مورد تحسین بازیکنان قرار گرفت اما بعد از مشکلات فراوان و جدایی کوجیما، این بازی از PS Store حذف شد.
حالا We Got This Covered گزارش داده است که کوجیما دوباره با کونامی برای ساخت این بازی همکاری خواهد کرد. همچنین کونامی در تلاش است تا گیرمو دل تورو و نورمن ریدوس را هم برگرداند. این دو در سال 2014 در توسعه بازی Silent Hills حضور داشتند و بعد از لغو بازی، به همکاری با کوجیما ادامه دادند.
این منبع اطلاعات بیشتری درباره ساخت بازی نداده است. چندی پیش شایعه...

Continue reading...

Last edited by a moderator:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
امیدوارم درست باشه و خبری از سایلنت هیل استودیو ژاپن نباشه،
من شدیدا هایپ بودم برای اون اکشن ادونچری (صد البته با تم فانتزی) که تویاما قولش رو داده بود به طرفدار ها...

Any plans to make a new game with the same team?

The team is currently in great condition, so we’re looking into a new title that can carry on that greatness. I haven’t thought of any content for it at all, but it won’t be that different from the direction we’ve had up until now, and I believe its genre will be action adventure.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
یعنی کل اون تاپیک قفل شد که آخر این خبر هم به شایعه انحصاری پلی استیشن پرداخته بشه؟ "استاد" پس بهانه بود...

ادیت: اون شایعه دوتا سایلنت هیل هم توسط خوده کونامی تکذیب شد!

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
چرا تاپیک اصلی بسته شده دومی (تکراری) فعاله؟ معمولا من دیدم برعکس اتفاق میوفته.
تو تاپیک اصلی پشت اسم کوجیما استاد به کار رفته بود که باعث شد یه سری تریگر بشن. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر