کوجیما : تکنولوژی بازی LA.NOIRE مسیر حرکت بازی های ماجراجویانه را تغییر میدهد

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
درود
kojima.jpg

اقای کوجیما در طی مصاحبه ای با Edge در شهر بارسلونا اعلام کرد که : من به بازی LA.NOIRE بسیار علاقه مند هستم ولی هنوز انرا بازی نکرده ام و منتظر هستم که بازی به زبان ژاپنی عرضه شود .
تکنولوژی به کار رفته در بازی LA.NOIRE فوق العادست اما علیرغم این , د ربازی بعدی که من میخواهم بسازم , این تکنولوژی لازم نیست , بنابراین من فکر نمیکنم این تکنولوژی در بازی بعدی که خواهم ساخت وجود داشته باشد .
اقای کوجیما در ادامهی این گفت گوی اعلام کرد که : "من فکر میکنم که این تکنولوژی ( MOTION SCAN) در خروجی بازی تاثیر میگذارد و میتواند یک عنصر بزرگ در تغییر جهت بازی های ADVENTURE باشد
TNX VG 247
http://www.vg247.com/2011/07/05/qui...ech-but-not-using-it-in-his-next-gaming-title

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
کوجیما مگه بازیم میکنه؟؟!!
مگه بزرگتر ها حق بازی کردن ندارن؟:d این جارو نگاه نکن طرف 20 سالش میشه حس بزرگی بهش دست میده میگه من فلانم من بیصارم گیم مال بچه هاست.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
حتما از بنده خدا پرسیدن که تو رو درواسی مونده چی بگه ینا رو سر هم کرده :d
حتی اگه عنوان بدی هم بود باز ازش خوب می گفت چون همه از کوجیما خوب می گن
اگه کسی آخرین تریلر رسمی منتشر شده(یکی قبل) رو دیده باشه می دونه عجب تکنولوژی جالبی هستش این
motion scan از دست ندید تریلر رو فک کنم اسمش تکنولوژی پشت صحنه بود (چه زایع کی نمی دونه:d)
کوجیما مگه بازیم میکنه؟؟!!
تازه کوجاشو دیدی بازی هم می سازه!:dشاید آشپزی هم کرد.
مگه بنده خدا دل نداره اونم آدمه دیگه.اگه از بازی ها خوشش نمی یومد ....نداشت که بازیساز بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SHePArd

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
چه حسی هم گرفته تو عکس ! :d
شخصی که از دهه ی 80 رو یه میکرو که بازیاش چیزی جز مسخره بازی نداشتن،یه بازی فوق Epic میسازه مسلما نظراش هم ارزش داره

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
فک کن LA noire به زبون ژاپنی
OGH
اورش توریده جوونا
نانداتو
یه ژاپنی بیاد زبون ایرانیو مسخره کنه خوبه نه؟:)کسی هم چیزی نمیتونه بهش بگه که.چون تمام دنیا باهاشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر