شایعه کوجیما با همکاری کونامی باری دیگر در حال ساخت سایلنت هیلز

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
476
نام
Sera
اتفاقا چه اشگالی داره از واژه استاد استفاده کنه.و خیلی تو خبراشون اینکارو می کنن.( زمین به آسمون نمیاد که دو تا پسوند این ور اون بشه،خبر یکم رنگ و لعاب بده. جهت گیری دیگه چیه!نقد که نمی نویسه.)
حالا فرض مثال هیچکس اینکارو نمی کنه.این باز دلیل نمیشه که اینکار بده و دید منفی داره.

• Like
Reactions: Cait Sith

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,369
نام
Mehrdad
شما که استاندارد های ژورنالیستی رو رعایت میکنی، وقتی تیتر حاشیه دار میزنی نتیجه میشه بیشتر پست های تاپیک در مورد حاشیه زده میشه نه خود خبر :D بعد جالبه فقط تیتر نیست تو متن هم هی استاد کوجیما فلان استاد کوجیما بهمان :D

---

با اینکه از PT خوشم اومد اما بیشتر دوست دارم کوجیما فقط بازی های خودش رو بسازه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
استارتر تاپیک نقش ترول رو بازی کرده =))

• Like
Reactions: XBOX__360

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
کارت درسته
انصافا امثال کوجیما استاد نباشن کی باشه. خیلیا درمورد جان کارمک و بقیه بازیسازهای بزرگ هم به کار میبردن هیچ اشکالی نداره. کارنامه این اشخاص خودشون گویان.
اینکه مسخره میکنید میگید استاد گرائیلی هم مغلطه محض هست.
به کاربردن کلمات استاد، بازیساز بزرگ/افسانه ای و... درمورد کسی که خودش و بازیهاش بارها به موفقیت و تحسین رسیدن هیچ اشکال نداره.
پ.ن: ضمنا لذت میبرم یه فن ایکس باکس اینطور شرافتمندانه فن کوجیماست چنین کسایی واقعا کم هستن. درود به تو.
یه سری تا وقتی کوجیما براشون بازی انحصاری میساخت طرفش بودن بعد ملحق شدن به مخالفاش تو جبهه های دیگه که تو این تاپیک و تاپیکهای دیگه همیشه فعالن.

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
شما کجا دیدی که خبر و شایعه رو با احساست و لقب گذاری مینویسن ؟
مثلا فردا یک خبر از فیلم جدید اسکورسیزی باشه نویسنده مینوسه استاد اسکورسیزی ؟! .
کسی منکر این نمیشه که این افراد pioneer بودن تو کارشون و استاندارد هارو عوض کردن

• Like
Reactions: XBOX__360

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
حالا سخت نگیرید دیگه. :D
یه "استاد" گزاشته فقط.

قبل اخبار راحب استاد شجریان هم تو تیتر همیشه "استاد"رو میارن.

حالا درسته استاد واقعی فقط کن لوینه :D ولی خب کوجیما و ... هم میشه پذیرفت.

همین تیتر رو برا میاموتو یا میازاکی یا وارن اسپکتور یا ... به کار میبرد هیچکدوم اعتراض نمیکردید. کوجیما چون همونقدر که طرفدار دو آتشه مثل علی ونوم داره، هیتر دو آتشه هم داره یه کم قضیه جنجالی شد وگرنه حداقل تو سایت های ایرانی در موضوعات مختلف کاملا عادیه استفاده از این چیز ها توی تیتر.

پ.ن: دیگه بیخیال برندن گرین شو! خیلی خیلی خیلی گشاده اسم استاد برا اون.
@Ali Venom

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقا زحمت میکشید یه خبر میزارید، دمتون گرم، چرا با این قبیل لمپن بازی ها کار خودتون رو بی ارزش میکنید؟ استاد کوجیما دیگه چه صیغه ایه؟ واقعا اذیت کننده است این مدل خبر کار کردن.
140214
لمپن بازی:))

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
لطفا تاپیک رو به یکی دیگه منتقل کنید

این دست بردن در تیتر خیلی منزجر کننده است

• Like
Reactions: Cait Sith

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
مثال اشتباه , این مشکلی نداره چون خبر یا تیتر خبری نیست داره بحث میکنه و نظر خودشو میده .

Ali Venom هم جزو تحریریه سایت نیست میتونه هرجور بخواد تیتر بزنه تا زمانی که تیترش منحرف کننده نباشه از اصل خبر

کسی راجبه تحریه بودن یا نبودن نگفت شما اگر داری تاپیک خبری ایجاد میکنی باید اصول رو رعایت کنی , کسی به ایشون توهین نکرده فقط رعایت نکردن از یک اصل ساده میتونه ارزش کارو عوض کنه .

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
فرق این پست که اشاره کردید با تیتر خبری اینه که اینجا به عنوان خبر رسمی این لقب به کار برده شده ولی تو اون پست نظر شخصی اون فرده نیومده به عنوان تیتر خبر رسمی از اون استفاده کنه.
مثال اشتباه , این مشکلی نداره چون خبر یا تیتر خبری نیست داره بحث میکنه و نظر خودشو میده .
Ali Venom هم جزو تحریریه سایت نیست میتونه هرجور بخواد تیتر بزنه تا زمانی که تیترش منحرف کننده نباشه از اصل خبر

American Idiot

کاربر سایت
May 16, 2012
644
نام
Shayan
من از لحاظ اصول خبرگزاری یا هر چی اسمشو میخواید بزارید گفتم حالا عضو تحریریه باشند یا نه جایی ندیدم به این شکل از القاب توی عنوان یه خبر استفاده بشه واسه همین فرق هست بین اون پستی که مثال زدید و تیتر این تاپیک.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
من از لحاظ اصول خبرگزاری یا هر چی اسمشو میخواید بزارید گفتم حالا عضو تحریریه باشند یا نه جایی ندیدم به این شکل از القاب توی عنوان یه خبر استفاده بشه واسه همین فرق هست بین اون پستی که مثال زدید و تیتر این تاپیک.
کسی راجبه تحریه بودن یا نبودن نگفت شما اگر داری تاپیک خبری ایجاد میکنی باید اصول رو رعایت کنی , کسی به ایشون توهین نکرده فقط رعایت نکردن از یک اصل ساده میتونه ارزش کارو عوض کنه .
نه نیست. چون کسی که خبر گذاشته جزو هیچ تحریریه یا خبر گذاری نیست هیچ اصول خبر گذاری نباید رعایت کنه جز ترجمه درست خبر و اجازه داره تا حدی رو متن خبر دست بکشه تا زمانی که اصل خبر و عوض نکنه.
اون پستم که من نقل و قول کردم داره از اینکه لمپن بازی کار و بی ارزش میکنه میگه. اگر ترجمه خبر بی ارزش میکنه نظر شخصی هم بی ارزش میکنه. پس کسی که خودش استاد اینکاراست نمیتونه بیاد بقیه رو درس بده که کاری که خودش میکنه رو نکنن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر