کوجیما: امکان دارد Metal Gear Solid: Ground Zeros با تغییراتی عرضه شود

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
metal_gear_solid_ground_zeroes_snake.jpg

آقای Hideo Kojima کارگردان سری Metal Gear Solid اعلام نمود که امکان دارد Metal Gear Solid: Ground Zeros با تغییراتی عرضه شود.
همان طور که می‌دانید آقای کوجیما چندی پیش اعلام نمود که این نسخه دارای طعنه هایی به مسایل مذهبی و سیــاسی است که ممکن است باز هم عاملی برای عدم موفقیت بازی وی شود؛ اما این ریسکی است که او پذیرفته است و مایل به انجامش است.
این احتمال وجود دارد که این نسخه کودکانی که به سرباز تبدیل می‌شوند را به نمایش بگذارد ولی این مورد در حد احتمال است و هنوز تاییدیه ای برای آن وجود ندارد. لازم به ذکر است که MGS: GZ پارسال و بر روی موتور بازی سازی Fox Engine معرفی گردید.
به گزارش سایت VG247 این عنوان به مسایل مذهبی و سیــاسی نیز می‌پردازد و به عقیده کوجیما این عامل می‌تواند مانع فروش خوب بازی شود. همچنین وی اعلام نمود که شاید بازی با شکل اصلی خود منتشر نشود و با یک سری تغییرات عرضه گردد.
وی همچنین علاقه خود در رابطه با ساخت نسخه دوم Metal Gear Rising توسط Platinum Games را بروز داد و اعلام نمود که فقط PG توانایی ساخت نسخه دوم را دارد.
منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,468
نام
محمد
اصولا تغییرات خیلی خوبه، بنا به دلایلی که پیش خودم می مونه (:D) امیدوارم این سری نسبت به آخرین شمارش تغییرات زیادی داشته باشه [کلش نظر شخصی]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این نسخه دارای طعنه هایی به مسایل مذهبی و سیــاسی است که ممکن است باز هم عاملی برای عدم موفقیت بازی وی شود؛
از روز اول همین بوده که /:) حالا این دفعه چیکار کرده چه فحشی داده خدا داند 8-|
اصولا تغییرات خیلی خوبه، بنا به دلایلی که پیش خودم می مونه (:biggrin1:) امیدوارم این سری نسبت به آخرین شمارش تغییرات زیادی داشته باشه [کلش نظر شخصی]

کلاً استاد در آتش تب پستت ویران شد ......نظر شخصیت رو هم برا خودت نیگه دار ;;)
کلش خصومت شخصی

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
وی همچنین علاقه خود در رابطه با ساخت نسخه دوم Metal Gear Rising توسط Platinum Games را بروز داد و اعلام نمود که فقط PG توانایی ساخت نسخه دوم را دارد.
Hail! :D

به شدت منتظر تایید Sequel هستیم :shrewd:
Metal Gear Rising: Avengeance
:d

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اتفاقا به نظر من باید با کمترین تغییر نسبت به MGS4، مخصوصا در زمینه کنترل ( :D ) بسازنش. یه فکری هم به حال کات سینهاش ( #:-s ) بکنن دیگه عالیه.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اتفاقا به نظر من باید با کمترین تغییر نسبت به MGS4، مخصوصا در زمینه کنترل ( :D ) بسازنش. یه فکری هم به حال کات سینهاش ( #:-s ) بکنن دیگه عالیه.

الآن فقط خواستی یه گیری به MGS بدی دیگه :D باشه 8-|
وگرنه کجا صحبت از تغییر تو کنترل و نحوه ی روایت داستان کردن/:) استاد در مورد تابوها صحبت فرمودن ;;)

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
الآن فقط خواستی یه گیری به MGS بدی دیگه :D باشه 8-|
وگرنه کجا صحبت از تغییر تو کنترل و نحوه ی روایت داستان کردن/:) استاد در مورد تابوها صحبت فرمودن ;;)
استاد(!) کِنه ماره؟:D من جواب ممد فروباری رو دادم!;;) وگرنه استاد (!!) رو اصلا در حدی نمیبینیم که بخوایم واسه صحبتاش کامنت ول بدیم!;;)
پ.ن:
:D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,130
نام
حامد
قسمت دوم بازی به حد کافی داستانش سیاسی بود من شخصا برخی اوقات میگفتم چطور این همه میشه گیر داد :D
حق میدم بهش ، به نظرم بهتره سعی کنه یک جورایی این هدفشو زیاد تغییر نده و وارد کنه تا ببینیم جریان چیه
با توجه به حال و روزی که به سر چیکو اوردن معلوم میشه می خواد یک مبحث خیلی سیاسی برامون باز کنه

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا

Oh Man , You're So Fukcin Right :x

با تمام وجود منتظر شاهکاری دیگر از Platinum هستیم!>:d<

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,561
نام
حسین
کم کم دارم نگران MGS میشم MGR و MGS با طعم BOSS و MGS :GZ و MGS5 هم که یه تریلری اومد شاید به اون مربوط باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر