کنفرانس شرکت بتسدا در E3 2017 تایید شد

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
bethesda_e3_small-600x315.jpg

درود

برای سومین سال متوالی شرکت بتسدا در نمایشگاه e3 کنفرانس خبری خواهد داشت.شرکت بتسدا در توییتر حضور خود در این نمایشگاه بزرگ را اعلام کرد :

یکشنبه قبل از نمایشگاه e3 روز شلوغی خواهد بود.تقلید کاری چاپلوسانه است. کنفرانس بتسدا همان یکشنبه برگزار خواهد شد.جزییات به زودی!

پس از ان پیت هاینز هم اعلام کرد که تاریخ برگزاری همان تاریخ قبلی است که این نشان میدهد کنفرانس در روز یکشنبه ساعت 7 بعدظهر خواهد بود.

سال 2015 نخستین کنفرانس خبری شرکت بتسدا برگزار شد و این سومین سال پیاپی هست که شرکت بتسدا کنفرانس اختصاصی خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
یه موضوعی رو من نمیفهمم شما چطور حساب میکنید که میگید احتمال معرفی TES بعدی زیر صفره:D
حساب کتاباتون با من نمیخونه:| شما به لیست زیر دقت کنید:
elder scrolls iv 2006
fallout 3 2008
elder scrolls v 2011
fallout 4 2015
پس فاصله ی بین انتشار هر بازی بین 2 تا 4 ساله پس احتمال انتشار TES توی سال 2018 به شدت بالاست8->
یه چیز دیگه اینکه الان 6 سال از سال elder قبلی گذشته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Hassan

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
یه موضوعی رو من نمیفهمم شما چطور حساب میکنید که میگید احتمال معرفی TES بعدی زیر صفره:D
حساب کتاباتون با من نمیخونه:| شما به لیست زیر دقت کنید:
elder scrolls iv 2006
fallout 3 2008
elder scrolls v 2011
fallout 4 2015
پس فاصله ی بین انتشار هر بازی بین 2 تا 4 ساله پس احتمال انتشار TES توی سال 2018 به شدت بالاست8->
یه چیز دیگه اینکه الان 6 سال از سال elder قبلی گذشته
حساب و کتاب لازم نیست. خودشون 100 بار به صراحت گفتن که حتی ساخت TES 6 رو شروع هم نکردن و قبل از اون 2 تا بازی بزرگ دارن که باید توسعه بدن و عرضه کنن.
انتشار که چه عرض کنم حتی معرفی بازی توی سال 2018 هم احتمالش خیلی کمه :D البته من از خدامه همین امروز عرضش کنن ولی واقعیت همینه و خودشون هم خیلی رک دارن بیانش می‌کنن. حالا اینکه بیاییم به این حرفا بی‌توجهی کنیم و به این زودی‌ها انتظار بی‌مورد داشته باشیم به نظرم واسه خودمون اذیت‌کننده میشه. با اینکه هیچی TES نمیشه بنظرم بهتره به جاش فعلا منتظر ‌IP جدیدشون باشیم تا نوبت TES هم برسه \m/
به نظرم همین که اومدن خیالمون رو راحت کردن و گفتن که قراره نسخه‌ی بعدی رو بسازن ولی نه به این زودی‌ها، خیلی قابل احترامه. بعضی شرکت‌های بزرگوار هستن که خیلی راحت طرفداراشون رو نادیده می‌گیرن و حتی اجازه‌ی صحبت درباره‌ی IPهای محبوب طرفدارا رو به خودشون نمیدن و همه رو الکی منتظر نگه داشتن. اینم نکته‌ی مثبت قضیه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این پیت هاینز راجب عنوان MG خیلی هیجانزده بود، نمیدونم حالا چی هست بازیشون ( احتمال 99 درصد wolfenstein TNC :D) ولی یه چیز گولاخی باید باشه، فکر کنم بدجور کرک و پر بریزونه.
The evil within 2 هم که یکی دیگه از خواسته های منه شدیدا، خدایی جای یه عنوان ترسناک واقعی کم بوده توی این سال ها، امیدوارم نسخه 2 رو حتما ببینیم.
ولی بیشتر از همه منتظر عنوان خود بتسدا هستم، تاد هاوارد خیلی آروم و توی سکوت خبری داره بازیش رو میسازه، خدا به داد معرفیش برسه:D.

بازی ترسناک که کم نداشتیم این سال ها البته اول شخص :D

=========

با هر متر و معیاری حساب کنیم وقت رونمایی از بازی بعدی میکامی هست. evil within تقریبا اخرای 2014 امد تا کنفرانس E3 2017 حدود دو سال و نیم بیشتر میگذره با فاصله یک سال و خرده ای رونمایی تا عرضه بازی جدیدشون تقریبا میشه 4 سال زمان :D
یک نکته ای که دوست دارم اینکه دنباله Evil within نباشه. درسته داستان دنباله دار تموم شد و بازی نسبتا خوب و دوست داشتنی بود ولیکن جمع کردنش برای نسخه بعدی تا خلق یک فرانچایز جدید احساس میکنم کاره به شدت سخت تری هست.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
هيچي فالوت نميشه خدايي ، خودشون هم اعتراف كردن بزرگترين پروژه اشون فالوته . من بشخصه دوس دارم و همينطور حمايت ميكنم از IP جديد . اميدوارم يه چيز متفاوت باشه .
شينجي ميكامي مياد يا با evil within 2 و يا يك ip جديد ، فقط اميدوارم هر چي هست روي موتورش بيشتر كار كنه بخصوص قسمت انيميشن ها و كاراكتر هاش .
ولفنشتاين جديد هم هست . كه ميشه گفت شاخ هاي بتزدا اين ٢ تا هستند .
البته ip جديد تاد و بتزدا هم هستش كه بايد منتظر موند و ديد چي ميشه .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بازی ترسناک که کم نداشتیم این سال ها البته اول شخص :D

=========

با هر متر و معیاری حساب کنیم وقت رونمایی از بازی بعدی میکامی هست. evil within تقریبا اخرای 2014 امد تا کنفرانس E3 2017 حدود دو سال و نیم بیشتر میگذره با فاصله یک سال و خرده ای رونمایی تا عرضه بازی جدیدشون تقریبا میشه 4 سال زمان :D
یک نکته ای که دوست دارم اینکه دنباله Evil within نباشه. درسته داستان دنباله دار تموم شد و بازی نسبتا خوب و دوست داشتنی بود ولیکن جمع کردنش برای نسخه بعدی تا خلق یک فرانچایز جدید احساس میکنم کاره به شدت سخت تری هست.
درسته، بازی ترسناک زیاد داشتیم ولی من شخصا زیاد با عناوین pure horor ارتباط خوبی ندارم :D . TEW برای من جزو بهترین بازی های ترسناک تاریخ بود که به شدت مورد بی مهری قرار گرفت، دلیلش برای من کاملا نا مفهوم بود....:|

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
اولا که خفن منتظر PREY هستم که قبل E3 میاد البته ......بعدشم خیلی دلم میخواد یه DLC داستانی مشتی بدن برای دووم و یه HORDE MODE براش......جای این دو تا به نظرم تو بازی دووم خیلی خالیه........ .

.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان

تنها جایی که به ذهنم رسید برای گذاشتن این عکس همین تاپیک بود. :D

از این عکس میشه خیلی چیزا رو راجع به کنفرانس حدس زد. :D از پایین در جهت عقربه های ساعت حدس های خودمو میگم:
1. Dishonored 2: احتمالا یه DLC داستانی براش معرفی بشه. بسیار استقبال میکنم. :D
2. Prey: راستش به نظرم بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشه تا خبر خاص.
3. Unannounced Game #1: معرفی Wolfenstein: The New Colossus.
4. Skyrim: نسخه‌ی Switch.
5. DOOM: احتمالا نسخه‌ی مخصوص واقعیت مجازی باشه. هرچند بسیار امیدوارم یه اکسپنشن داستانی هم معرفی کنن.
6. Quake Champions: نشون دادن گیم پلی بیشتر.
7. Unannounced Game #2: معرفی The Evil Within 2.
8. Fallout: قطعا نمایش نسخه‌ی واقعیت مجازی Fallout 4. معرفی یه نسخه‌ی جدید بیش از حد رویاییه. :D

هرچند فراموش نکنیم که BGS غیر از Elder Scrolls 6 دو تا پروژه‌ی دیگه هم داره. به نظرم سورپرایز آخر کنفرانس معرفی یکیشون باشه. (Starfield, please :D)

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
امیدوارم نسخه دوم evil within معرفی بشه:x
البته گرافیک فنی رو نسبت به نسخه اول خوب ارتقا بدن
اگر wolfenstein جدید هم معرفی بشه که کنفرانس منفجر میشه
یعنی میشه این دو تا بازی رو باهم تو یه کنفرانس ببینیم[-o<

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
به احتمال خیلی خیلی زیاد New IP بتسدا رونمایی میشه >:D<، و همینطور wolfendtein جدید>:D<. هر دو کرک و پر ریزون میتونن باشن، مخصوصا با تعریف های پیت هاینز باید این ولف جدید یه چیز کولاکی باشه.
TEW2 هم احتمالا یه تیزر کوچیک ازش نمایش میدن و هایپ رو میرسونن به آسمون ولی متاسفانه خیلی بعید میدونم امسال رونمایی درست و حسابی ازش ببینیم، شایعات و حواشی پیرامون اون تا بیشتر از TEW2 بوده، در کل شدیدا منتظر کنفرانسشون هستم.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

تنها جایی که به ذهنم رسید برای گذاشتن این عکس همین تاپیک بود. :D

از این عکس میشه خیلی چیزا رو راجع به کنفرانس حدس زد. :D از پایین در جهت عقربه های ساعت حدس های خودمو میگم:
1. Dishonored 2: احتمالا یه DLC داستانی براش معرفی بشه. بسیار استقبال میکنم. :D
2. Prey: راستش به نظرم بیشتر جنبه‌ی تبلیغاتی داشته باشه تا خبر خاص.
3. Unannounced Game #1: معرفی Wolfenstein: The New Colossus.
4. Skyrim: نسخه‌ی Switch.
5. DOOM: احتمالا نسخه‌ی مخصوص واقعیت مجازی باشه. هرچند بسیار امیدوارم یه اکسپنشن داستانی هم معرفی کنن.
6. Quake Champions: نشون دادن گیم پلی بیشتر.
7. Unannounced Game #2: معرفی The Evil Within 2.
8. Fallout: قطعا نمایش نسخه‌ی واقعیت مجازی Fallout 4. معرفی یه نسخه‌ی جدید بیش از حد رویاییه. :D

هرچند فراموش نکنیم که BGS غیر از Elder Scrolls 6 دو تا پروژه‌ی دیگه هم داره. به نظرم سورپرایز آخر کنفرانس معرفی یکیشون باشه. (Starfield, please :D)
بخش TES عکس ربطی‌ به اسکایریم نداره. اون کوه پشت سر کوه سرخ Vvardenfell هست. قسمت میانی دریاچه هنریچ اسکایریم و برج سفید شهر امپراتوری هست. سمت راست شهر قارچی Sadrith Mora هست. سمت چپ رشته کوه‌های Druadach اسکایریم هست که به High Rock وصل میشن.
احتمالا یه چیزی مربوط به TESO باشه، و یا برا هایپ همینطوری ساختنش و همون اسکایریم برا سوئیچ هست. :D اما خود عکس زیاد زیاد به اسکایریم مرتبط نیست جز اینکه داره بخش‌هایش رو نشون میده.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بخش TES عکس ربطی‌ به اسکایریم نداره. اون کوه پشت سر کوه سرخ Vvardenfell هست. قسمت میانی دریاچه هنریچ اسکایریم و برج سفید شهر امپراتوری هست. سمت راست شهر قارچی Sadrith Mora هست. سمت چپ رشته کوه‌های Druadach اسکایریم هست که به High Rock وصل میشن.
احتمالا یه چیزی مربوط به TESO باشه، و یا برا هایپ همینطوری ساختنش و همون اسکایریم برا سوئیچ هست. :D اما خود عکس زیاد زیاد به اسکایریم مرتبط نیست جز اینکه داره بخش‌هایش رو نشون میده.
میدونم ولی واسه این نوشتم اسکایریم چون فکر نمی‌کنم چیزی غیر از اون برای نمایش داشته باشن :D DLC جدید ESO هم که قبل E3 منتشر میشه اگه اشتباه نکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر