کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,020
مگه اسلات و بیگ باس کارد و پنیر نبودن؟؟؟:d
والا تا اونجا که من میدونم اینجوری نبوده به اون شکل;آسلات یا Adam (پسرِ Boss)درواقع همکار,دوست و رقیب BigBoss,نزدیک ترین آدم به لیکوئید و سالیدوس و دشمن خونین سالید بود!اما خودش شخصیت مثبتی بود توو MGS3 هم در واقع برا کمک بیگ باس اومده بود از SNAAAAAKE گفتنش هم وقتی بیگ باس از اون آبشار مانند خودشو پرت کرد پایین کاملاً میشد فهمید!تنها خصلت بدی که داشت جاه طلبی بیش از حد و حسود بودنش بود که همین هم باعث شد سیستمٌ به قول معروف دور بزنه بوسیله Nanomachine شخصیت لیکوئیدٌ بذاره رو خودش و از اونجا بود که شخصیت منفی شد در واقعع!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
:| دوستان کافیه به دماغ هر دو آسلات پیر نگاه کنید تا بفهمین جفتشون یکین :| الان هیدئو میاد میگه نورپردازیه جدیدمون بوده اینجوری شده :|
یه سئوال کسانی که یادشونه بگن :
من تو نبرد با سایکو مانتیس تئ ام جی اس 1 گیر کردم ! یوتووچوبم فعلا دسترسی ندارم.
یهویی صندلیارو بلند میکنه و میچرخونه اصلا پدری ازم در آورده ! چف و ما بقی نارنجکامم فایده نداره ! اسموک که میزنم 1 تیرم بهش نمیخوره ! کمک کنید لدفن :D
پ.ن : ( ساعت 2.31 صبحه :D )

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
:| دوستان کافیه به دماغ هر دو آسلات پیر نگاه کنید تا بفهمین جفتشون یکین :| الان هیدئو میاد میگه نورپردازیه جدیدمون بوده اینجوری شده :|
من تو نبرد با سایکو مانتیس تئ ام جی اس 1 گیر کردم ! یوتووچوبم فعلا دسترسی ندارم.
یهویی صندلیارو بلند میکنه و میچرخونه اصلا پدری ازم در آورده ! چف و ما بقی نارنجکامم فایده نداره ! اسموک که میزنم 1 تیرم بهش نمیخوره ! کمک کنید لدفن :D
پ.ن : ( ساعت 2.31 صبحه :D )

خب اینی که میگم برا 10 سال پیشه که بازیو بازی کردم پس زیاد روش حساب باز نکن :d
باید اون مجسمه ها زو که دو طرف اتاقه یه جوری بشکونی یعنی یه موقع خاص داره.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من میگم کوجیما تو این بازی فقط به BIG BOSS میپردازه و اثری از SOLID SNAKE رو تو بازی نمیبینم ولی بعد از این بازی یه بازی دیگه میسازه یعنی
METAL GEAR -​
1994​
رو ریمیک میکنه...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
این یارو که از تو آتیش میاد بیرون The Fury نیست؟!
چون TF تنها شخصیتی بود که نشون ندادن بمیره:D شایدم اون Colonel Velgin باشه! به هر حال سگ جون ترین دشمن ـه تاریخ بشریت ـه:D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چون TF تنها شخصیتی بود که نشون ندادن بمیره:D شایدم اون Colonel Velgin باشه! به هر حال سگ جون ترین دشمن ـه تاریخ بشریت ـه:D
اتفاقا تا اونجایی که یادمه The Fury کاملا به فنا رفت :d همه ی حدسا که روی Volgin ـه

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
یه سری اطلاعات از بازی های متال گیر پیدا کردم گفتم بذارم
البته میدونم بچه ها قبلا گذاشتن

خب :
متال گیر 3 زمان اتفاقاتش سال 1964
متال گیر پیس والکر اتفاقاتش سال 1974

سالید اسنیک سال 1972 تو امریکا به دنیا اومده

MGS: Ground Zeroes اتفاقاتش بعد متال گیر پیس واکر تو MGS: Ground Zeroes اسنیک 2 سال داره بعد یه سری اتفاقات بیگ باس 9 سال میره تو کما یعنی تا سال 1981 تو کماس بعد که از کما میاد بیرون اسنیک تقریبا 11 سالشه
احتمالش خیلی کمه تو بازی کنترلشو در دست داشته باشیم فقط ممکنه بعضی قسمت ها از بازی ببینیمش
و احتمالش خیلی کمه صداپیشه ( درست نوشته باشم یا نه )
David Hayter صداش روی اسنیک ( سالید ) باشه چون اونموقع سالید اسنیک بچه ای بیش نیس و صدای David Hayter بهش نمیخوره

---------- نوشته در 11:56 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 AM ارسال شده بود ----------

آقا این قضیه دو نفر صدای کیفر ساترلند رو داشتند چی بود ؟ من چون هنوز متال گر بازی نکردم نمیدونم !

شما اگه تریلر داخل بازی بازی رو دیده باشید
میفهمید صدای شخصی که صورتش باندپیچی شده ( که هیچکس نمیدونه این شخص کیه ) رو جناب کیفر ساترلند صداش رو دراورده و صدای بیگ باس رو شخص دیگری در اورده که اول بچه ها فکر میکردند کیفر ساترلند در اورده صداش که بعدا فهمیدیم کیفر ساترلند صدای بیگ باس رو در نیاورده است

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راستی من تا الان نفهمیده بودم که باندپیچیه اول تریلر گیمپلی میگه منو ایشمایلصدا کن!
کسی میدونه ایشمایلکیه?
درمورد سایکو یه سری اطلاعات بدست آوردم.
تو سال 2001 روی پرونده دوتا قاتل سریالی کار میکنه و تو ذهنشون نفوذ میکنه که بعد از مدتی خودشم عیناون قاتل میشه و کلا دیوانه میشه!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
راستی من تا الان نفهمیده بودم که باندپیچیه اول تریلر گیمپلی میگه منو ایشمایلصدا کن!
کسی میدونه ایشمایلکیه?
درمورد سایکو یه سری اطلاعات بدست آوردم.
تو سال 2001 روی پرونده دوتا قاتل سریالی کار میکنه و تو ذهنشون نفوذ میکنه که بعد از مدتی خودشم عیناون قاتل میشه و کلا دیوانه میشه!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
Ishamel و Ahab شخصیت های کتاب موبی دیک هستن. :D اون کاراکتر باندپیچی شده (Ishmael) هم اول ویدئوی گیم پلی به Big Boss میگه Ahab !
بعد همون Ahab توی موبی دیک دچار بیماری Phantom Pain هست. Big Boss هم توی این بازی دستش قطع شده و شاید دچار این بیماری میشه. (Phantom Pain بیماری ای هست که طرف عضوی از بدنش رو نداره ، ولی توی همون عضو احساس درد میکنه !!)
اون نهنگ توی تریلرها هم که میشه همون نهنگ کتاب موبی دیک ! :D استودیوی fake سازنده بازی هم که اسمش Moby Dick Studio بود ! کلاً کوجیما داره خیلی به اون کتاب اشاره میکنه و هنوز معلوم نیست دلیل این کار چیه ! :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
کسی میدونه ایشمایلکیه?
نه دیگه مشکل اصلی‌ همینه :d
خوب چیزی که خود mantis تو mgs1 میگه مادرش بخاطر اون مرده(سر زا :d) و برای همینم پدرش ازش متنفر میشه mantis هم کل قضیه رو می‌تونست از ذهن پدرش بخونه برای همین کل روستا رو آتیش میزانه که آتیش توی تریلر هم دلیل دیگه‌ای برای بودن mantisه
بعد خودشم در زمان مرگش میگه من همیشه کارهای big boss مخالف بودم و بیشتر می‌خواستم همه رو نابود کنم که فکر کنم به عقد‌ه های کودکیش برمی‌گرده

یهویی صندلیارو بلند میکنه و میچرخونه اصلا پدری ازم در آورده ! چف و ما بقی نارنجکامم فایده نداره ! اسموک که میزنم 1 تیرم بهش نمیخوره ! کمک کنید لدفن
:biggrin1:
پ.ن : ( ساعت 2.31 صبحه
)
اگه با ps1 بازی میکنی‌ کنترلر رو عوض کن برو رو کنترلر دومی‌ که ذهنتو نخونه
اگر هم نه‌ که کاری نداره به اون صورت بهت پیشنهاد می‌کنم فقط با مشت بزنیش خواست وسایل خون رو جا به جا کنه بخواب رو زمین جای که غیب می‌شه هم thermal goggle بزن

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
چون TF تنها شخصیتی بود که نشون ندادن بمیره
شایدم اون Colonel Velgin باشه! به هر حال سگ جون ترین دشمن ـه تاریخ بشریت ـه

بیشتر شبیه به کلنل هستش، بعدشم Fury بیشتر یه باس بود واسه جنگیدن وگرنه در کل شخصیتش چیز خاصی نداره اما برعکس کلنل عمده نقش منفی MGS3 بود

9 سال میره تو کما یعنی تا سال 1981

اتفاقات بعد از کما مربوط میشه به سال 1984

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر