کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
چقدر منتظر شما بودم ، ممنون از توضیحتون ، کاش یکم بیشتر برامون توضیح میدادید.
به قول شما برای درک بهتر بازی باید تمام چیزهایی که بهش مربوط میشه رو مطالعه کرد .

:D داشتم اینور اونور با ملت سر همین موضوع مباحثه میکردم یادم نبود اینجا بیام :D

نظرات درباره ی تریلر اینقدر زیاد و متنوع هست که اگه بخوام بگم دو سه صفحه باید بنویسم
ولی‌ به نظر من اینکه eshmael تو ذهن snake و یه شخصیت خیالیه درسته چون همون‌جور که دوستان گفتند اولا هیچ کمکی‌ به ahab نکرد دوما زمانی‌ که تصادف میکنند ( که فکر کنم اون هلیکوپتر باعث تصادف میشه ) و snake از ماشین میاد بیرون خبری از eshmael نیست حتی وقتی‌ اسمشو میپرسه یه لحظه مکس میکنه و میگه تو زمان کما حواسش به اسنیک بوده!

فکر کنم psycho mantis هم داره به ahab کمک میکنه نجات پیدا کنه ولی‌ از جهتی‌ هم مثل این عکس انگار داره یه جورایی بر علیه snake عمل میکنه

بحث اینکه snake,ahab نیست هم در نوع خودش بحث جالبیست
:d
فقط یه چیزی آخره mg2 msx اگر به kasler زنگ می‌زدی اطلأعاتی درباره big boss میداد که میگفت در جریانات جنگ اول بین solid snake و big boss (در mg msx) اعضای بدنشو از دست میده و big boss یه cyborg که با solid می‌جنگه حتی به جراحت big boss اوایل 1970 هم اشاره میکنه!!!

نکته اول - اشمئیل خیالی نیست (احتمالش کمه که باشه). اصولا تریلر ما خیلی چیزارو نمیبینیم ولی دلیل نمیشه که اشمئیل از ماشین خارج نشده باشه. بعدش اینکه اون نسبت به توهمات بیگ باس واکنشی نشون نمیده. هم جایی که پسر ماسک دار (من ترجیح میدم بگم سایکو منتیس) و هم جایی که ولگین میاد. بعدشم کجا کمک نکرد؟ فقط یه شات مورفین بهش زد دوبارم که مثل لاک پشت رو پشتش افتاده بود چرخوندش. بعد توجه دارید توی همون صحنه تصادف ماشین بیگ باس روی صندلی کمک نشسته و اشمئیل پشت فرمونه دیگه، نه؟ :D

منتیس و آسلات دارن بهش کمک می کنن و این احتیاج به دفاع نداره. :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
هر دفعه تریلر رو می بینم ، یه چیز جدیدی توش پیدا میشه ! :D نمیدونم این دو مورد رو کسی اشاره کرده بود یا نه. (آلزایمر داریم دیگه ! :D)
توی این صحنه یه نفر روی اسب نیست و دو نفر هستن. نفر جلویی هم ابعاد و حالتش به Psycho Mantis میخوره.

دست Galvez هم به شدت شبیه دست Big Boss هست !! البته برای یکی دست راست هست و یکی دست چپ.

بچه ها این طرف چقدر شبیه Ocelot تو mgs4 هست:)

گروه garbage مربوط به موسیقی تریلر جدید

garbage_tour.jpg
شباهت که دارن ، ولی طراحی Ocelot با الهام از Lee Van Cleef صورت گرفته. :D یه بازیگر قدیمی که اتفاقاً مثل Ocelot خیلی با حال و هوای هفت تیرکشی و وسترن همراه بوده و توی فیلم های وسترنی مثل The Good, the Bad and the Ugly (همون خوب ، بد ، زشت خودمون) هم بازی کرده.

2175_1024267699.jpg

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
نکته اول - اشمئیل خیالی نیست (احتمالش کمه که باشه). اصولا تریلر ما خیلی چیزارو نمیبینیم ولی دلیل نمیشه که اشمئیل از ماشین خارج نشده باشه. بعدش اینکه اون نسبت به توهمات بیگ باس واکنشی نشون نمیده. هم جایی که پسر ماسک دار (من ترجیح میدم بگم سایکو منتیس) و هم جایی که ولگین میاد. بعدشم کجا کمک نکرد؟ فقط یه شات مورفین بهش زد دوبارم که مثل لاک پشت رو پشتش افتاده بود چرخوندش. بعد توجه دارید توی همون صحنه تصادف ماشین بیگ باس روی صندلی کمک نشسته و اشمئیل پشت فرمونه دیگه، نه؟ :D

منتیس و آسلات دارن بهش کمک می کنن و این احتیاج به دفاع نداره. :D

خود ahab هم ( من ترجیح میدم بگم ahab :d ) واکنشی نسبت به توهمات نشون نمیداد!
اتفاقا به این موضوع که ممکنه تریلر نشون نداده باشه هم فکر کردم منتها بعد از اون تصادف (احتمالا) ahab تنها با ocelot سوار اسب شدند(یا اصلا در اصل موضوع خللی وارد نمیکنه اگر هم اون اومده باشه) در ضمن خود ocelot هم تو صحنه‌ای که با اسب داره با ahab میره سرش رو بر میگردونه و اسب خیالی! رو میبینه...
بحث این که ahab شات مرفین رو زده هم میتونه این باشه که خود ahab این کار رو کرده باشه (رجوع شود به فیلم fight club:d )

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خود ahab هم ( من ترجیح میدم بگم ahab :d ) واکنشی نسبت به توهمات نشون نمیداد!
اتفاقا به این موضوع که ممکنه تریلر نشون نداده باشه هم فکر کردم منتها بعد از اون تصادف (احتمالا) ahab تنها با ocelot سوار اسب شدند(یا اصلا در اصل موضوع خللی وارد نمیکنه اگر هم اون اومده باشه) در ضمن خود ocelot هم تو صحنه‌ای که با اسب داره با ahab میره سرش رو بر میگردونه و اسب خیالی! رو میبینه...
بحث این که ahab شات مرفین رو زده هم میتونه این باشه که خود ahab این کار رو کرده باشه (رجوع شود به فیلم fight club:d )

اگر دقت کنی میبینی که اوهام بیگ باس اینجوریه که مثلا آتیشو ولگین میبینه که داره میسوزه و به طرفش میاد، یعنی خطر آتش رو نشون میده که داره میاد سمتش و وقتی که فروکش میکنه ولگین هم میره، یعنی چیزی که میبینی ترکیبی از وهم و واقعیته. جایی هم که با آسلات دارن پش اسب میرن اون اسب سوار کناری میتونه موتور سوار باشه که بیگ باس به شکل اسب سوار میبینه، حالا کاری نداریم که در حقیقت چیه که داره کنارشون میاد ولی یه چیز حقیقی در تعقیبشون هست. تازه جایی هم که باس داره سوار اسب تک شاخ میاد از داخ آتیش من مطمئنم وقتی که از اسب پیاده میشه در واقعیت تبدیل میشه به آسلات در نظر بیگ باس. چون آسلات پسر باس بود که از رحم مادر جداش کردن بردن. :D

در مورد تزریق منطقی میبود اگر مثلا سرنگ رو میکرد تو پاش ولی جایی که سرنگ رو میزنه اگر دقت کنی جایی نیست که خود آدم بتونه اونجا به خودش بزنه. حتی راحت تره اگر بخوای روی باسن بزنی تا روی کتف. به هر حال اینا همش نظریه است تو تریلر بعدی یهو دیدی همه چیو جوری چرخوند که هممون با اینهمه نظر اشتباه کرده باشیم. :D

ممنون:)
من الان هر دو تریلر رو دیدم و تو قدیمیه هر دو در تصادف حضور دارن ولی تو جدیده فقط بیگ باسه که داره فرمونو کنترل میکنه و یکی داره بیرون ماشین رو هوا میچرخه انگار
یکی اومده جلو ماشین و باعث تصادف شده ، مثل این میمونه که راننده غیب شده :

بعد تو تریلر اولیه فکر کنم باس هم بود البته نمیدونم خودش هست یا نه که به محض پرت شدن از پنجره اون اسب آتشین وارد میشه که من میگم
بیگ باس هنوز تو توهم اینه که چرا باس رو کشته و من میگم اون اسب آتشین که تو توهم دنبالش میاد همون باسه:

آره، ولی کی داره گاز میده خو؟ توهم که برا آدم گاز و ترمز نمیگیره که :D.

ضمن اینکه کسی از شیشه بیرون نمیره، اونی که اون جلو داره پرواز میکنه یک سرباز نگون بخته که بر اثر برخورد با ماشین تو هواست.

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
آره، ولی کی داره گاز میده خو؟ توهم که برا آدم گاز و ترمز نمیگیره که :biggrin1:.
ضمن اینکه کسی از شیشه بیرون نمیره، اونی که اون جلو داره پرواز میکنه یک سرباز نگون بخته که بر اثر برخورد با ماشین تو هواست.
بله شما درست میگید ولی کسی که تا الان رانندگی میکرده یک دفعه غیب شده و در حین رانندگی کسی که کنارش نشسته متوجه نبود
اون میشه و فرمون رو میگیره و در این زمان ماشین در حال حرکته و باید کنترلش کرد که در اینجا واژگون میشه.
البته من گفتم اون شخصی که بیرونه باعث تصادف شده و نگفتم طرف از شیشه بیرون رفته و به قول شما سرباز نگون بخته:)
بازیه کوجیمایی هست دیگه و با یک تریلر هم نمیشه به جواب نهایی رسید:)
شباهت که دارن ، ولی طراحی Ocelot با الهام از Lee Van Cleef صورت گرفته.
biggrin1.gif
یه بازیگر قدیمی که اتفاقاً مثل Ocelot خیلی با حال و هوای هفت تیرکشی و وسترن همراه بوده و توی فیلم های وسترنی مثل The Good, the Bad and the Ugly (همون خوب ، بد ، زشت خودمون) هم بازی کرده.
بله شما درست میفرمایید ولی وقتی این عکسو دیدم یه لحظه یاد Ocelot افتادم
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بله شما درست میگید ولی کسی که تا الان رانندگی میکرده یک دفعه غیب شده و در حین رانندگی کسی که کنارش نشسته متوجه نبود
اون میشه و فرمون رو میگیره و در این زمان ماشین در حال حرکته و باید کنترلش کرد که در اینجا واژگون میشه.
البته من گفتم اون شخصی که بیرونه باعث تصادف شده و نگفتم طرف از شیشه بیرون رفته و به قول شما سرباز نگون بخته:)
بازیه کوجیمایی هست دیگه و با یک تریلر هم نمیشه به جواب نهایی رسید:)

چرا نشسته من الان دوباره نیگا کردم منتها توی کادر نیست خیلی.

attachment.php

attachment.php

Attachments

• 3-29-2013 1-47-21 AM.jpg
    3-29-2013 1-47-21 AM.jpg
    28.4 KB · مشاهده: 236
  • 3-29-2013 1-48-01 AM.jpg
    3-29-2013 1-48-01 AM.jpg
    30.1 KB · مشاهده: 236

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
فکر کنم در صحنه تصادف یا قبلش یه بلایی سر اون فردی که سرش باند پیچی شده در میاد.
اگر دقت کرده باشین این شخصی که سرش باند پیچی شده از پنجره میاد تو اتاق بیمارستان . و این جای سواله که اگر از پنجره میاد تو ، قبلش کجا بوده ؟ چجوری 9 سال مراقب این شخص در کما، بوده.
و اینکه تو مسیرشون تا آسانسور چند تا ویلچیر وجود داره ، ولی ازشون استفاده نمیکنه . شاید میخواد تلاش کنه تا بتونه رو پاهاش وایسه.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
آخرای تریلر قبل از اونکه دکتره شروع کنه به حرف زدن ، در حین پخش آخرین ثانیه های موسیقی، دکتر یک چیزایی میگه که صداش نمیاد ولی شاید بشه لب خونی کرد. کسی جایی ندیده اینو لب خونی کرده باشن؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این قضیه که MGS:TPP و Ground Zeroes دو تا بازی جدان خیلی داره دامنه دار میشه.جدیدا هم خبرش رو توی VG247 زدن.یکی منو روشن کنه الان:d

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این قضیه که MGS:TPP و Ground Zeroes دو تا بازی جدان خیلی داره دامنه دار میشه.جدیدا هم خبرش رو توی VG247 زدن.یکی منو روشن کنه الان:d

نه کوجیما گفت که این دوتا میشن MGSV، یعنی Ground Zeroes مثل Virtuous Mission تو MGS3 و Tanker تو MGS2 پرولوگه بازیه. Phantom Pain میشه قسمت اصلی.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
مصاحبه کوجیما در gametrailers

023_0.png

http://www.gametrailers.com/videos/84h9k6/metal-gear-solid-v--the-phantom-pain-kojima-interview
لینک مستقیم:
gt_metalgearsolidv_gdc_kojima_int_js_1280x720_3500_h32.mp4 - 450.3 MB
یا
gt_metalgearsolidv_gdc_kojima_int_js_1280x720_3500_h32.mp4 - 450.3 MB

نتایجی که از ویدیو میشه گرفت:
-بازی بلافاصله بعد از PW اتفاق می افته
GZ مقدمه ای بر فانتوم پین هست و pp نه سال بعد اتفاق میفته .
-بازی دوقسمت هست حالا معلوم نیست چطوری ارائه میشه .
-در این بازی دیوید هایتر به جای بیگ باس صحبت نمیکند .
Joakim Mogren یک شخص حقیقی هست.
-یک شخصیت جدید در بازی معرفی میشه.
-حرف V نشانه پیروزی هست ( و هنوز معنی V has come to به طور کلی نامشخصه !)
123321.png

و فعلا" معلوم نیست برای کنسولهای نسل بعد بیاد یا نه .
ویدیو رو ببینید من خیلی خلاصه گفتم.

-----------------
فقط من یه سوال برام پیش اومده که چطور بیگ باس 9 سال تو کما بوده ولی هنوز کلش پانسمان داره :-/

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فقط یه چیزی بگم در برم :D

تریلر رو بصورت 1080 نگاه کردم اونم چندین بار. حتی اون یه تیکه گیم پلی رو هم نگاه کردم. بخدا روی همین نسل اجرا میشه این بازی. کلا نوسان داره یکم. مثلا پرستار های بیمارستان خیلی جزئیاتشون بالاست ولی جاهای دیگه اگه دقت کنید میبینید گه تعداد پولیگون ها به اندازه نسل بد نیست و توی همین نسل همچین چیزایی داریم. نمیدونم چجوری توضیح بدم. بعضی از افکت ها به نوعی تکنولوژی شون جدیده و تا حالا ندیدیم واسه همین احساس میکنیم که خیلی نسل بعدی هست :D بلوری کردن صحنه های پشت کاراکتر ها مثل صحنه بیمارستان تاثیرش خیلی زیاده روی چیزی که تصور میکنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر