کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
منم دیدم تریلر رو.
نمی دونم چرا حس کردم اونی که از کما بیدار میشد، اسنیک نیست. یعنی اسنیک میمیره، بعد صورتش رو میزنن به اون فرد سوم!!!
البته مطمئن نیستم. فقط یه بار تریلر رو دیدم و حسم اینجوری بود. تریلرهای MGS رو باید چند باری نگاه کرد.
به هر حال، مثل همیشه تریلر جذابی بود. فقط انتخاب آهنگ واسم سواله؟!
نمیدونم شاید این آهنگم یه ربطی داشته باشه به این شکیات تریلر!!
کلاً هیچی از Kojima بعید نیست ! :D
من از آهنگش به شدت خوشم اومد ! :D شاید همین طوری این آهنگ رو یه جایی گوش کنم ، حال نکنم ولی روی این تریلر خیلی عالی بود به نظرم. از صبح همین طور داره توی مغزم پخش میشه ! :D
متن آهنگ یه جورایی به حال و هوای بازی میخوره.

We are not your kind of people
You seem kind of phony

Everything's a lie

Something in your makeup
Don't see eye-to-eye

Don't want to be like you
Ever in our lives

Find when you start talking
There's nothing but white noise

Running around trying to fit in
Wanting to be loved
It doesn't take much
For someone to shut you down

When you build a shelf
Build a mummy in your mind
You can't sit still and you don't like hanging 'round the crowd
They don't understand

You drove by as I was sleeping
You came to see the whole commotion
And when I woke I started laughing
The joke's on me for not believing

Speak a different language
We see through your lies

Won't be cast as demons
Creatures you despise

We are extraordinary people
4x

که اینطور، میگم چرا هیچ چیز دیگه ایی از Sorrow یادم نمیاد، پس اتفاق خاصی نمیوفته.

تریلر های کوجیما همیشه یه جورایی غلط اندازن، مثلا الان توی تریلر به نظر میاد که Psycho Mantis داره اینکار ها رو میکنه و بیگ باس باید از دستش فرار کنه ولی به نظرم قضیه کاملا برعکسه و سایکو میخواد بیگ باس رو از این توهم بیاره بیرون.

به نظر من سایکو و Ocelot با همدیگه دارن سعی میکنند تا بیگ باس رو از این توهم بیدار کنند و شخص دیگه ایی پشت این توهمات بیگ باسه. از اونجایی که Sorrow در جریان اتفاقات MGS3 بوده و قبلا هم برای بیگ باس توهم ایجاد کرده، بعید نیست اینبار هم خودش پشت این قضایا باشه.
اینم نظریه خیلی جالبی هست ! :D Psycho Mantis توی بزرگسالی که خیلی به Big Boss ارادت داشت ، حالا یا همین قضیه ای که گفتی توی این بازی وجود داره یا مثلاً اوایل بازی یه کم شیطنت میکنه و بعد Big Boss روش کار میکنه و آدم میشه ! :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
که اینطور، میگم چرا هیچ چیز دیگه ایی از Sorrow یادم نمیاد، پس اتفاق خاصی نمیوفته.

تریلر های کوجیما همیشه یه جورایی غلط اندازن، مثلا الان توی تریلر به نظر میاد که Psycho Mantis داره اینکار ها رو میکنه و بیگ باس باید از دستش فرار کنه ولی به نظرم قضیه کاملا برعکسه و سایکو میخواد بیگ باس رو از این توهم بیاره بیرون.

به نظر من سایکو و Ocelot با همدیگه دارن سعی میکنند تا بیگ باس رو از این توهم بیدار کنند و شخص دیگه ایی پشت این توهمات بیگ باسه. از اونجایی که Sorrow در جریان اتفاقات MGS3 بوده و قبلا هم برای بیگ باس توهم ایجاد کرده، بعید نیست اینبار هم خودش پشت این قضایا باشه.
درسته . حدس زدن در مورد تریلر های کوجیما کار خیلی سختی هست . اسلات که 100 درصد برای کمک به بیگ باس وارد ماجرا می شه . همیشه هم واسه بیگ باس ارادت خاصی قائل بوده و ... ولی سایکو رو بعید می دونم ! هر چند این موضوعاتی که مطرح کردی اگه بخواد اتفاق بیفته می شه امید داشت که توی یه صحنه تراژدی فوق العاده روح the boss رو هم ببینیم ! این از حضور سالید اسنیک تو این نسخه هم دلچسب تر هست . حداقل برای من که مهمتر هست !

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به احتمال زیاد برای نسل بعد هم میاد چون همچین گرافیکی روی ps3-xbox360 غیر ممکنه و pc هم جزو پلتفرم های بازی نبود.
خود سازنده که می گه می تونه بازی رو اجرا کنه روی کنسول های این نسل
گرافیک بازی هم اصلا برای نسل بعد نیست

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
بچه ها نمیدونین چقدر خوشهال شدم...واااای! بهترین خبری که این چند وقته شنیدم...
کسایی که میگن برای این نسل نمیاد بس اون اخر تریلر میزنه برای 360 , ps3 الکیه؟ احتمال زیاد برای هر دو نسل میاد...

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
مثل اینکه نظریه آقای باند پیچی شده که کلیفی بی هست داره درست از آب در میاد ، چون تو جشنی که سونی گرفته ایشون هم حضور
داشتن. البته میتونید به توییت کوجیما یه سر بزنید!!! فقط میتونه یه نظریه باشه تا آینده.
منم دیدم تریلر رو.
نمی دونم چرا حس کردم اونی که از کما بیدار میشد، اسنیک نیست. یعنی اسنیک میمیره، بعد صورتش رو میزنن به اون فرد سوم!!!
البته مطمئن نیستم. فقط یه بار تریلر رو دیدم و حسم اینجوری بود. تریلرهای MGS رو باید چند باری نگاه کرد.
به هر حال، مثل همیشه تریلر جذابی بود. فقط انتخاب آهنگ واسم سواله؟!
نمیدونم شاید این آهنگم یه ربطی داشته باشه به این شکیات تریلر!!
فکر نمیکنم حرف شما درست باشه چون ضربان قلبش بعد از شوک بر میگرده ، ولی اون نفر سوم که داره اینارو نگاه میکنه مجهوله!!!
من فکر میکنم همون فرد که صورتش باند پیچی شده باشه که داره این دو تا رو از دید دوربین نگاه میکنه.

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
پس این چیه؟؟؟
اگه با منی من اشتباه کردم چون داشتم از دور نگاه میکردم و سریع متنو ویرایش کردم sorry.
-----------
مثل اینکه طبق گفته ویکی اون آرم diamond رو لباس بیگ باس به منطقه درگیری اشاره میکنه یعنی در آفریقا:
Diamond Dogs - The Metal Gear Wiki - Metal Gear Solid Rising, Metal Gear Solid Peace Walker, Metal Gear Solid 4, and more
DIAMOND_DOGS.jpg
foxengine3.jpg

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مثل اینکه نظریه آقای باند پیچی شده که کلیفی بی هست داره درست از آب در میاد ، چون تو جشنی که سونی گرفته ایشون هم حضور
داشتن. البته میتونید به توییت کوجیما یه سر بزنید!!! فقط میتونه یه نظریه باشه تا آینده.

فکر نمیکنم حرف شما درست باشه چون ضربان قلبش بعد از شوک بر میگرده ، ولی اون نفر سوم که داره اینارو نگاه میکنه مجهوله!!!
من فکر میکنم همون فرد که صورتش باند پیچی شده باشه که داره این دو تا رو از دید دوربین نگاه میکنه.
میگم خیلی از موارد تریلر مشخص نیست اینکه بیگ باس 9 سال میره کما فردی که روی تخت هست احتمالا بیگ باس باشه چون دکتر وقتی شوک می‌دند بهش دکتر میگه برای مدت طولاین به کما میره اینجاست که میلر به نفرسوم روی تخت اشاره می‌کنه که بازم مشخص نیست کیه. بعد آخر‌های تریلر هم دکتر میاد میگه من از این 9 سال می‌ترسیدم.
این نفر سوم کیه و بقیه ماجراها البته تو تریلر بیگ باس تو هیلکوپتر صورتش خونی است و یهو صورتش عالت عادی می‌گیره و بقیه ماجرا و شلیک و یک جای تریلر هم تو هیلکوپتر بیگ باس با میلر هستند هردو سالم بازهم

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
احتمالش هست برای wii u پلتفرم های نسل بعد بیاد ... pc هم احتمالش زیاده ولی شاید به خاطر بازار پر خطرش ... ........

کنامی میخواد وضعیت مالیش رو با این بازی بهبود ببخشه ...برای همین رو هر پلتفرم ممکنه پورت میکنه ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
پوستر Ground Zeroes بود !! :D همون Big Boss روی پوستر هست.
کلاً شاخ نقش پررنگی توی تریلر داشت !! :D از شاخ اسب گرفته تا اون یارو که از توی آتیش بیرون میاد و حتی خود Big Boss. معلوم نیست نقش این شاخ ها توی کابوس های Big Boss چیه !

یه عده توی Neogaf رفتن سراغ بحث Project Ogre و ارتباطش با این شاخ ها. Oni معادل Ogre توی داستان های ژاپنی هست. یه همچین قیافه ای هم داره و معمولاً با شاخ طراحی میشه :

99224982044126394613.jpg
همه کارهای کوجیما شاخ دار هست. از لوگوی Ps360 اخر تریلر گرفته تا تغییر اسم بازی تا ترولینگش بابت موبی‌دیک استودیو :D.

درمورد Ogre خیلی با جدیّت پاسخ داده بود شما توی GZ (همین TPPـ) Ogre میبینید؟ یعنی این پروژه Ogre نیست. البته 99% باز ترول کرده.

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
میگم خیلی از موارد تریلر مشخص نیست اینکه بیگ باس 9 سال میره کما فردی که روی تخت هست احتمالا بیگ باس باشه چون دکتر وقتی شوک می‌دند بهش دکتر میگه برای مدت طولاین به کما میره اینجاست که میلر به نفرسوم روی تخت اشاره می‌کنه که بازم مشخص نیست کیه. بعد آخر‌های تریلر هم دکتر میاد میگه من از این 9 سال می‌ترسیدم.
این نفر سوم کیه و بقیه ماجراها البته تو تریلر بیگ باس تو هیلکوپتر صورتش خونی است و یهو صورتش عالت عادی می‌گیره و بقیه ماجرا و شلیک و یک جای تریلر هم تو هیلکوپتر بیگ باس با میلر هستند هردو سالم بازهم
شما درست میگید و نقاط مبهم زیادی داره چون تریلر تیکه تیکه از قسمتهای مختلف هست فقط باید منتظر بازی باشیم.
----------------------
------
تو neogaf یکی حرف خیلی قشنگی زده و گفته ممکنه اون فردی که اینارو نجات داده و صورتش باند پیچیدن چیکو باشه !
یعنی بعد از 9 سال بزرگ شده .
بعد به احتمال زیاد همه اینا توهمه چون بیگ باس رو بدنش شکل یه مار هست :

mqdefault.jpg

ولی تو تریلر قبلی چنین چیزی نبود و امکان نداره کوجیما اینو فراموش کرده باشه:

click.jpeg

و احتمال دیگه این که این طرف بیگ باس نیست و کس دیگه ای دستش قطع شده و این درد
داره به صورت توهمی بهش القا میشه و ...
Yes, I think there's definitely a third person with them. Even the way the camera moves during this scene makes me think that we are seeing it from the eyes of the third person.
Maybe Chico they rescued ? Or someone else.
The bandaged guy can be Chico (or that guy they rescued), since nine years have passed, he probably grew...

But somehow I have the feeling that we do not play as the real Big Boss...
The guy with the missing arm, with Big Boss' face, has no scar shaped as a snake on his chest.
Kojima, wouldn't ignore this important detail, as the scar is also present in Peace Walker.
(http://www.playscope.com/Wskins/skin...reens_0012.jpg)
(Peace Walker : http://i1.ytimg.com/vi/XB4S4qn-cAA/mqdefault.jpg)
Maybe I'm stretching this a bit and the scar is there but maybe that's why we only see him most of the time from the back or crawling.

Ishmael is Big Boss, maybe trying to hide or escape something, by switching identity.
hence making the other one, the phantom.
The phantom pain making reference to the pain of losing his arm and the pain of being someone else.
I'm thinking a kind of Kagemusha story.
Two phantoms are born : the real big boss who by hiding becomes a ghost and the decoy who's big boss' shadow/phantom.

Ishmael :
The name has come to symbolize orphans, exiles, and social outcasts[28] — in the opening paragraph of Moby-Dick, Ishmael tells the reader that he has turned to the sea out of a feeling of alienation from human society. In the last line of the book, Ishmael also refers to himself symbolically as an orphan, which maintains the Biblical connection and emphasizes the representation of outcasts.

Big boss being the outcast.

And, I don't think the kid (Mantis ?) is ****ing with Snake, but maybe helping him escape, as the whale attacks the helicopter, which probably is bringing reinforcements for whoever is attacking the hospital, hence creating a diversion for Snake to escape. Plus who seems to be Ocelot helps him.
Plus, maybe, all these hallucinations about Volgin, the burning Raikov, etc... Is mantis ****ing with the fake big boss head to make him believe he really is Big Boss.
The petals and everything is part of Big Boss' memory after all.

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
امیدوارم این بلا هایی که اینجا سر بیگ باس اومده فقط همون توهم باشه و بس :D بنده خدا بسشه دیگه انقد زجر و بدبختی کشیده :D حالا قطع شدن دست و 9 سال کما و شاخ درآوردن (!) هم بخواد به بدبختیاش اضافه بشه هیچی دیگه... :(.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر