کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
دقیقا..! اسنیک پشتک میزد باید 2 ثانیه صبر میکردیم تا خودشو جم کنه..! تو گرز تو دو ثانیه شونزده تا پشتک تو زاویه های مختلف میزنه..
توقع نداری که یه مرد پیر بتونه مثل یه غول بیابونی (با ارض معظرت از فن های بازی) که هیکلش 22تای آدم معمولیه جنگولک بازی کنه :| حالا هی بگین ژاپنیا تخیلین :|
خوب من به شدت عاشق این سری شدم ولی داستانش رو که خوندم خیلی پیچیدس :| :d
حالا من این MGS HD Collection رو خریدم که شامل MGS 2, MGS3, MGS Peace Walker هستش حالا میخواستم ببینم اینو کلا بازی کنم از داستانش چیزی گیرم میاد؟؟؟ یا بی خیالش شم چون فقط این 3 تا یعنی این پک HD رو 360 اومده دیگه نه؟؟؟
بازی کنم یا نه ؟؟؟ :| :d
دیگه مگه چقدر پیچیدست؟ :d این تریلراست که آدمو گیج میکنه اگه نه درک داستان کاری نداره. بازی کن دوست عزیز! که اگه بازی نکنی نصف عمر گیمریت بر فناست :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
وقتی میگه ? what about him به تخت اشاره میکنه که دوربین از اونجا داره نشون میده یعنی فرد سومی هم درکاره.
اون مرد موسفید که با اسب میاد اگر Ocelot نیست پس کیه؟

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
وقتی میگه ? what about him به تخت اشاره میکنه که دوربین از اونجا داره نشون میده یعنی فرد سومی هم درکاره.
اون مرد موسفید که با اسب میاد اگر Ocelot نیست پس کیه؟
من هم قبلا گفتم نفر سومی در کاره همین طور که میلر با کله‌اش اشاره به سمت خاصی می‌کنه
دوربین از دیدن نفر سوم داره قسمت اولیه تریلر رو نشون میده که میلر هم به اون اشاره داره بعد میلر تا میگه what about him و اشاره می‌کنه دکتر یک نیم نگاهی به جایی که دوربین است یعنی جایگاه نفر سوم می‌کنه. این نفر سوم کیه مشخص نیست حتی تو دمو گیم پلی هم مرد باندپیچی شده خودش رو معرفی نکرد.

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
واقعا" کوجیما با احساسات آدم بازی میکنه ، اون اسب باس و موسیقی زیبای تریلر...
not your kind of people
باس با اینکه نیست ولی باز هم اون رو همراهی میکنه .
برگشت دوباره بیگ باس به زندگی
fox vs xof
یعنی چه کسی این بلا هارو سر بیگ باس آورده و باعث قطع شدن دستش شده ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چند تا نکته تو تریلر نشون داد این بازی با این کیفیت تو این نسل نمیاد:D
1) حرکات فوق العاده عضلات Big Boss که وقتی رو زمین کشیده می‌شد و یه کم زور می‌زد عضلاتش باد می‌کرد و وقتی خودش رو به سمت بالا می‌کشید سطح بدنش صاف می‌شد.
2) تکون خوردن های شلوار Big Boss که وقتی زانوش رو خم می‌کرد تا بره جلوتر شلوارش کاملا صاف و بدون چروک می‌شد ولی وقتی کامل دراز می‌کشید شلوارش چروک می‌خورد.
3) لباس همراهمون که فوق العاده طبیعی تکون می‌خورد.
4) انیمیشن های بسیار زیبا و طبیعی مثل وقتی که Big Boss می‌خواست بعد از انفجار بلند شه و انفجار کوچیک دیگه ای رخ داد که دوباره کوبوندتش زمین و این دفعه باز هم مثل دفعات قبل داشت خودش رو روی زمین می‌کشید تا بره جلو ولی دستش شکسته بود و انگار لمس بود و دیگه از دست راستش برای پیشروی استفاده نمی‌کرد و فقط اون رو روی زمین می‌کشید.
5) طراحی فوق بی نظیر چهره ها که توی این نسل عملی نیست! حتی بازی مثل Max Payne و Uncharted با اون گرافیک هم، باز هم نمی‌تونن چهره ای با این جزییات و واقع گرا طراحی کنن!
6) نورپردازی که تو خواب هم نمی‌شد تصورش کرد!
7) تنها نکته ای که توی این نسل می‌شه انجامش داد: صدا گذاری عالی! با موسیقی (که زیاد هم باهاش حال نکردم:| ) کاری ندارم، منظور اصلیم خود صدا گذاری ـه! قشنگ صدای تک تک اجسام محیط با کیفیت و ظرافت بالا شنیده می‌شد و وقتی Big Boss روی زمین حرکت می‌کرد و دست چپش (رباتیک) رو می‌کوبید زمین کاملا صداش رو می‌شنیدیم و وقتی با دست راست حرکت می‌کرد یه صدای شِلِپ (:D) میومد که واقعا احساس می‌کردی با یه بدن که عرق کرده، به صورت برهنه داری روی کاشی حرکت می‌کنی!
نکته دیگه ای دیدم باز هم میام می‌گم:D

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,762
نام
محمد امین
الان یه چیزی فهمیدم :

اونجا تریلر که مینلر ( اگه درست گفته باشم ) what about him ? به تخت اشاره میکنه بعد که میخواد بره قسمت بعد تریلر دقت کنین دکتره بر میگرده به دوربین نگاه میکنه یعنی یعنی نفر سوم که بازی کننده باشه رو تخت بیمارستان

این چیزی بود که فهمیدم ( که چیز زیادی هم نبود ) :d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
چند تا نکته تو تریلر نشون داد این بازی با این کیفیت تو این نسل نمیاد:D
1) حرکات فوق العاده عضلات Big Boss که وقتی رو زمین کشیده می‌شد و یه کم زور می‌زد عضلاتش باد می‌کرد و وقتی خودش رو به سمت بالا می‌کشید سطح بدنش صاف می‌شد.
2) تکون خوردن های شلوار Big Boss که وقتی زانوش رو خم می‌کرد تا بره جلوتر شلوارش کاملا صاف و بدون چروک می‌شد ولی وقتی کامل دراز می‌کشید شلوارش چروک می‌خورد.
3) لباس همراهمون که فوق العاده طبیعی تکون می‌خورد.
4) انیمیشن های بسیار زیبا و طبیعی مثل وقتی که Big Boss می‌خواست بعد از انفجار بلند شه و انفجار کوچیک دیگه ای رخ داد که دوباره کوبوندتش زمین و این دفعه باز هم مثل دفعات قبل داشت خودش رو روی زمین می‌کشید تا بره جلو ولی دستش شکسته بود و انگار لمس بود و دیگه از دست راستش برای پیشروی استفاده نمی‌کرد و فقط اون رو روی زمین می‌کشید.
5) طراحی فوق بی نظیر چهره ها که توی این نسل عملی نیست! حتی بازی مثل Max Payne و Uncharted با اون گرافیک هم، باز هم نمی‌تونن چهره ای با این جزییات و واقع گرا طراحی کنن!
6) نورپردازی که تو خواب هم نمی‌شد تصورش کرد!
7) تنها نکته ای که توی این نسل می‌شه انجامش داد: صدا گذاری عالی! با موسیقی (که زیاد هم باهاش حال نکردم:| ) کاری ندارم، منظور اصلیم خود صدا گذاری ـه! قشنگ صدای تک تک اجسام محیط با کیفیت و ظرافت بالا شنیده می‌شد و وقتی Big Boss روی زمین حرکت می‌کرد و دست چپش (رباتیک) رو می‌کوبید زمین کاملا صداش رو می‌شنیدیم و وقتی با دست راست حرکت می‌کرد یه صدای شِلِپ (:D) میومد که واقعا احساس می‌کردی با یه بدن که عرق کرده، به صورت برهنه داری روی کاشی حرکت می‌کنی!
نکته دیگه ای دیدم باز هم میام می‌گم:D
از همین الان شما در K o j i m a Productions استخدامی :d درود بر تو با این نکته سنجیت!
البته به یه نکته اشاره کنم که بعضی از همین چیزا در تریلر اول MGS Rising دیده میشد (که با فاکش انجین بود) وقتی رایدن دستاش میاوورد بالا عضلات کمرش کاملا طبیعی حرکت میکردن که اون موقع واقعا شگفت زده شدم. من که فک کنم بازی برای همین نسل باشه + شاید برای نسل بعد با کیفیت تر بیاد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بازی مال همین نسل هست اگر می خواست برای نسل بعد بسازه راحت اعلام می کرد برای نسل بعد هست مخصوصا حالا که PS4 هم معرفی شده وقتی انقدر تاکید دارن حتما مال این نسل هست

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
این ادم کلا دییوونه هست
قبلا یه بار pc رو تایید کرده
بعد میگه بازی الان داره رو pc انجام میشه
بعد pc رو تو سایتش نمیزنه فکر کنم یه چیزی تو هوا پخش شده همه دچار توهم شدند
و فکر کنم این رو از اکتیویژن گرفتن خدا اینا رو درستشون کنه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اونجا تریلر که مینلر
Kaz Miller
نکته مثبت این تاپیک برای من این بود که فهمیدم استاد (!) انجین نویسی هم بلده:biggrin1: دمش گرم>:d<
حالا به این که انجین رو خودِ کوجیما با دست هاش درست نکرده گیر ندید هم روزتون شب نمیشه که ;;)

Kojima Productions
FOX Engine
همونطور که از اسامی معلومه انجین مالِ kaizershauze است >:d<

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
دوستان که انقد باهوشن کاشکی اینم میفهمیدن که استاد انقدر آدم بزرگی هست که کارکنان استدیوش که اسم خودش هم روش هست (Kojima Production) انجین میسازن که همه انگشت به دهن بمونن :).

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
Metal Gear Solid: Ground Zeroes trailer , now in the daytime
همون تریلر اولی GZ هستش منتها این بار توی روز

1yry.jpg

480p

Metal Gear Solid V Daylight Tech Video GDC 2013
دموی تکنیکی بازی که قابلیت های FOX Engine رو توی چرخه روز و شب نشون میده
2kpk.jpg

720p