کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
5 دقیقه !
من زیاد حال و حوصله بحث های فنی و انجین و اینا رو ندارم و بیشتر دنبال Ground Zeroes هستم. امیدوارم یه تریلر محشر داستانی آماده کرده باشه و فقط گیم پلی خالی نباشه ! :D

ممنون آریا من پیشنهاد میکنم از اینجا تماشا کنید بدون چیز هم میشه دید ! 240p هم داره واسه سرعت پایینا !
دستت درد نکنه ! :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
امیدوارم تکلیف همه چیز رو خیلی واضح و روشن مشخص کنه ، اصلا حوصله اسکل شدن و تو کف موندن رو ندارم ...

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
در راستای ایجاد تاپیک های جدید از جانب آریا (:d) منم پیشنهاد میکنم از اون لینکی که کیا گذاشته نگاه کنید :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
جناب Joakim تشریف آوردن ! :D تریلر از Phantom Pain هست ظاهراً.
Big Boss ! :D
خب دیگه رسماً مشخص شد The Phantom Pain و Ground Zeroes یکی هستن (یا حداقل با هم در ارتباط هستن) چون توی تریلر هر دو رو کنار هم نشون میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر