کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام !

89486502262341928329.jpeg

کمتر از نیم ساعت به آغاز کنفرانس خبری Hideo Kojima در GDC 2013 باقی مانده و این کنفرانس در ساعت 22:30 آغاز خواهد شد. قرار است Hideo Kojima خالق سری بازی های Metal Gear در مورد انجین جدید استودیوی خود یعنی Fox Engine صحبت کرده و البته اشاراتی به نسخه جدید MGS یعنی Ground Zeroes داشته باشد و شاهد نمایش تریلری از MGS: Ground Zeroes نیز خواهیم بود. همچنین احتمال اشاره به The Phantom Pain و ارتباط آن با سری MGS نیز وجود داشته و شاید بالاخره رازهای آن تریلر معروف آشکار شود.
=================
در طول کنفرانس مشخص شد که نمایش های MGS: Ground Zeroes و The Phantom Pain متعلق به یک بازی بوده و نسخه بعدی سری MGS با نام کامل Metal Gear Solid V: The Phantom Pain عرضه خواهد شد. در حال حاضر تنها کنسول های PS3 و Xbox 360 به عنوان پلتفورم های بازی معرفی شده اند.

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من میگم این قسمت فقط دیوید هیتر نیست و مطمئنا تو نسخه بعدی میاد...چون خود کوجیما گفته بود که کار ما با solid snake تموم نشده و یه بازی دیگه شاهد سالید اسنیک خواهیم بود پس 100 درصد دیوید هیتر از این بازی جدا نخواهد شد!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من میگم این قسمت فقط دیوید هیتر نیست و مطمئنا تو نسخه بعدی میاد...چون خود کوجیما گفته بود که کار ما با solid snake تموم نشده و یه بازی دیگه شاهد سالید اسنیک خواهیم بود پس 100 درصد دیوید هیتر از این بازی جدا نخواهد شد!

من حدس میزنم اینا MGS1 رو برای PS4، حالا نه امسال، remake کنن و اونجا از صدای این عزیز استفاده کنن. چون اکثر MGS های معروف روی این نسل remake شد و فقط 1، به طرز عجیب و مشکوکی، مونده. خودشون هم میدونن ملت چقدر 1 رو دوس دارن، از اون تیکه MGS4 هم میشه اینو فهمید. همین داستان سر Final Fantasy های معروف هست، مثلا 7 رو به این راحتیا وا نمیدن remake کنن.

با همه این داستانا که گفتم، باز فکر کنم صدای Hayter برای سورپرایز (های) بعدی نگه داشته این دوست خوبمون.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
منم خودم با تغییراتش مشکلی ندارم. امیدوارم منظورش این نباشه که میخواد کلا داستان رو عوض کنه و یک چیزایی اضافه یا کم کنه یا کلا یه چیز دیگه ای بشه.
همین Open World شدن بازی خیلی چیزارو تغییر میده. معمولا در بازی های OW شما در یک زمان چندتا ماموریت برای انتخاب دارید که حتی میتونید هیچ کدوم رو انتخاب نکنید و به گشت زدن بپردازید. اضافه شدن همین به بازی یعنی یک تغییر اساسی.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من فقط یه تغییر می‌خوام:
کنترل!
واقعا تنها قسمتی که باعث شده من تا حالا هیچ MGS ـی رو تموم نکنم همین مورده! جالب اینجاست که هیچ آموزشی هم در مورد استفاده از اجسام و سلاح مختلف نداره:|

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بازی ریبوت نشده.ریبوت یعنی اینکه کلا داستان هایی که تابحال از این Universe گفته شده بار دیگه و به شکل دیگه باز گو بشه.
این داره میگه بازی تفاوت های خیلی اساسی با نسخه های دیگه تو مجموعه داره.واسه همین تصمیم گرفتن این تفاوت ها رو حتی توی صداگذاری هم تاثیر بدن.

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من فقط یه تغییر می‌خوام:
کنترل!
واقعا تنها قسمتی که باعث شده من تا حالا هیچ MGS ـی رو تموم نکنم همین مورده! جالب اینجاست که هیچ آموزشی هم در مورد استفاده از اجسام و سلاح مختلف نداره:|
آموزش نمیخواد که ، اسلحه رو پر کن ، بعدشم شلیک کن. وسایل رو هم انتخاب کن خودش عمل میکنه.
در ضمن آموزش هم داره. تقریبا اکثر نسخه ها یک قسمت تو منو های بازی دارن که تکنیک های بازی رو نشون میده. یک قسمت هم برای تمرین دارن. البته کنترل نسخه های یک و دو ، اولش سخته ولی بعد از اینکه عادت کردی بهش قابل تحمل میشه.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
من مصاحبه رو دیدم، خیلی خوب بود. حتما طرفدارای MG ببینن.

ریبوتی در کار نیست دوستان به اون معنی که مثلا واسه Tomb Raider بود. اون جواب کوجیما واسه نبود Hayter بیشتر شبیه از سر باز کردنه! گفت "میخواستیم یه نوع جدید از MG بسازیم و تصمیم گرفتیم این موضوع توی صداپیشه هم مشخص باشه" . این یعنی جواب سربالا دادن. بخصوص اینکه در نظر بگیریم، به نظر میرسه دوبلور ژاپنی بازی عوض نشده و همونه که تو بازیهای قبلی به جای اسنیک حرف میزده! احتمالا به مشکل خوردن با Hayter. بعد کوجیما میگه که فقط به جای بیگ باس بازی می کنیم. پس امیدوار نباشید که مثلا سالید هم تو بازی باشه. اگه باشه هم به صورت قابل بازی نخواهد بود.

این اشاره هایی هم که به مسیر جدید و اینا میکنه، احتمالاً منظورش تغییرات گیم پلی هست. به هر حال این بازی قراره OW باشه که خیلی تغییر مهمیه. یعنی آزادی عمل بیشتر و صحنه های سینمایی کمتر تو گیم پلی. حتی قراره ماموریت های جانبی هم باشن که انجام دادن یا ندادنشون رو ماموریت تاثیر بذاره. من امیدوارم که شبیه MGS3 باشه ولی با آزادی عمل خیلی بیشتر نسبت به اون بازی که بهترین بازی سریه.

من یه نظریه هم واسه پلتفرم ها دارم از خودم :D
حالا که مشخص شده قراره GZ به صورت جداگانه عرضه بشه، من فکر می کنم که امسال GZ واسه PS360 عرضه میشه (حالا یا به صورت دانلودی یا روی دیسک)، بعد سال آینده TPP واسه PS360 عرضه میشه و همچنین یه نسخه ی کامل MGSV شامل GZ و TPP هم واسه کنسولای آینده. امیدوارم اینطوری باشه. بازی کردن MGSV رو کنسولای نسل بعد خیلی جالب باید باشه!

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:24 AM ارسال شده بود ----------

من حدس میزنم اینا MGS1 رو برای PS4، حالا نه امسال، remake کنن و اونجا از صدای این عزیز استفاده کنن. چون اکثر MGS های معروف روی این نسل remake شد و فقط 1، به طرز عجیب و مشکوکی، مونده. خودشون هم میدونن ملت چقدر 1 رو دوس دارن، از اون تیکه MGS4 هم میشه اینو فهمید. همین داستان سر Final Fantasy های معروف هست، مثلا 7 رو به این راحتیا وا نمیدن remake کنن.

با همه این داستانا که گفتم، باز فکر کنم صدای Hayter برای سورپرایز (های) بعدی نگه داشته این دوست خوبمون.
به نظر من خیلی بعیده ریمیک کردن MGS1 . صرفا HD کردنش خیلی فایده ای نداره برخلاف مثلا MGS3. چون MGS1 کلی فرق داره بازیش. اینکه بیان بازی رو هم با کنترل سوم شخص جدید هم دوباره از اول بسازن هم اصلا از نظر اقتصادی به صرفه نیست. بخصوص حالا که MGS V رسما معرفی شده. بعد تا اونموقعی که من PS3 داشتم یادمه میشد MGS1 رو از PSN خرید و بازی کرد.
به نظر من یه ریمیک واقعی از MGS1 ساخته نمیشه و بهتره هم که نشه! چون اینجوری میتونن فلش بک بزنن بهش یا مثل MGS4 یه تیکه هایی ازش رو نشون بدن و نوستالژی ملت رو منفجر کنن :D

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
سلام
من یه جای کار رو نمیتونم درست قبول کنم!!
احتمالاً داستان از این قرار باید باشه:
بعد از ماجرای پیس واکر ، بیگ باس و تشکیلاتش مورد حمله قرار میگیره! ( که فعلاً معلوم نیست چه کسی!)
بعد از اون حمله بیگ باس به کما میره! توی تریلر که پخش شده در واقع ۳ نفر هستن که داخل بیمارستان هستن!
یکی همون عینکی فکر کنم میلر باشه اسمش! یکی بیگ باس! که میره توی کما! و شخص سومی که داره ماجرا از دید اون نشون داده نیشه! که وقتی دکتر ها میگن دونستن بیگ باس رو نجات بدن میلر میگه :
What about him!
مطمعناً منظورش شخصی هست که داره ماجرا رو از دید اون به ما نشون میده!!
تما حالا مشکل من کجاس؟!؟
خوب مطمعناً متال گیر ۴ بعد از اینه دیگه از نظر روایت داستانی!
اونجا بیگ باس دستش سالم بود! دستش مکانیکی نبود؟!! بود؟
چجوری میشه که دوباره دستش به حالت قبلی طبیعی بر میگرده؟!
##########################
در مورد صحبتهایی هم که بچه ها کردن در مورد اون قسمت که توی بیمارستان ! تمام اون صحنه هایی که میبینه من فکر کنم بخاطر تاثیر اون دارویی هست که بهش تزریق میشه! مثلاً اون اسب آتشین و اون ژنرال ولگین آتشین و غیره! اگر توی تریلر ها دیده باشین تمام قسمتهایی که به دور از واقعیت هست یعنی اون نهنگ گنده توی هوا! اسب آتشین و انجور تخیلات همه مربوط به بعد از قسمت فرار از بیمارستان هست! پس مطمعناً بخاطر تاثیر اون دارویی هست که تزریغ میکنه! که شخصی که تزریغ میکنه از واژه مواد مخدر بکار میبره!
ضمناً اون شخصی که صورتش باند پیچی شده نمیتونه چیکو باشه(اسمشو درست گفتم؟) به هر حال بعد از ۹ سال بزرگ شده دیگه! نشده؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- نوشته در 11:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:43 AM ارسال شده بود ----------

خوب در مورد دست بیگ باس فعلاً تنها گزینه ای که داریم همون تر میم عضو ها هستش!

من دلیل دیگه ای هم دارم که شخص سومی هم توی اون عملیات نجات هست!
بعد از نجات بیگ باس از مرگ و رفتنش به کما همونطوری مه گفتم میلر "اون یکی چطور میشه؟"
و همون موقع هست که اول از همه دور بین zoom out میشه و دکتر رو نشون میده که داره بر میگرده دوربین رو ببینه!!
اون فردی که ۹ سال مراقب بیگ باس بوده باید همین فرد باشه! که من احتمال میدم همون چکو باشه! ضمن اینکه کل اتفاقات داخل اتاق عمل از دید اون شخص سوم هستش!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
به نظر من خیلی بعیده ریمیک کردن MGS1 . صرفا HD کردنش خیلی فایده ای نداره برخلاف مثلا MGS3. چون MGS1 کلی فرق داره بازیش. اینکه بیان بازی رو هم با کنترل سوم شخص جدید هم دوباره از اول بسازن هم اصلا از نظر اقتصادی به صرفه نیست. بخصوص حالا که MGS V رسما معرفی شده. بعد تا اونموقعی که من PS3 داشتم یادمه میشد MGS1 رو از PSN خرید و بازی کرد.
به نظر من یه ریمیک واقعی از MGS1 ساخته نمیشه و بهتره هم که نشه! چون اینجوری میتونن فلش بک بزنن بهش یا مثل MGS4 یه تیکه هایی ازش رو نشون بدن و نوستالژی ملت رو منفجر کنن :biggrin1:
من فکر میکنم بالاخره یه روزی دوباره ماجراهای MGS1 رو می بینیم ! :D ولی نه حتماً بازسازی مو به موی اون بازی. میتونه یه نسخه جدید باشه که وقایع MG1,2 و MGS1 رو پوشش بده. نسخه های MG1,2 رو که میشه راحت بازسازی کرد و خیلی ها (از جمله خودم) هم اونا رو بازی نکردن و براشون تازگی داره. داستانشون هم نسبت به نسخه های بعدی اون پیچیدگی رو نداشته و الآن میشه خیلی بیشتر روشون کار کرد. حالا یا در نقش Big Boss باشیم و در نهایت توسط Solid Snake از بین بریم و یه صحنه تأثیرگذار خلق بشه ، یا با خود Solid Snake به جنگ Big Boss بریم. بعدش ماجراهای MGS1 شروع بشه و مثلاً بخش هایی از بازی رو با Liquid Snake انجام بدیم که میتونن راحت گیم پلی مخفی کاری رو هم واردش کنن. یعنی وقتی میره Master Miller رو بکشه ، مراحلی باشه که به صورت مخفیانه خودش رو به محل سکونت اون برسونه. در کنارش یه سری از بخش های مهم تر MGS1 رو هم دوباره از دید Solid Snake تجربه کنیم.
کلاً همچین چیزی میتونه یکی از بهترین نسخه های MGS رو بسازه ! :D یعنی هم یه جورایی بازسازی وقایع MGS1 توش هست ، هم با 2 یا 3 کاراکتر مختلف بازی می کنیم و همه کاراکترها هم گیم پلی کلاسیک MGS رو رعایت میکنن ، هم میتونه تعدادی از تأثیرگذارترین لحظات MGS رو داشته باشه. از مرگ Big Boss توسط Solid Snake و مرگ Master Miller توسط Liquid Snake تا روبرو شدن با Gray Fox و یه سری از وقایع جالب MGS1.
گذشته از این حرفا اون زمان که تریلر Ground Zeroes اومد ، یه حسی بهم میگفت ماجراهای Metal Gear های کلاسیک رو هم توی این بازی می بینیم. ولی بعدش قضایای The Phantom Pain پیش اومد و ... ولی هنوز یه نیمچه امیدی به این قضیه دارم ! :D

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خوب من کلاً تز اون مسله دست نمیتونم بگزرم! توی متال گیر ۱ و ۲ که توی متال گیر سالید ۳ هم هست اونجا بنظر نمیاد بیگ باس دستش باز هم مصنوعی باشه!! پس به نظر من این ماجرای دست مصنوعی یه سوالی هست که بدون جواب هستش! و کلاً نمیشه این قسمت رو به متال گیر ۴ ربط داد! اما میشه به متالگیر ۱و۲ ربط داد!
اون جواب که اعضای بدنش به کمک سالیدوس و غیره ترمیم شده فقط به درد متال گیر ۴ میخوره! اما جواب قانع کننده ای نیست! مگر اینکه بعد ها که میلن متالگیر ۱و۲ رو ریمیک میکنن اونجا هم دستش رو مکانیکی نشون بدن! اما توی نسخه هایی که موجوده فعلاً از نتالگیر ۱و۲ بیگ باس دارای عضو مکانیکی نیست!
من که ندیدم!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
MGS 1 قبلا ریمیک شده و فکر نکنم کوجمیادوباره بیاد Metal Gear Solid: The Twin Snakes روی GC رو دوباره ریمیک کنه ریمیکشم انقدر ریسک داشت که کوجیما کارش رو به یک استدیو دیگر سپرد

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی

خوب در مورد دست بیگ باس فعلاً تنها گزینه ای که داریم همون تر میم عضو ها هستش!
اون نظریه ی تخیلی من هم هست. اینکه کسی که توی TPP قراره به جاش بازی کنیم، بیگ باس نیست. بلکه کسیه که صورت بیگ باس رو داره :D البته من هیچ اصراری رو این قضیه ندارم، فقط حسم میگه اون بیگ باس نیست:D
حالا یا در نقش Big Boss باشیم و در نهایت توسط Solid Snake از بین بریم و یه صحنه تأثیرگذار خلق بشه ، یا با خود Solid Snake به جنگ Big Boss بریم.
فکر کن بازی طوری باشه که توش هم با بیگ باس بازی کنیم هم با سالید. بعد تو مبارزه ی نهایی می تونیم انتخاب کنیم، به جای کدوم بازی کنیم. اووووووووووووووووف. چی بشه :D

این چیزی که گفتی یکم رویاییه ولی به شدت استقبال میشه :D

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
MGS 1 قبلا ریمیک شده و فکر کنم کوجمیادوباره بیاد Metal Gear Solid: The Twin Snakes روی GC رو دوباره ریمیک کنه ریمیکشم انقدر ریسک داشت که کوجیما کارش رو به یک استدیو دیگر سپرد

اون محصول از اولش کار کوجیما نبود!
از اول هم مخالف اون کار بود! مخصوصاً قسمتهایش که سینمایی بود و چی چی بولت بهشون میگن؟
اون محصول جزو سیاست های کونامی بود!
و سازندش شرکت سیلیکن نایت بود! که استودیوی معروف سازنده لگسی آو کین و تام رایدر ها بود!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
علی جون دراگ صرفا به معنای موادمخدر نیست بلکه به دارو هم میگن
و بیگ باس کلا بعد این ماجرا که توسط سالید کشته میشه بدنشو نگه داری میکنن و سپس بازسازیش میکنن ( با اجسام فرزندانش که از روی خودش کلون شدند ) یعنی لیکوئید و سالیدوس . خودشم اخر 4 میگه سالیدوس بهترین نمونه کپی شده بودش... ( یه چیزی تو این مایه ها )
بعدش اینا تو 4 اومدن تمامی اجسام لیکویید و سالیدوسو باهم پیوند زدن و به جسد بیگ باس پیوند دادند :D ! به همین زیبایی دیگه لازم نیستش کلی توضیح بدن ! اون دستکشم دستش بود که بتونن توجیه کنن اگه در اینده کاری با بیگ باس کردند. در ضمن وقایع نسخه 3 قبل از gz - tpp اتفاق میوفته و اونجا فقط چشمشو از دست میده. ( بد بخت اول چشمش بعد دستش بعدم خودشو از دست میده :D سرباز یعنی اینا :D هیچوقت نمیمیره :D )
و منم هنوز نمیودنم جریان اینکه به سالید میگن legendary hero چیه !؟ سر کشتن بیگ باس ؟
==============================
یه احتمال ...
امکان داره صورت سوخته که وارد هلکوپتر میشه گالوز یا ولگین باشه ؟ من PW رو تموم نکردم هنوز که بدونم بلایی سر گالوز میاد یا نه ولی حرفایی که صورت سوخته کچله میزه تو مایه های گالوزه !

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
نکات جدید داستانی:
بعد از اینکه به تشکیلات بیگ باس حمله میشه ،( تشکیلاتی که توی پیس واکر ساخته شده) اون شل بزرگ روی آب و تخریب همه اونها توسط یک دشمن قدرتمند !
که اون دشمن قدرتنمد باید همون شهص صورت سوخته باشه!! که دلیل حمله هم یکیش اینه اونها چیکو رو گروگان گرفته بودند که از اون بتونن اطلاعاتی در مورد بیگ باس بدست بیارن! که بیگ باس اقدام میکنه برای نجات اون چیکو! و بعد از نجات چیکو توسط بیگ باس این باعث خشم اون جناب صورت سوخته میشه! و این چنین میشه که اون صورت سوخته دستور حمله به تشکیلات بیگ باس رو میده! اینا یجورایی باعث میشه چیکو یجورایی تبدیل بشه به شخصیت کلیدی بازی!
خوب همونطور که همه توی آخرین تریلر دیدیم بعد از حمله به تشکیلات بیگ باس و فرار موفقیت آمیزش به همراه میلر و یه شخص سوم که تمام چیز هایی که دیدیم توسط اون داشته روایت میشده( که من میگم چیکو بوده!) که توی هلیکوپتر بودن! که گویا اونها توسط افراد همون صورت سوخته تعقیب میشدن و بهشون حمله میشه در واقع به هلی کوپترشون !و هلی کوپتر رو مطمعناً منحدم میکنن که این موضوع باعث میشه بیگ باس بره کما و اون دو نفر دیگه زخمی میشن! که ادامه این ماجرا توی بیمارستان رولیت میشه!
ابتدای شروع سکانس داخل بیمارستان :
روپوش یک پرستار زن رو میبینیم که با محارت خاصی نشون داده میشه که بیننده نتونه تشخیص بده پرستار روش به سمت دوربینه یا پشتش؟!؟!
اما پرستار روش به سمت دوربین هست! و در حال رسیدگی به شخصی هست که داره ماجرا از دید اون روایت میشه!و مطمعناً زخمی هم هست!
که بعد از تمام عملیات نجات بیگ باس میلر که سرش رو بالا گرفته (همونطور که قبل هم گفتم) حال شخص سومی رو از دکتر ها جویا میشه! و میکه:
What about him?
که در اون موقع دوربین zoom out میکنه و دکتر بر میگرده که به پشت سرش نگاه کنه در واقع دوربین رو نگاه کنه! که باز هم من معتقدم چیکو هست!
خوب این موضوع رو کیا تا حالا به این نتیجه رسیده بودن؟

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:54 AM ارسال شده بود ----------

علی جون دراگ صرفا به معنای موادمخدر نیست بلکه به دارو هم میگن
و بیگ باس کلا بعد این ماجرا که توسط سالید کشته میشه بدنشو نگه داری میکنن و سپس بازسازیش میکنن ( با اجسام فرزندانش که از روی خودش کلون شدند ) یعنی لیکوئید و سالیدوس . خودشم اخر 4 میگه سالیدوس بهترین نمونه کپی شده بودش... ( یه چیزی تو این مایه ها )
بعدش اینا تو 4 اومدن تمامی اجسام لیکویید و سالیدوسو باهم پیوند زدن و به جسد بیگ باس پیوند دادند :D ! به همین زیبایی دیگه لازم نیستش کلی توضیح بدن ! اون دستکشم دستش بود که بتونن توجیه کنن اگه در اینده کاری با بیگ باس کردند. در ضمن وقایع نسخه 3 قبل از gz - tpp اتفاق میوفته و اونجا فقط چشمشو از دست میده. ( بد بخت اول چشمش بعد دستش بعدم خودشو از دست میده :D سرباز یعنی اینا :D هیچوقت نمیمیره :D )
و منم هنوز نمیودنم جریان اینکه به سالید میگن legendary hero چیه !؟ سر کشتن بیگ باس ؟
==============================
یه احتمال ...
امکان داره صورت سوخته که وارد هلکوپتر میشه گالوز یا ولگین باشه ؟ من PW رو تموم نکردم هنوز که بدونم بلایی سر گالوز میاد یا نه ولی حرفایی که صورت سوخته کچله میزه تو مایه های گالوزه !

این یک موضوع تایید شده هست که توی متال گیر ۴ میگه بعد از داستان اوتر هیون توی متال گیر ۱و۲ وقتی بیگ باس کشته میشه در متال گیر ۴ اعضای بدنش توسط بدن پسران کلون شده اش تامین و ترمیم میشه!! اما این موضوع مربوط به روایت داستان متال گیر سالید ۱ و متال کیر سالید ۲ فرزندان آزادی میشه!
اما در مورد متال گیر ۱و۲ این موضوع اصلاً صادق نیست! اگر کسی بازی کرده باشه که معمولاً خوره ها بازی مردن! منجمله خودم که میتونین اونها رو توی متالگیر سالید ۳ مارخور بازی کنیدشدن! اونجا هر چند درست نشون نمیده اما هر چیزی هم که نشون میده باز هم هیچ یک از اعضای بدن بیگ باس موقع مبارزه با اسنیک مصنوعی نیستن!! رباطی نیستن!!

در مورد دراگ هم به داروهایی هم که دچار توحم بشه یعنی تاثیری در هوش و حواس داشته باشه و باعث توحم بشه کلاً دراگ هم میگن! که باعث میشه درد رو از بین ببره مثل مرفین که بصورت مستقیم هم بهش دراگ میگن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر