کنسول محبوب ایرانی ها

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من که با این 360م خیلی حال میکنم :love:

قدیما میگفتن طرف داره آتاری بازی میکنه حتی اگه جنسیس میبود! الان میگن پلی استیشن داره بازی میکنه حتی اگه XBOX360 باشه :biggrin1: قدیماش هنو میگن آتاری !

ولی ps خیلی توی ایران طرفدار داره :cool:

satamirosat

کاربر سایت
Sep 10, 2007
391
نام
sina
هر دو رو دارم هر دو خوبن. اما ps3 بیشتر حال میده .من با دستش راحت ترم. سر و صدا هم نداره .
اما 360 هم خیلی خوبه چون کپی خوره و ninja gaiden 2 رو داره.:cheesygri

daeialborz

کاربر سایت
May 2, 2008
124
Sega
هنوزم بعد از اين همه سال وقتي ميري تو پايتخت ميبيني همه مغازه ها توش از اين كنسول زياده و خريدار هم همينطور.
چه دوراني بود براي خودش. يادش بخير:p
عمراً خود سگا هم فکر می کرد کنسولش این همه سال فروش داشته باشه: cheesygri
این همه کنسول تو انبار بوده یا هنوز دارند می سازند؟:biggrin1:

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
هر دو رو دارم هر دو خوبن . ولی X360 به دلیل ارزون بودن بازی و بهتر بودن عناوین باهاش بیشتر حال می کنم :love::love:

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
من الان يه مدتيه دارم اين 2 كنسول نسل جديد رو با هم مقايسه مي كنم (Xbox 360-Ps3) هر دو نسيت به هم داراي محاسن و معايبي هستند شايد در نگاه اول هم سنو سالاي من 20 الي 26 ساله ها به سمت Ps3 برن چ.ن به هر حال ما با Ps بازي باز شديم كدوممون مزه بازي تيكن يا الون ps يادمون رفته يا driver و pepsi man بعد هم كه ps2 بود و هيچ رقيبي نداشت تا اواخر حضورش اما الان وضعيت عوض شده غولي وارد دنياي بازي شده كه در افتادن باهاش سخته
ماكروسافت با xbox وروده خوبي نداشت اما تجربه اي گرانبها به دست اورد براي xbox 360 به نظر من اين كنسول از ps 3 بهتره:
1.يه موقعي شما بعضي عناوين رو فقط رو ps2 داشتين يادتونه تيكن .الون و... ولي الان چي تنها چيزي كه براي سوني مونده god of war 3 هست شايد الان به جرات بشه گفت ديگه بازي هاي بزرگي كه همه دنبالشونن رو بيشتر رو 360 مي بينيم
2.تعداد بازي هاي 360 و تنوع اونها خيلي بيشتره
3.نسل جديد 360 با سخت افزار بهتر اومده كه خيلي كمتر دچار 3 چراغ مي شه و البته ps3 هم مشكلي مثل 3 چراغ رو داره و اين فقط ماله 360 نيست
3. بنا به دلايل زياد ديگه اي كه همطون مي دوننين حذ اقل براي ما ايرانيها 360 بهتره

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من الان يه مدتيه دارم اين 2 كنسول نسل جديد رو با هم مقايسه مي كنم (Xbox 360-Ps3) هر دو نسيت به هم داراي محاسن و معايبي هستند شايد در نگاه اول هم سنو سالاي من 20 الي 26 ساله ها به سمت Ps3 برن چ.ن به هر حال ما با Ps بازي باز شديم كدوممون مزه بازي تيكن يا الون ps يادمون رفته يا driver و pepsi man بعد هم كه ps2 بود و هيچ رقيبي نداشت تا اواخر حضورش اما الان وضعيت عوض شده غولي وارد دنياي بازي شده كه در افتادن باهاش سخته
ماكروسافت با xbox وروده خوبي نداشت اما تجربه اي گرانبها به دست اورد براي xbox 360 به نظر من اين كنسول از ps 3 بهتره:
1.يه موقعي شما بعضي عناوين رو فقط رو ps2 داشتين يادتونه تيكن .الون و... ولي الان چي تنها چيزي كه براي سوني مونده god of war 3 هست شايد الان به جرات بشه گفت ديگه بازي هاي بزرگي كه همه دنبالشونن رو بيشتر رو 360 مي بينيم
2.تعداد بازي هاي 360 و تنوع اونها خيلي بيشتره
3.نسل جديد 360 با سخت افزار بهتر اومده كه خيلي كمتر دچار 3 چراغ مي شه و البته ps3 هم مشكلي مثل 3 چراغ رو داره و اين فقط ماله 360 نيست
3. بنا به دلايل زياد ديگه اي كه همطون مي دوننين حذ اقل براي ما ايرانيها 360 بهتره
مهمترين دليلش واسه ايراني جماعت رو نگفتي، با توجه به اسمه تاپيك.
كپي خور شدن.

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
همتون بهترین بازیای عمرتونو با کنسول های شرکت سونی انجام دادید و انجام خواهید داد. از 72 میلیون ایرانی 70 میلیونشون میدونن پلی استیشن چیه. ولی خیلیاشون حتی اسم 360 هم نشنیدن:p.

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
همتون بهترین بازیای عمرتونو با کنسول های شرکت سونی انجام دادید و انجام خواهید داد. از 72 میلیون ایرانی 70 میلیونشون میدونن پلی استیشن چیه. ولی خیلیاشون حتی اسم 360 هم نشنیدن:p.

برادر يه وقتي تو اين مملكت همه سوار پيكان مي شدن شما الن سوار پيكان ميشي؟

Dariosking

کاربر سایت
May 13, 2008
39
با درود
كنسولي محبوبه كه مردم توان خريدش رو داشته باشند , وقتي نميتونه هزينه زندكي رو تامين كنه خوب معلومه كه ميره يه ps2 يا خيلي مجبور بشه به خاطر بازي هاي جديد يه 360 ميخره
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر