کمک

دوستان سیستمه من اینه
cpu 2800 amd 754 socket
ram 1.50gb
8500 1 gb geforse
ببخشید دوستان من با اکثر بازی های جدید مشکل دارم یعنی میان بالا ولی تنظیمات گرافیکیشون رو کم هست ولی میرم تو تنظیمات بالا میبرم درست میشه و افت فریم ندارم چرا اینجوریه ؟؟؟؟ دوستان کمک کنید:((:((

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان سیستمه من اینه
cpu 2800 amd 754 socket
ram 1.50gb
8500 1 gb geforse
ببخشید دوستان من با اکثر بازی های جدید مشکل دارم یعنی میان بالا ولی تنظیمات گرافیکیشون رو کم هست ولی میرم تو تنظیمات بالا میبرم درست میشه و افت فریم ندارم چرا اینجوریه ؟؟؟؟ دوستان کمک کنید:((:((
اینکه زیاد مشکل به حساب نمیاد بگو ببینم control panel کارتو تغییر دادی؟
یه چند تا از این بازی ها رو بگو

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
این چه سوالیه؟!
همه بازی های اولش که برای اولین بار اجراشون میکنید ابتدا روی تنظیمات گرافیکی مدیوم یا حتی low هستن.
اما در مورد مثلا بایوشاک من مشکلم این بود که تغییراتی که ایجاد میکردم در بازی save نمیشد و هربار که بازی رو اجرا میکردم از اول باید تنظیمات رو انجام میدادم که الان با ویستا مشکلی نداشتم تا حالا!

amirsuzooki

کاربر سایت
Sep 3, 2007
71
ببخشید من یه کارت گرافیگ 8400gs هم دارم میخوام بدونم اگه کارت گرافیکارو 2 تا کنم تغیری حاصل میشه برا روون تر شدن بعضی از بازی ها ؟ اگه کسی بلده بگه باید چه جوری 2 تا کارت گرافیک نصبشون کرد رو سیستم خیلی متشکرم اگه کسی بلده کمک کنه لطفا;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
ببخشید من یه کارت گرافیگ 8400gs هم دارم میخوام بدونم اگه کارت گرافیکارو 2 تا کنم تغیری حاصل میشه برا روون تر شدن بعضی از بازی ها ؟ اگه کسی بلده بگه باید چه جوری 2 تا کارت گرافیک نصبشون کرد رو سیستم خیلی متشکرم اگه کسی بلده کمک کنه لطفا;)
سلام
امیر جان اول از همه برای اینکه شما بخوای دوتا کارت گرافیک ببندی باید ببینی مین بوردت SLI ساپورت هست یا نه . اگر بود که مشکل نداری و لی اگر مین بوردت sli نباشه نمیتونی دو تا کرت گرافیک رو سیستمت ببندی.
در مورد ررون تر شدن بازی ها هم نسبی هست تو بعضی از بازی ها شاید دو تا کارت گرافیک در حد 5 فریم به شما کمک کنه و در بعضی از بازی ها شاید 20 فریم افزایش کارایی داشته باشه.
ولی در کل اگر کارت گرافیک شما 8400 هست اصلا فکر sli کردن رو نکن چون خیلی کارت ضعیفی هست و با sli کردن به یه دونه 8600gt نمیرسه و اصلا ارزش sli کردن رو نداره. شما اگر می خوای بازی کنی باید تو فکر یه کارت گرافیک بهتر باشی.;)
یا علی مدد

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
بچه ها ببخشيد ميشه با دستكاري كنترل پنل كارت گرافيك تو ويندوز كاري كرد كه بازي ها روونتر اجرا بشن مثلا من تو
Assasin's Creed مشكل افت فريم دارم ولي مثلا تو gears of war نه

در ضمن كارت گرافيك من 7300 gs 512mb هست (ميدونم ضعيفه انقدر گير ندين:blushing:)

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
بچه ها ببخشيد ميشه با دستكاري كنترل پنل كارت گرافيك تو ويندوز كاري كرد كه بازي ها روونتر اجرا بشن مثلا من تو
Assasin's Creed مشكل افت فريم دارم ولي مثلا تو gears of war نه

شما میتونی تو control panel ـه کارت یه سری چیزهایی مثل antrostopic filt ور off کنی و خب گرافیک بازی هم افت میکنه
شما فقط بی زحمت بگو من باید الان مادربرد رو عوض کنم دیگه نه؟؟؟ اسم اینایی که sli رو sapurt میکنن چیه؟؟
مدل مادربوردت رو کامل بگو
میگم ببخشید دوست عزیز m.g.s الان اصلا این مشکلات ربطی به cpu نداره
cpuـت هم زیاد جالب نیست مثلا من خودم cpu 3 smpron دارم بعضی جاها افت فریم دارم

موفق باشید
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر