کمک کنید هک شدم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
بابا قبولت داریم. ناراحت نشو !
این جریان هک شدن هم فکر کنم قبلا" برای چندتا دیگر از اعضای بازی سنتر هم اتفاق افتاده فکر کنم از طریق لینک گذاشتن عکس بچه ها را هک می کنند. به هرحال اگر دستان اینجوری شدند حتما" اطلاع بدهند. چون به نظرم سایت بازی سنتر چندتا نقطه کور برای هکرها داره حتما" باید تامیر بشود.

دوست عزیز.spyware ها هیچ ربطی به بازی سنتر ندارند.سیستم من هم تا حالا 20 دفعه spyware گرفته.حتی بدون اینکه وارد سایتی بشم !

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
عزیز جان
این اتفاق واسه منم افتاده بود .
توی بعضی تاپیک ها میرفتم میومد یه پنجره ای که همون اعوذ با... داره بعدشم نوشته وای وای *** چرا ؟! (
59.gif
)
شما وقتی اون پیغام اومد Ctrl + Alt + Delete رو بزن . بعد برو قسمت Procsses بعد Systemdll رو پیدا کن . روش راست کلیک کن و بعدشم End Task .
چند بار که این پنجره بیاد و این کارو کنی خود به خود دیگه نمیاد .
مال منم یه 2 هفته ای اینجوری بود

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط sakamoto:
بابا قبولت داریم. ناراحت نشو !
این جریان هک شدن هم فکر کنم قبلا" برای چندتا دیگر از اعضای بازی سنتر هم اتفاق افتاده فکر کنم از طریق لینک گذاشتن عکس بچه ها را هک می کنند. به هرحال اگر دستان اینجوری شدند حتما" اطلاع بدهند. چون به نظرم سایت بازی سنتر چندتا نقطه کور برای هکرها داره حتما" باید تامیر بشود.

سلام دوسته عزیز برای بد نام کردن بازی سنتر راههای زیادی هست چرا این راهو پیش گرفتی صبح بیا بگو تو پرشین گیمر بری مشکلت حل می شه و ویروس یا هک از رویه پی سیت پاک می شه ای بابا اون از اون موضوع که اومدی با میثم سره موضوع کپی برداری از سایتتون (پرشین گیمر) کلی کل انداختی حالا هم اومدی یه بهانه جدید هر روز یه چیزی بگو که بازی سنتر بد نام شه ای بابا جمش کن خدا وکیل اه اه هی نمی خواهم هیچی بگم شما دارین شورشو در میارین :mad: :neutral:

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دوست عزیز ویروسی بودن کامپیوتر شما هیچ ربطی به این سایت نداره و عیب رو در جایی دیگه دنبال کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر