کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

alimachal

کاربر سایت
May 7, 2008
44
خیلی بازیش تخیلی شده !:) ، اون سوال‌های چهار گزینه‌ای رو دیدید ، فوق لیسانس تاریخ هم به شرط اینکه زبان بلد باشه ، شاید بتونه به سوالها جواب بده!
از اونجایی که همه انگلیسی و تاریخ اوروپا و جهان رو فولن :cheesygri
همه سوالها رو سریع بزنین بدون خوندن ، چون اگه هر سوالی رو که کمتر از 5 ثانیه بزنین درست هم باشه bonusش 10% بیشتر میشه

alimachal

کاربر سایت
May 7, 2008
44
اره سوالاش سخته! :biggrin1:
ولی بروبچ دست به کار شدن و به کمک ملت دارن جواب سوالارو در میارن. اگه دنبال جواب سوالی میگردید به این سایت برید و پیدا کنید.
ضمنا بعدا از هر بار کار کردن و تمرین نظامی جواب سوالا رو به دیتا بیس اون سایت اضافه کنید که هرچه زودتر کامل بشه و یک برنامه براش بنویسن تا همه براحتی ازش استفاده کنن.
تا بخوای سوال رو کپی کنی بعد بری تو اون سایت پیست کنی و دوباره دنبال جوابش بگردی وقت جواب دادن تموم میشه :-"
من خیلی دوست داشتم اسلحه بسازم ولی این ادمین نامرد برا کارخونه ها محدودیت عضو گذاشته
I hate Alexis Bonte

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
تا بخوای سوال رو کپی کنی بعد بری تو اون سایت پیست کنی و دوباره دنبال جوابش بگردی وقت جواب دادن تموم میشه :-"
قبول دارم الان یخورده سخته ولی فعلا در مرحله جمع آوری سوالا و جوابشون هستیم! وقتی کامل بشه بچه ها براش برنامه مینویسن و خیلی راحتتر میشه.

گون ها می خواهند ایران رو بگیرند،نیاز به نفرات داریم.
نفرات که چه عرض کنم! به همه دوستان، آشنایان، کسانی که بازی رو ترک کردن و ..... بگید اگر نمیخوان بازی کنن بخاطر ایران 17-18 بیان کمک کنن! جمعیت گونها خیلی زیاده فکر کنم یه چیزی بین 1000 تا 2000 نفر میشن!! :-"
به ملت بگید بیان یک مدت کمک کنن بخاطر ایران! اگر هم خوششون اومد که ادامه میدن.

Ientenx

کاربر سایت
Oct 7, 2006
289
نام
امیر
یک سوال من داخل کانادا داشتم 26CAD میگرفتم ، رفتم جنگ Norway یک 20 تا جنگ کردم و بعد برگشتم ایران هلسم خیلی پایین رفته حالا از خونه نه استفاده میکنه و نه غذا میخوره ! مشکل از کجاست ؟
از اون مسخره تر اومدم ایران دارن 8IRR میدن ، مگر دارن به سگ کارخونه پول میدن .
کسی هست گیفت به ما بده ؟

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
یک سوال من داخل کانادا داشتم 26CAD میگرفتم ، رفتم جنگ Norway یک 20 تا جنگ کردم و بعد برگشتم ایران هلسم خیلی پایین رفته حالا از خونه نه استفاده میکنه و نه غذا میخوره ! مشکل از کجاست ؟
از اون مسخره تر اومدم ایران دارن 8IRR میدن ، مگر دارن به سگ کارخونه پول میدن .
کسی هست گیفت به ما بده ؟
عدم استفاده از خونه و غذا مشکل سایته که دارن روش کار میکنن.
علت پایین اومدن حقوق ها اینه که در فرومول جدید بازی شرکتهای ساخت خونه، بیمارستان، و سیستم دفاعی 20 کارمند و بقیه شرکتها اگر بیشتر از 10 کارمند بگیرن تولیدشون کم میشه و نمیصرفه! برای همین بسیاری از کارمندا اخراج شدن و دنبال کار میگردن لذا حقوقها اومده پایین البته نه اینکه الکی اومده باشه پایین! قبلا بخاطر اینکه همه شرکتها دنبال کارمند بودن و در معرض ورشکستگی قرار داشتن حاضر بودن هر حقوق بدن و روز به روز حقوقها میرفت بالا! اما با اوضاع کنونی حقوق ها به تعادل خواهد رسید. هرکس که مهارتش بالا باشه و مرتب کار کنه استخدام میشه و حقوق خوبی میگیره ولی کسی که هفته ای یکبار میاد دیگه به راحتی کار پیدا نمیکنه.
اگرچه من بخاطر این تغییر مجبور شدم 50 کارمند شرکت اسلحه رو اخراج کنم و کسی هستم که بزرگترین ضرر رو در ایران کرد ولی تغییرات رو مناسب میدونم چون شرکتهایی که ورشکست شده بودن به بازی برمیگیردن و بازار رقابتی و بازی جذاب میشه هم اینکه حقوقها متعادل میشه.​

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
سلام.میگم اگه من بخوام برم تو ارتش و بجنگم بازیش چه سبکیه؟استرتژیک؟اگه میشه یه چند تا عکس از بازی بذارین.شاید منم بیام.بعد بازی داون کردم ÷چ هم باید بگیرم برای بازی؟چیز خاصی هم باید با بازی نصب کنم؟

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
سلام.میگم اگه من بخوام برم تو ارتش و بجنگم بازیش چه سبکیه؟استرتژیک؟اگه میشه یه چند تا عکس از بازی بذارین.شاید منم بیام.بعد بازی داون کردم ÷چ هم باید بگیرم برای بازی؟چیز خاصی هم باید با بازی نصب کنم؟
هیچ چیزی نمیخواد نصب کنی! بازیش مثل این هست که صفحات وب رو مرور کنی! :biggrin1:
این بازی حول اطلاعات میچرخه نه گرافیک و چیزای دیگه.
ضمنا عضویت آزاد شده خودت میتونی ثبت نام کنی اگرچه با دعوتنامه ثبت نام کنی وقتی به Level 6 برسی 5 طلا گیر طرف میاد. هم برای اون بهتره هم ایران.

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی

بابا چه خبره اینکه از COD4 هم سخت تر شد :biggrin1:
بازیش جزء Browser Game ـها به حساب میاد، فکر نکنم به شما حال بده :p
توضیحات اضافی رو عیسی داد !

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
بعضی ها در انتخابات مجلس خبردار نشدن که بیان رای بدن و شاکی شدن!
من الان دارم اعلام میکنم که 3 روز دیگه(چهارشنبه) انتخابات ریاست جمهوریه! یادتون نره رای بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر