کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اینجا چقدر شلوغه خفه شدم ::biggrin1:
من 2 باره غیبت کبری می کنم اما ورشکست نمی شم نیدونم چرا!!!
دانیال هم که شد رقیب ما
من دیگه نمی تونم کار کنم چون دوستمه ارزش رقابت نیست دوستی خراب شه
دانیال اگه شد ادغام نشد من درشو تخته کنم :biggrin1:
بیایم پیشه تو کار کنیم راستی چرا گرون میفروشی؟

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اینجا چقدر شلوغه خفه شدم ::biggrin1:
من 2 باره غیبت کبری می کنم اما ورشکست نمی شم نیدونم چرا!!!
دانیال هم که شد رقیب ما
من دیگه نمی تونم کار کنم چون دوستمه ارزش رقابت نیست دوستی خراب شه
دانیال اگه شد ادغام نشد من درشو تخته کنم :biggrin1:
بیایم پیشه تو کار کنیم راستی چرا گرون میفروشی؟

اختیار داری اقا من در حد رقابت با شما نیستم ;)

ببینید الان که بیمارستان تعطیله و اصولآ شما هم کاری ندارید اما جالبه بازم توقعتون بالاست

خب بگذریم همونطور که گفتم این رقم رو نمی دونم می شه نگه داشت یا خیر برای همین ممکنه یهو ببینید کردمش 2 ريال اگه مشکلی با بعد قضیه ندارید رزومتنون رو بدید در بازی هم به برا من یه پیام خصوصی بفرستید لطفآ نیاید اینجا و بگید چون اینجا رو دیر به دیر می بینم

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
اقا من الان با حقوق 3 ريال استخدام می کنم کسی خواست بگه.البته تضمینی نیست که همین قدر بمونه رییس جمهور قول همکاری داده اگه جدآ همکاری بکنه همین میمونه پس بشتابید تا از دستتون نره:dirol:
حقوق من که 2.2 هست رو افزایش بده :D

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
عجب مملكتي شده ها! من با مهارت 3.9 دارم روزي 4 ريال ميگيرم! تازه دارم توي شركت با كيفيت 2 كار ميكنم كه باعث ميشه با هربار كار كردن 2 واحد از ولنسم كم بشه.
كارمندان عزيز يكم قانع باشيد لطفا!
مديران شركتها يكم با انصاف باشيد لطفا!

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
حقوق من که 2.2 هست رو افزایش بده :D

والا این سوبسیتیه که دولت داره برای کارکنان با اسکیل 1 می ده اگرم نده حقوق ها رو بر می گردونم به حالت اولش.در مورد کارکنان با درجه ی بالاتر قراره فردا تصمیم بگیرن

عجب مملكتي شده ها! من با مهارت 3.9 دارم روزي 4 ريال ميگيرم! تازه دارم توي شركت با كيفيت 2 كار ميكنم كه باعث ميشه با هربار كار كردن 2 واحد از ولنسم كم بشه.
كارمندان عزيز يكم قانع باشيد لطفا!
مديران شركتها يكم با انصاف باشيد لطفا!

اره دیگه کارمندا که قانع نیستن اگه پاش بیفته منم غارت می کنن:confused::laughing:

بعدش عیسی من گفتم بیا پیشم گفتی نه همین می شه دیگه حالا هم دیر نشده زود بیا ;)

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
ولی ما آخر نفهمیدیم این کمپانی داشتن چه خیر و برکتی توش داره ؟! :D
من که از اول تا حالا دارم ضرر میدم ! مثلا همین ماه، تا حالا 30 IRR ضرر دادم ... بعد شما با Skill2 ، حقوق 4 تا هم می خوایید ؟! :D
جدا چرا این بازی اینجوریه ؟! آدم کمپانی داشته باشه، ضرر می کنه !!!

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
ولی ما آخر نفهمیدیم این کمپانی داشتن چه خیر و برکتی توش داره ؟! :D
من که از اول تا حالا دارم ضرر میدم ! مثلا همین ماه، تا حالا 30 IRR ضرر دادم ... بعد شما با Skill2 ، حقوق 4 تا هم می خوایید ؟! :D
جدا چرا این بازی اینجوریه ؟! آدم کمپانی داشته باشه، ضرر می کنه !!!

به خاطر اینکه شما بدون توجه به قیمت کالات داری حقوق می دی منی که اینقدر گرون گذاشتم ضرر می دم چه برسه به جنابعالی

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
شما ها پول از کجا آوردین کمپانی زدین؟؟
با همین روزی 3آی آر آر کمپانی زدین؟
ParsiKade جان اگه خیلی ضرر میکنی.میتونی کمپانی تو به من بفروشی
من 10 گلد میخرم

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
آخه منه بدبخت که نون شبم رو بزور در ميارم تازه تو ارتش با پول خودم بايد تفنگ بخرم ، 40 گلد بايد بدم برای کمپانی.؟ خوب از کجا بيارم؟
شما اینهمه گلد از کجا آورديد؟

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
شما ها پول از کجا آوردین کمپانی زدین؟؟
با همین روزی 3آی آر آر کمپانی زدین؟
ParsiKade جان اگه خیلی ضرر میکنی.میتونی کمپانی تو به من بفروشی
من 10 گلد میخرم
آخه منه بدبخت که نون شبم رو بزور در ميارم تازه تو ارتش با پول خودم بايد تفنگ بخرم ، 40 گلد بايد بدم برای کمپانی.؟ خوب از کجا بيارم؟
شما اینهمه گلد از کجا آورديد؟

از راه معرفي بازي در هزار جا و ارسال دعوتنامه با هزار و يك بدبختي!!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
منم استخدام می کنم
دانیال نگی چرا ادمین گفت No Boy:confused:
من بسته به اسکیلتون پول میدم اما باید در Skill Gift بیشتر از 2 باشه
مثلا به Skill3 دقیقا 3 ریال حقوق میدم یا 2.5 بسته به کارشون
دیروز به کارمندام نفری 5 گلد دادم(دانیال چقدر من خوبم):biggrin1:
کسی خواست تو بازی pm بده