کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
من به Throne4naik رای دادم. جالب اینجاست که ایشون قبل از رای دادن من 6 رای داشتن ولی وقتی من رای دادم رای هاشون 8 شد !!!

پ.ن: من این رای رو به ایشون دادم به دلیل اینکه ایشون این سایت رو به ما معرفی کردنند. حالا اگر پولی چیزی میخواید بدید مشکلی نداره :D یه خونه بخرین کافیه :cheesygri

اقا لطف کردی اما حقیقتش من علاقه ای به خرید رای ندارم اما اگه کمکی از دستم بر بیاد براتون می کنم چه رای بدید چه رای ندید ;)

فقط کافیه پیام خصوصی بدید:)

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
پیام خصوصی رو بی خیال.
من طلا میخوام.
40 تا که بیشتر نمیخوام.میخوام یک شرکت راه بندازم.برای رونق اقتصاد کشور.
هر کدومتون نفری بهم 3 تا طلا بدین بزودی میتونم یک شرکت بزنم.
پس از همین حالا دست به کارشین

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
پیام خصوصی رو بی خیال.
من طلا میخوام.
40 تا که بیشتر نمیخوام.میخوام یک شرکت راه بندازم.برای رونق اقتصاد کشور.
هر کدومتون نفری بهم 3 تا طلا بدین بزودی میتونم یک شرکت بزنم.
پس از همین حالا دست به کارشین

اوهههههههه چه خوش اشتها هم هستی اخوی :cheesygri

خب من یه کمپانی زدم نمی دونم اسمش هم چیه هنوز:eek::confused:

اما اگه کسی خواست در زمینه ی هدیه کار بکنه می تونه به من یه پیام بده(حدالامکان در خود بازی بدید )

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
بازی فعلا سرورش خرابه.
من الان تو پیتزا فروشی کار میکنم.بنظرم کار در کاروخونه ی Gift باید خیلی بهتر از طی کشیدن کف مغازه باشه.
من حاضرم کار کنم

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اگر 3 آی آر آر يا بيشتر ميدی من بيام . الان تو بيمارستان آمپول ميزنم 2 آی آر آر ميگيرم.!!

فکر کنم بهتره شما به امپول زدنتون ادامه بدین:biggrin1:

بابا زمانی که من سن و سال شما بودم(تازه وارد بازی شده بودم)0.5 IRR حقوقم بود حالا شما با 3 IRR می خواید شروع کنید این چه مدلش دیگه

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
من چی؟؟
شما دلت واسه من نمیسوزه؟؟؟
از5 صبح میرم در مغازه طی میشکم تا شب.100 تا فحش هم از اوستام میشنوم که چرا در گنجه بازه کو تخم مرغ تازه؟
من با حقوق 0.2 هم رازیم.الان حقوقم 1 هست اما شعلم کلاس نداره.
هر کی میپرسه کجا کار میکنی از خجالت آب میشم میرم تو زمین.
یک کمکی به مابکنین

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
فکر کنم بهتره شما به امپول زدنتون ادامه بدین:biggrin1:

بابا زمانی که من سن و سال شما بودم(تازه وارد بازی شده بودم)0.5 IRR حقوقم بود حالا شما با 3 IRR می خواید شروع کنید این چه مدلش دیگه
اون اولشه. لامصب این ایران تو دنيای مجازی هم تورم داره. الان تورم رفته بالا به من همين اول کاری 2 آی آر آر ميدن.!!

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اون اولشه. لامصب این ایران تو دنيای مجازی هم تورم داره. الان تورم رفته بالا به من همين اول کاری 2 آی آر آر ميدن.!!

بابا چرا جو می دی پسر خوب

الان که ارزش پول بیشترم شده تازه من دارم تلاش می کنم شرایط رو به حال قبل بر گردونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر