کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
عزيز!
من شما رو قبلا جايي نديدم؟ كلي با همديگه كلكل كرده بوديم (سرچي يادم نيست! ) كلا يكم با هم رفيق شده بوديم. آواتارت خيلي برام آشناست! توي دارينوس نبودي؟
نمی دونم واله قبلا توی دارینوس بودم ولی خیلی کم پست دادم اونجا .

میگم محض رضای خدا یکی نیست به ما کار بده ؟:biggrin1:
دو روزه ثبت نام کردم واسه کار هیچ خبری نیست !!!

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
نمی دونم واله قبلا توی دارینوس بودم ولی خیلی کم پست دادم اونجا .

میگم محض رضای خدا یکی نیست به ما کار بده ؟:biggrin1:
دو روزه ثبت نام کردم واسه کار هیچ خبری نیست !!!
میگم برای iman2008 تو بازی pm بده حتما کار گیرت میاد. در ضمن خودشم یه کمپانی داره و دنبال کارمند هست.
===================================
اخبار جدید از جنگ در اروپا: انگلیسی ها تا اینجا در جنگ south east سه تاپیروزی دارن و در جبهه ی دیگه دو طرف فعلا هیچ پیروزی کسب نکردن.
در مورد جنگ چک و اسلوواکی فعلا خبری نگرفتم ولی بهتون میگم.

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
رفیق (hardwayter)یه سوال داشتم چه طوری تونستی در عرض 5 دقیقه 6 تا رای بیاری؟!!!!!!!!!!!!

در صورتی که من(نفر بعد توام) در عرض 3 ساعت 4 تا رای اوردم!!!!

نظرت چیه؟!!!

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
اگه تو جنگ از یک کشور ببریم.پول های اون کشور ماله ما میشه؟؟؟

بله همه ی پولهایی که در خزانه ی کشور بازنده هست به برنده می رسه.همچنین تمامی شهروندان مناطق گرفته شده هم به عضویت کشور برنده در می ان . همچنین تمامی شرکت های منطقه.

لطفآ اینقدر طز برای حمله به جاهای مختلف ندید این تاپیک هی داره الکی پر از پست هایی می شه که هیچ فایده ای ندارن

فقط کشورهای همسایه می تونن به هم حمله کنن و بدون شک ما با اسراییل همسایه نیستسم بعدش جنگ هزینه داره(300 گلد برای شروع جنگ و 1 گلد به ازای هر سرباز) حالا خزانه ی اسراییل چقدر مگه توش هست که بخوایم این همه هم هزینه بکنیم تازه علاوه بر هزینه های جانبیش(خرابی اسلحه, خرید کادو و غیره)

همه ی این اطلاعات در بازی هست یه ذره مطالهی بکنید بعد بازم اگه سوالی ایجاد شد بپرسید نه این که هر چی به ذهنتون می رسه رو تایپ کنید

با تشکر می بخشید اگه یه ذره تند گفتم دیگه اما این تاپیک باید 3-4 صفحه می بود(مسایل مفیدش همین قدرن) نه 16-17 صفحه.بعدش همونطور که گفتم اگه کسی دعوت نامه می خواد در پیام خصوصی بگه لازم به پست در اینجا نیست که ممکنه مشکل ساز هم بشه

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
آقا من یه سوال دارم چه طور میشه کاندیدا شد؟؟؟

فکر کنم در پست های قبلی توضیح دادهی شده بود!!!!:confused:

اما خب الان دیگه نمی شه چون انتخابات شروع شده.اما برای دفعه ی بعد شما می تونی با مراجعه به رییس حذبت درخواست شرکت در انتخابات رو بکنی

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza
یک سوال
اگه کسی تو انتخابات دوم یا سوم بشه بهش هیچ شغلی نمیدن؟
یعنی بازم هنوز همونی میمونه که بوده؟

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
با منی؟؟
من 10 IRR میدم

اوهههههه تو چه وضعیت خوبه یه دستی هم رو سر من بکش :cheesygri

فقط نفر اول به ریاست می رسه بقیه هیچ

اما خودمونیم عجب مبارزه ی انتخاباتی ای شده!!!! حالا می دونی اصلآ چه مضیتی داره که می خوای براش پول خرج کنی:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر