کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام من با آدی amir69_k در زاهدان هستم و سرباز هم شدم ولی اصلا نمیدونم چیکار کنم آخه یکی به سبک چیه اصلا بازی هست یا همش کلیک کردن ؟
جالب هست. فقط روزی 1 دقیقه زمان میبره. آموزشش هم چند صفحه پیش یکی از بچه ها یک لینک دادن که توش کامل توضیح داده شده. به نظر من که بد نیستش. ولی Game ـه گرافیکی نیست !

isa_daneshvar

کاربر سایت
Apr 4, 2008
101
نام
عيسي دانشور
خوب دوستان من رفتم با يوزر McAfeeعضو بشم. برم تو کدوم شهر؟ بازم برم زاهدان؟ اونجا قاچاق هم ميشه کرد؟!
حتما بريد زاهدان
چي ميخواي قاچاق كني كلك! :biggrin1:

ببينم اگر به يک حذب برم يا نرم فرقی ميکنه؟ يعنی رفتن به يک حذب چه سودی داره؟
تا وقتي كه عضو يك حزب هستيد 20 تا ميره روي امتيازتون.
اگه بخوايد در انتخابات كانديد شهرداري، مجلس، رياست حزب و نهايتا رياست جمهوري بشيد بايد از طريق حزب اقدام كنيد.

راستی من ميخوام برم تو نظام. چيکار کنم؟ ميخوام ارتشی بشم.!
تنها كاري كه بايد بكنيد اينه كه تمرين نظامي بكنيد.

من الان پول برای خریدن بلیط دارم. بیام زاهدان یا فکر میکنید نیام بهتر باشه ؟ ( آخه بلیط گرون هست :( )
مسلما بايد بري زاهدان! :biggrin1:
ولي اگه مثل من بدبخت بيچاره اي (:biggrin1:) به رئيس جمهور، شهردار يا رئيس حزبت بگو كه پول بليط رو بهت بدن.

فعلا نمی خواد بیای چون جنگی در کار نیست در ضمن اگر در خدمت ارتش باشی فک کنم موقع جنگ خدشون تورو به منطقه جنگی اعزام کنن.(برای دفاع از میهن :love::biggrin1:)
چه اعزامي جانم! :confused:
دولتمردان فقط درخواست نيرو مي كنن بعدش شما خودت بايد بليط بخري بري زاهدان! دولتمردان هم كه دارن داد ميزنن بريد زاهدان!

سلام من با آدی amir69_k در زاهدان هستم و سرباز هم شدم ولی اصلا نمیدونم چیکار کنم آخه یکی به سبک چیه اصلا بازی هست یا همش کلیک کردن ؟
همونطور كه old_snake گفت اين نوع بازيها گرافيكي نيستن! به اينجور بازيها، بازيهاي متني ميگن يعني شما فقط با اطلاعات سروكار داريد.

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
آقا کدوم لینک من هرچی گشتم نبود
برو قسمت اخر Emailت یه لینک بلند وبالا هست اونو کلیک کن تورو میبره قسمت ثبت نام سایتش.
راستی من هم غذا خریدم همgift و سلامتیم 46 هست اما غذا نمیخوره چرا؟
یهو نمیرم.

Red Army

کاربر سایت
Aug 25, 2007
60
نام
امین
اماده برای جنگ

سلام:love:
متاسفانه:( خبرهایی به گوش میرسه که نشون میده دو کشور مرزیمون(پاکستان و ترکیه) قصد حمله دارن:mad:. از کسایی که در ارتش نام نویسی نکردن خواهشمندیم برن و ثبت نام کنن. از اونجایی که پاکستان از قدرت نظامی بیشتری برخورداره و احتمال حمله از طرف اونا بیشتر هر چه زودتر بیاین زاهدان.
با تشکر به امید سرافرازی کشورمون ونادرست بودن این خبر.

Throne4naik

کاربر سایت
Nov 3, 2007
64
نام
Danial
متاسفانه:( خبرهایی به گوش میرسه که نشون میده دو کشور مرزیمون(پاکستان و ترکیه) قصد حمله دارن:mad:. از کسایی که در ارتش نام نویسی نکردن خواهشمندیم برن و ثبت نام کنن. از اونجایی که پاکستان از قدرت نظامی بیشتری برخورداره و احتمال حمله از طرف اونا بیشتر هر چه زودتر بیاین زاهدان.

سابق بر این قرار بود که 8 ام اپریل قسمت جنگ رو باز بکنن اگه این کار رو بکنن احتمالآ اون روز باید منتظر حمله باشیم:(

به امید مرگ با عزت!!!!:confused:

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
خوب من دارم 2 روزه که تمرين نظامی ميکنم. اینجوری ثبت نام ميشم؟ بعد موقع جنگ چيکار کنم؟ يعنی جنگ چجوريه؟ نميشه که بايک کليک جنگ تموم بشه ميشه؟ تازه من اصلحه نخريدم. راستی عضو کدوم حذب بشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر