کمک و راهنمایی در بازی world of warcraft

thShanx

عضو جدید
Oct 4, 2020
1
نام
شاهرخ
شغل که از لول 10 برات باز میشه البته موردی که بگم من با اکانت خودم که پچ لیجن هست امتحان کردم خخخ اصلا فکر خوبی نیست باید پچ اخر خریداری بشه چون امکانات فروش و به طور کلی ایتم های قیمت خوب و اینکه سریع به فروش بره همش توی پچ اخره در مورد پلنگ منظورت رو نفهمیدم
در مورد اینترنت ساعتی 60 مگابایت مصرف داره
در مورد بوست 110 اینه منظورم که شما وقتی پچ اخر رو بخری نهایت لول 120 هست شما خودت میتونی تک به تک لول بگیری هم لذتش بیشتره هم بیشتر با امکانات بازی و محیط ها اشنا میشی ولی خوب نسبت لولی که باشی وقتی مناطق نقشه لولشون از تو بالاتره خوب باید مثلا اگر میخوای بری منطقه که لولش 90 هست طبیعتا لولت باید بالاتر از 80 باشه ولی بوست مال کسایی هست که حوصله لول اپ کردنو ندارن دیگه یکدفه میزنن میرن 110 اون ده تا لول باقی مونده رو خودشون xp جمع میکنن
به طور کلی خیلی پیچیده نیست وقتی بازی رو خریدی که نمیدونم خریدی یا نه ابتدا که ریلیم رو انتخاب میکنی کازاک رو انتخاب کن هم پر ادمه هم ایرانیتوش زیاده بعد موضوع انتخاب هیرو هست در اینجا بعضی بسته به علاقشون انتخاب میکنن ولی تو میخوای پول در بیاری در نتیجه با توجه به تحقیقاتی کردم بعضی کلاس ها بهترن برای جمع کردن گیاه یا مثلا alchemy

عرض ادب?
من میتونم ایدی استیم/دیسکورد/تلگرام شمارو داشته باشم؟
بنده شاهرخ هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر