کمک در yahooooooo!

ASHKAN_FISHER

کاربر سایت
Dec 16, 2005
194
سلام من اشتباهی در یاهو سنم را پایین زدم و حالا هر کاری میخوام بکنم میگه شما خیلی جوان هستید!!!

من از قسمت اکانت این سن را پیدا نکردم و در پروفاید عدد سن هیچ تغییری در این وضع ایجاد نکرد

21 زدم.
کسی میتونه کمک کنه؟:confused:

MIB

کاربر سایت
Apr 7, 2006
95
نام
اهورا
نوشته شده توسط ASHKAN_FISHER:
سلام من اشتباهی در یاهو سنم را پایین زدم و حالا هر کاری میخوام بکنم میگه شما خیلی جوان هستید!!!

من از قسمت اکانت این سن را پیدا نکردم و در پروفاید عدد سن هیچ تغییری در این وضع ایجاد نکرد

21 زدم.
سلام. نه سن اصلی رو نمی شه پایین آورد و دیگه راهی ندارین مگه اینکه یه آیدی دیگه بسازین. البته تا اونجایی که من می دونم چون خودم یه بار برام پیش اومد و دیگه آخرش نتونستم کاری کنم.

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
سلام
باز هم یک سر به acount info بزن×!!!!
اما از من می شنوی یک آیدی داشته باش که مشخصاتش دقیق باشه;)
اما بهترین کار ساخت یک آی دی دیگه هست مگه چه مشکلی داره؟؟؟؟من 20 بار آی دی عوض کردم بنا بر دلایل خاص و 40 تا آیدی برای بوت دارم (20 تا با یک پسورد دیگه) کلی هم دارم یادم رفته + کلی ایلگال×!!!!!
++++++++
شما همون MiB بازی دات هستنین؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!????????

Dr.Game

کاربر سایت
Mar 21, 2006
23
نام
افشــین
نوشته شده توسط ASHKAN_FISHER:

21 زدم.

چرا نشه دوست من ؟
دوستان حق دارن که میگن یاهو گزینه ی انتخاب سن رو برداشته البته اینطور نیست , ظاهرآ این از سیاستهای جدید یاهو هستش که کاربر رو موقع تغییر دادن سنش میپیچونه ! فکر میکنم دلیلش همون یاهو 360 باشه که به زیر 18 سال اجازه ساخت بلاگ نمیده ...
به هر حال میشه به این صورت سن رو تغییر داد :
1. مسنجرتو باز کن و با آیدی مورد نظر لاگین شو
2.در بالای مسنجرت منوی Massenger رو باز کن و گزینه My Profile/s رو انتخاب کن
3.پنجره جدیدی تحت عنوان My Profiles ظاهر میشه در زیر اون دکمه ای به نام Create/Edit My Profiles قرار داره اونو فشار بده
4. حالا به صفحه جدیدی در Browser خودت میری که در اونجا به راحتی میتونی آیدی اصلیتو که
در واقع به نام پروفایل اصلی یا Primary Profile هستش رو EDIT کنی ....

اگه مشکــلی بود پی ام بده
موفق و پیروز باشِـــد

mike

کاربر سایت
Dec 26, 2005
6
نام
Navid
البته به جز یاهو 360 ، چت روم ها هم بسته است برای افراد -18
من هم برای همین مجبور شدم آی دیم رو عوض کنم .
البته این مشکل هم هست که ایمیل آدرس ، به نوعی هویت شخص در اینترنته و عوض کردنش یعنی عوض کردن هویت .
به هر حال خیلی ها منو با آی دی قبلیم میشناختند .
البته فکر نکنم دکتر گیم با پروفایل ساختن مشکل حل بشه ؟! چون پروفایل سال تولد رو از خود آی دی میگیره ؟!
البته شاید هم حق با شما باشه .;)

GREEN DAY

کاربر سایت
Jul 9, 2006
8
سلام لطفا یه کمکی به من بکنید
می خواستم بدونم چگونه وقتی که تو یاهو داری با کسی چت می کنی می تونی بفهمیم که اون طرف از چه کشوری داره با ما چت می کنه اگه از طریق Ip میشه لطفا یه راه ساده برای بدست آوردنip بگین و همچنین بگین که چه جوری از Ip می فهمیم تو چه کشوریه
منتظرم;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر