کمک در witcher 3

enemy.sniper

عضو جدید
Sep 17, 2020
2
سلام.

قبل از اتمام مرحله اخر ویچر 3 کدوم ماموریت فرعی را باید انجام بدم تا بین ینیفر و تریس یکی رو انتخاب کنم؟

یا کدوم یک از دیالوگ های تاثیر گذار؟؟

i love you کجای بازی باید گفت؟

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
سلام.

قبل از اتمام مرحله اخر ویچر 3 کدوم ماموریت فرعی را باید انجام بدم تا بین ینیفر و تریس یکی رو انتخاب کنم؟

یا کدوم یک از دیالوگ های تاثیر گذار؟؟

i love you کجای بازی باید گفت؟

۴تا حالت مختلف هست که دوتاشون نتیجه یکسانی دارن:

۱. برای Triss: ماموریت A Matter of Life and Death توی Novigrad رو انجام بدید، ماموریت بعدی Now or Never موقعی که تریس داره نویگراد رو ترک می‌کنه بهش اصرار کنید بمونه.

۲. برای Yennefer: بعد از انجام ماموریت اصلی Missing Persons تو جزیره Hindersfjall، ینفر میگه که یک کار دیگه داره، باهاش صحبت کنید، ماموریت The Last Wish رو انجام بدید و آخرش بهش بگید Nothing's Changed

۳. هر دو رو با هم انجام بدید یا هیچکدوم رو انجام ندید: گرالت تنها میمونه.

---

البته اینا رو باید خیلی قبل‌تر از آخرین ماموریت بازی انجام می‌دادید، قبل از رفتن به Isle of Mists جایی که سیری رو پیدا می‌کنید.

• Like
Reactions: Mahdi_MM

enemy.sniper

عضو جدید
Sep 17, 2020
2
۴تا حالت مختلف هست که دوتاشون نتیجه یکسانی دارن:

۱. برای Triss: ماموریت A Matter of Life and Death توی Novigrad رو انجام بدید، ماموریت بعدی Now or Never موقعی که تریس داره نویگراد رو ترک می‌کنه بهش اصرار کنید بمونه.

۲. برای Yennefer: بعد از انجام ماموریت اصلی Missing Persons تو جزیره Hindersfjall، ینفر میگه که یک کار دیگه داره، باهاش صحبت کنید، ماموریت The Last Wish رو انجام بدید و آخرش بهش بگید Nothing's Changed

۳. هر دو رو با هم انجام بدید یا هیچکدوم رو انجام ندید: گرالت تنها میمونه.

---

البته اینا رو باید خیلی قبل‌تر از آخرین ماموریت بازی انجام می‌دادید، قبل از رفتن به Isle of Mists جایی که سیری رو پیدا می‌کنید.

سپاس از شما دوست عزیز
قبل از mists سیو کردم ولی last wish متاسفانه fail شده!!

فکر کنم تنهایی را باید برگزید!:)

• Like
Reactions: Justiciar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر