کمک در Tom Clancy's Splinter Cell.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من يه راه به سقف ميخواهم پيدا كنم .از مين ها گذشته ام
بعد از عبور از مین ها وارد اتاق بعدی میشی جعبه کمکهای اولیه رو برمیداری(که شما انجام دادی)
حالا اطراف سقف دنبال یه راه عبور بگرد.حالا از یه چیزی که نمیدونم چیه:biggrin1: و ستون مانند روی دیوار هست بالا برو.بعدش هم دوبار پرش میکنی و سعی میکنی از شکاف خودتو بالا بکشی.
اینجاست دیگه؟
راستی الان درست یادم نیست ولی توی ترینینگ بازی که اول بازیه نحوه پریدن از شکافها رو یاد میده.اونو امتحان کردین؟نمیدونم گفتم شاید اونو فراموش کردین:biggrin1:
salam khaste nabashid man darghesmati az bazi splinter cell 4 dar jaei ke dar marhaleye tamrini gavsandogh ro baz mikone dige nemidonam kojam beram lotfan komakam konid
دوست عزیز شما هم اینجا مشکلتون رو مطرح کنید زودتر حل میشه.

mohammad120

کاربر سایت
Mar 24, 2007
15
بعد از عبور از مین ها وارد اتاق بعدی میشی جعبه کمکهای اولیه رو برمیداری(که شما انجام دادی)
حالا اطراف سقف دنبال یه راه عبور بگرد.حالا از یه چیزی که نمیدونم چیه:biggrin1: و ستون مانند روی دیوار هست بالا برو.بعدش هم دوبار پرش میکنی و سعی میکنی از شکاف خودتو بالا بکشی.
اینجاست دیگه؟
راستی الان درست یادم نیست ولی توی ترینینگ بازی که اول بازیه نحوه پریدن از شکافها رو یاد میده.اونو امتحان کردین؟نمیدونم گفتم شاید اونو فراموش کردین

شوخي با مزه اي بود مهسا خانوم اگه من مرحله اول رو تموم نمي كردم كه به مرحله دو تا مونده
به آخر نمي رسيدم ضمنا ان شكاف اينقدر بالاست كه دو بار پرش جواب نمي ده

mohammad120

کاربر سایت
Mar 24, 2007
15
اسپلينترسل هم استاد شد
از دوستان عزيز بخصوص مهسا خانوم متشكرم
از حالا سراغ شماره دو بازي به نام پاندورا تومارو رفتم
خداحافظ
ميروم تا دربه در شم در به در در كوي و برزن
نميذارم هيچ نشوني انگار هرگز . نبودم من

m_samfisher

کاربر سایت
Jul 16, 2007
12
سلام به همگی
من یه راهنمایی می خوام:
من بازی اسپلینتر 1رو گرفتم واولین بار هستش که اسپلینتر رو بازی میکنم وخواستم از شماره 1 شروع کنم.اما مرحله 2 گیر کردم .
در مرحله دو وقتی به حیاتی میایم که توش مجسمه ی همون شخصی که در دمو اول این مرحله نشون میدن .وقتی وارد حیات میشم یهو نشون میده یه آسانسور شیشه ای که دو نفر واردش می شن اما معلوم نیست باید چیکار کنم میگه باید از میکروفن لیزری استفاده کنی اما من این کارو میکنم و به حرفشون گوش میدم اما همین که به بالا میرسن بازی رو میبازم اگه ممکنه راهنماییم کنی.اینم عکسش:
http://www.4shared.com/file/20162362/47d81375/samm.html

dahaka

کاربر سایت
Feb 17, 2007
18
کمک کنید

سلام به همگی آقا یکی به من بگه اینجا چکار کنم وقتی به لبه دیوار آویزان می شوم و به سمت پنجره حرکت می کنم ناگهان صدای آزیر به گوش می رسد و بازی اور می شود . مربوط به اونجایی که مرد پنجره را باز می کنم
:(:(:(:(:(:(:(:(:(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام به همگی آقا یکی به من بگه اینجا چکار کنم وقتی به لبه دیوار آویزان می شوم و به سمت پنجره حرکت می کنم ناگهان صدای آزیر به گوش می رسد و بازی اور می شود . مربوط به اونجایی که مرد پنجره را باز می کنم
:(:(:(:(:(:(:(:(:(
شما احتمال داره جنازه ای رو پنهان نکرده باشی یا اینکه طرف میبینت!

kakihot

کاربر سایت
Oct 21, 2007
81
نام
کیوان علی نژاد
دوستان من اینجا گیر کردم یه تروریست داخل کامیون که باید بکشمش ولی نمیدونم چطور
اگه کسی اینجا رو رد کرده کمک کنه
52ygx37.jpg

armynpm

عضو جدید
Jul 27, 2021
1
سلام من تویه یه مرحله اسپلینتر سل فک کنم مود پاندوراست گیر کردم اونجایی که بازی از رویه سقف شروع میشه فک کنم تو کشور عراقه یا دبی حدودا مرحله دوم یا سوم بازیه بعد اینکه با طناب وارد اتاق میشیم و نگهبانارو میزنیم باید از راه پله بریم پایین و میرسیم به پارکینگ و یه نگهبان که یه حرفایی میزنه بعد یه پیام میاد که به بال جنوبی نفوذ کنید دیگ نمیدونم کجا برم ممنون میشم راهنمایی کیند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر