کمک در The Suffering Ties That Bind

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
سلام
من تو یه مرحله گیر کردم فکر کنم مرحله آخر باشه اونجایی که باید با اون یارو که اول بازی تو زندان میزنه تو گوشم :mad: بجنگم هرچی میزنمش نمیمیره اگه کمک کنید ممنون میشم

The Suffering-TTB

کاربر سایت
Dec 29, 2005
14
سلام دوست عزیز
من همین الان این تاپیک را دیدم.
:neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
شما باید در مرحله 18 باشید که مرحله آخر نیز هست.باید سعی کنید که با کشتن موجودات اطراف به حالت Transfer
یا حالت شیطانی بروید. و در این حالت می توانید Blackmore یا همان شخصیتی که منظور شما است را از بین ببرید که برای چندین بار باید از این حالت استفاده کرد. حالت Transfer با نجات دادن انسانهای بیگناهی که در طول مراحل با آنها روبرو می شوید ارتقا پیدا می کند که این امر کار شما را در مرحله آخر آسانتر می کند.
امیدوارم که کمکتون کرده باشم.

هر کدام از دوستان دیگر که سوالی در مورد این بازی داشتند می تونند در این تاپیک مطرح کنند.

unique33

کاربر سایت
Feb 16, 2006
1
? cheat code

با سلام.
لطفا در مورد cheat code بازی توضیح دهید .
توی سایت های مختلف مطالبی در مورد cheat code این بازی هست ، اما R1 , L1 , x چه کلیدایی هستن ؟

با تشکر
unique33

m-mahdiya

کاربر سایت
Apr 22, 2006
1
نام
مهدیا
ترا به خدا کمک کنید

با درود فروان بر شما

من در بازی
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=22668#post22668دThe Suffering Ties That Bind
دچار مشکل شدم .تقریبا اول بازی هم می باشد .که توی یک خانه میره وصدای همسرش هم او را راهنمایی می کند و می گوید " که به نوشتها نگاه کن یک درم هم هست که قفل
نمی دونم چی کار کنم .
اگه میشه من را راهنمایی کیند
با سپاس فروان :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::(

The Suffering-TTB

کاربر سایت
Dec 29, 2005
14
سلام دوست عزيز

شما بايد تنها كاري كه ميكنيد كه به اتاقهاي اطراف برويد و به تمام مكانهاي اين خانه سربزنيد تا تورگ خاطرات
گذشته اش را بياد بياورد و پس از مدتي در اتاقي كه قفل است باز مي شود.
اميدوارم كه كمكتون كرده باشم...

:p:p:p:p:p:p:p:p

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
ببخشید می پرم وسط حرفتون سافرینگ قبلی چند سیدی باید باشه؟؟؟
دوستم می گه 2 سیدی اما من یکی خریدم نوشته 3 سیدی اما توش 2 تا سیدی هست و روی یکیش نوشته سیدی 1 روی بعدی هم 3 و الان جا ندارم تست کنم خوشحال می شم جوابم رو بدین
تصمیم دارم اول اون رو بازی کنم بعد این رو که به ترتیب بیام بالا;)
دوستم می گفت سبکش مثل سیریوس سم Ii هست با این تفاوت که دیگه کارتونی نیست و واقعی هست نظر شما چی هست؟؟؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
من نسخه ی Pc از شرکت Dc را دارم که 3 سی دی است.
ولی خودم این را بازی نکردم و اونو روی Ps2 بازی می کنم.چون کنترلش راحت تر است.
سبک بازی سوم شخص است و بیشتر محیط بازی هم تاریک و مه آلود است.

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
The Suffering Ties That Bind

salam salar ma to baziye The Suffering Ties That Bind hamonjaee ke to apratemane zanesh hey mige be kaghazha negah kon ina gir kardim hame otagharo sar keshidim hala ye sedaye infejar miyad ye marde az biron hey nale mikjone ye komaki bokon ma in dare ke ghoflaro baz konim damet garm ya hagh
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

matador42

کاربر سایت
Sep 22, 2016
1
سلام. من تو مرحله ی 11 یا 12 گیر کردم. جایی ک با یه یار از زیر زمین بیرون میایم. بعد با زامبی ها درگیر میشم. وقتی زامبی ها رو میکشم و جلو میرم به یه فنس برخورد میکنم. وقتی توی راهنمای بازی میرم مینویسه ک باید از یه جا سنگ قلاب کنی. ولی نمیفهم از کجا. اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر