کمک در ObsCure

HMSG-POST

کاربر سایت
Jul 14, 2006
6
سلام عرض شد
من تو این بازی تو اون جا که کنی زخمی شد بعد من تو نقش جاش بازی میکنم گیر کردم همونجایی که با یکی از دخترا باید کانال کولرو باز کنی ولی هر چی دختر رو میبرم اونجا میگه به یه ابزار احتیاج دارم منم کل لوکیشن بازی رو گشتم ولی چیزی جز چسب و سیم پیدا نکردم میشه کمکم کنید دریچه کانالو توی دستشویی دخترونه باز کنم :confused:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
نوشته شده توسط HMSG-POST:
سلام عرض شد
من تو این بازی تو اون جا که کنی زخمی شد بعد من تو نقش جاش بازی میکنم گیر کردم همونجایی که با یکی از دخترا باید کانال کولرو باز کنی ولی هر چی دختر رو میبرم اونجا میگه به یه ابزار احتیاج دارم منم کل لوکیشن بازی رو گشتم ولی چیزی جز چسب و سیم پیدا نکردم میشه کمکم کنید دریچه کانالو توی دستشویی دخترونه باز کنم :confused:
طبقه بالا که بری یه در هست که شیشه ای هست شیشه رو بشکون در رو باز کن بعد کمد رو هل بده زیرش یه پیچ گوشتی هست اونو بردار و برگرد همونجا خودت بودی بعد دختره دریچه رو باهاش باز میکنه.

HMSG-POST

کاربر سایت
Jul 14, 2006
6
سلام دوباره
من در اون قسمت بازی که استنلی رو پیدا می کنیم گیر کردم یعنی استن رو پیدا کردم ولی باید برم پیش فردمن ولی نمیدونم چه جوری لطفا کمکم کنید

ممنون

kiana

کاربر سایت
Apr 14, 2006
66
كمك

در هر مرحله با زدن كليد p ميتوني از نقشه استفاده كني در ضمن در پست هاي بالا ميتوني راهنماي انگليسيش رو پيدا كني كه خيلي كمك ميكنه.

devilinheaven

کاربر سایت
Feb 22, 2007
2
نام
Mohammad
سلام دوباره
من در اون قسمت بازی که استنلی رو پیدا می کنیم گیر کردم یعنی استن رو پیدا کردم ولی باید برم پیش فردمن ولی نمیدونم چه جوری لطفا کمکم کنید

ممنون

دوست عزيز در اون قسمت شما بايد از دري كه كنار توالت قرار داره و به طبقه بالا ميره استفاده كنيد .اونجا يه در هست كه با يه زنجير زنگ زده قفل شده براي باز كردن زنجير و قفل بايد از اتاقي كه استن رو پيدا كردي چند تا ليوان پلاستيكي برداري بعد به انتهاي راهرو بري و توي آزمايشگاه توليواني كه برداشتي اسيد سولفوريك بريزي و خيلي سريع اسيد رو برسوني به قفل و زنجير تا قفل شكسته بشه و در باز بشه.

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
دوست عزيز در اون قسمت شما بايد از دري كه كنار توالت قرار داره و به طبقه بالا ميره استفاده كنيد .اونجا يه در هست كه با يه زنجير زنگ زده قفل شده براي باز كردن زنجير و قفل بايد از اتاقي كه استن رو پيدا كردي چند تا ليوان پلاستيكي برداري بعد به انتهاي راهرو بري و توي آزمايشگاه توليواني كه برداشتي اسيد سولفوريك بريزي و خيلي سريع اسيد رو برسوني به قفل و زنجير تا قفل شكسته بشه و در باز بشه.
دوست عزیز....
ورودتون رو به سایت به عنوان یکی از بچه ها تبریک میگم
کمک کردن به دیگران کار قابل ستایشی هستش
اما اگه به تاریخ ارسال اون پست توجه میکردید متوجه میشدید که تاریخ اون پست مربوط به حداقل 6 ماه پیشه و اون دوستمون تاحالا بازی رو حتما تموم کرده;);)

mohammad 3

کاربر سایت
Jul 20, 2013
3
با سلام من در بازی
obscure در مرحله کتابخانه رمزرو پیدا کردم 2432 ولی نحوه وارد کردنشو برای گاوصندوق نمیدونم ممنون میشم کمک کنید

Rezastrkamy

عضو جدید
Aug 27, 2019
1
سلام دوستال لطفا کمکم کنید..
من تو مرحله دومش که یه خونه دوطقبست .طبقه دوم شیشه رو میشکنم واردش میشم بعد دروباز میکنم یه زن پر از خون از اتاق میزنه بیرون هرکاری میکنم راهش رو پیدانمیکنم..رودیوارش آلفا و دلتا اینجور چیزا نوشته

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام دوستال لطفا کمکم کنید..
من تو مرحله دومش که یه خونه دوطقبست .طبقه دوم شیشه رو میشکنم واردش میشم بعد دروباز میکنم یه زن پر از خون از اتاق میزنه بیرون هرکاری میکنم راهش رو پیدانمیکنم..رودیوارش آلفا و دلتا اینجور چیزا نوشته

building h
پس از اتمام دموی اغازین بازی شما با شخصیت کنی بازی را شروع خواهید کرد ابتدا وارد اتاق شده واز تلفن استفاده کنید وظیفه شما پیدا کردن کیفتان است که دزدیده شده است از این اتاق خارج شده و وارد دری که سمت راستتان است بشوید به دنبال دیگر بچه ها بروید تا وارد دالون شوید از انجا اسلحه و چراغ قوه را بردارید در انجا نحوه ترکیب کردن ایتم ها را خواهید اموخت حالا از نردبان پایین بروید و به سمت راهرو حرکت کنید اولین دام برای شما در اینجاست از چراق قوه برای دور کردن دود استفاده کنید وارد اتاق بعدی شوید تنها راه خروج استفاده از در سمت چپ است در این اتاق یکی از دانش اموزان به اسم دن به شما خواهد پیوست او سلاحی برمیدارد و شما را همراهی می کند از اتاق خارج شوید مراقب زامبی هایی که در کمین شما هستند باشید . به سمت خروجی حرکت کنید تا به جعبهای که زیر نردبان است برسید . نردبان را پایین اورده و دمو را ببینید

building a
بازی را با شخصیت josh ادامه خواهید داد چوب دستی و cd را بردارید یخچال را شکسته و نوشیدنی را بردارید شیشه بالای در را شکسته و در را باز کنید وسیله ای برای باز کردن در ها پیدا خواهید کرد در اتاق را به وسله ان باز کرده وارد راهرو شوید .نقشه ساختمان را بردارید و به سمت دستشویی مردانه بروید و از انجا energy drink را بردارید دستشویی خانوم ها را بررسس کنید در اینجا اگر همراهی داشته باشید می توانید از هواکش خارج شوید . به اتاق کارمندان staff room خواهید شد . کلید و وسایل درون اتاق را برداشته و از پله ها به سمت بالا بروید . در اتاق بعدی کلید اتاق کارمندان را بردارید که به وسیله ان توانایی باز کردن یک در در طبق اول و دو در دیگر در پایین پله ها را خواهید داشت به طبقه اول برگشته و شیشه در اتاق را بشکنید و وارد شده و از درون قفسه پیچ گوشتی را بردارید . حال به طبقه دوم رفته از کلید قدیمی برای باز کردن در استفاده کنید از پله ها بالا رفته هیولا ها را بکشید walden به شما در شکستن شیشه ها کمک می کند و به شما توصیه می کند که به ساختمان b رفته و با friedman ملاقات کنید به سمت حیاط بروید بعد از مشاهده دمو cd را برداشته و به کناره های ساختمان شده از پله ها بالا بروید تا وارد بالکون شوید بعد به سمت ساختمان b بروید

building b
نقشه را بردارید و وارد اولین در شوید در این اتق stan را ملاقات خواهید کرد با کمک او در قفسه را باز کرده لیوان ها را بردارید حال خارج شده و به اتاق بعدی بروید در اتاق چراغ قوه و سلااح را برداشته با هم ترکیب کنید از سوراخی که در دیوار است وارد اتق شده وسایل اتاق را بردارید در اتق اخر شما یک نامه یک cd و اسید و یک زامبی خواهید یافت به طبقه دوم رفته یک در خواهید یافت که بسته است به اتاق که اسد است برگشته و اسد را در لیوان بریزید تا بتوانید در بالا را باز کنید شما باید سریع باشید و گرنه لیوان سوراخ می شود و شما مجبور می شوید دوباره این کار را بکنید در بالا شما پنج اتاق برای بازدید دارید اتاق اول : در این اتاق کیف walden را خواهید یافت از درون کیف قطب نما را بردارید . اتاق دوم از stan برای باز کردن در استفاده کنید و از دورن اتاق تجهیزات را بردارید . اتاق سوم درش قفل است اتاق چهارم : از روی دیوار دو عدد 20 و 360 درجه را خواهید خواند . اتاق پنجم : cd را برداشته و به پیغام گوش دهید . در بخش دیگر اتاق تابلو را نگاه کنید حال به سمت نقاشی رفته درجه سمت چپی را روی 360 و راستی را روی 20 قرار دهید نقاشی باز شده و شما یک کلید و یک نوار خواهید یافت حالا از اتاق خارج شده به سمت حیاط بروید و از انجا به ساختمان c بروید

building c
درون ساختمان شما دمویی خواهید دید نقشه را بردارید در اتاق اول در سمت چپ cd را بردارید و در اتاق دوم وسایل را بردارید پنجره را شکسته وارد اتاق بعدی شوید کاغذی خواهید یافت کاغذ را زیر progector گذاشته تا کد 24 32 را مشاهده کنید با استفاده از این کد در گاو صندوق باز می شود کلید و نامه را بردارید به سمت کتابخانه رفته و در ان را باز کنید وسایل را برداشته و با frieman صحبت کنید او به شما خواهد گفت که پیش janitor رفته و از او بخواهید در مدرسه را برایتان باز کند

janitor room
وارد اتاق شده و وسایل را بردارید در بخش بعدی شما یک فیلم و یک دوربین خواهید یافت کلید ساختمان d را بردارید

building d
وارد اتاق شده و عنکبوت ها را بکشید در اینجا یک سی دی . نقشه و تجهیزات را پیدا خواهید کرد می توانید وارد اشپز خانه شوید و از انجا سلاح را بردارید به سمت پله ها بروید شما باید از برق استفاده کنید ولی برای استفاده نیاز به دو فیوز دارید هیولا ها را کشته و به اتاق بعدی بروید از درون قفسه فیوز ها را بردارید به اتاق قبلی بر گشته از فیوز ها استفاده کنید به وسیله سوییچ سه چراغ باید روشن شود اگر کمی دقت کنید چراق ها روشن می شود حالا به اتاقی که فیوز ها را پیدا کردید برگردید وبا پرستار صحبت کنید او در را باز خواهد کرد به ازمایشگاه برگردید واز اهرم برای باز کردن اتاق اخری استفاده کنید در این اتاق شما یک سی دی و یک فیلم وتجهیزات پیدا خواهید کرد به اتاق پرسنل برگردید در انجا walden کلید ساختمان f را به شما می دهد

راهنمای قدم به قدم و کامل بازی obscure - راهنمایی در بازی obscure - مشکل در بازی obscure - ابسور - راهنمای قدم به قدم ابسور - obscure - همه چیز در مورد بازی obscure - راهنمایی قدم به قدم obscure - راهنمای قدم به قدم obscure - راهنمای قدم به قدم بازی obscure - راهنمایی کردن در بازی obscure
building f
هیولا ها را کشته وارد ساختمان شوید به عکس نگاه کرده و وسیله را بردارید وقتی وارد اتاق کنفرانس می شوید تخته چوب را بردارید حال وارد دری که در سمت راستتان است شده و نامه را بخوانید به وسله نردبانی که بقل اسانسور است بالا بروید و غول را بکشید .بعد به اتاق نقشه کشی برگردید و فیلم ها را تماشاکنید . برای به کار انداختن اسانسور اول باید بری سمت اسانسور وبا کمک یک تکه چوب که در وسایل خود داری مانع بستن درب اسانسور بشی یعنی اینکه تکه چوب را بین درب اسانسور قرار دهی تا درب اسانسور بسته نشود بعد با اسانسور برو بالا . وقتی وارد شدی بروسمت راست و اسانسور را قفل کن تا بعدآ اسانسور رویت سقوط نکند بعد برو طرف چپ غول وبا کمک یک راه که نردبان دارد به پا یین بروید اون وقت می بینی که درب اسانسور باکمک چوب بسته نشده است وشما میتوانی باکمک یک نردبان بروی پایین اسانسور.

b1
وسیله ها را برداشته و خارج شوید در راهرو بعدی دو هیولا را بکشید در این راهرو چهار در موجود است . در اول از سمت راست : قفل است در دوم از سمت راست : به یک راهرو ختم می شود که در انجا یک دانش اموز و تجهیزات است . در اول از سمت چپ : که در این اتاق یک جان و یک نامه است . در دوم از سمت چپ :اتاقی پر از جعبه است جعبه ها را برای یافتن سلاح shotgun جا بجا کنید جعبه های دیگر را جابجا کرده تا نارنجک را پیدا کنید حال به اتاق اول برگشته و به زیر زمین برگردید
دانلود راهنمای قدم به قدم obscure - راهنمای قدم به قدم بازی obscure - راهنمایی در بازی obscure - راهنمای pdf بازی obscure - راهنمای قدم به قدم obscure - راهنمای کامل بازی obscure - راهنمایی کردن در بازی obscure - دانلود راهنمای obscure - دانلود راهنمای بازی obscure

b2
در راهرو تجهیزات را بردارید و وارد شوید بعد از دیدن دمو شما kenny را خواهید یافت با کمک همدیگه و با لوله سعی کنید کنترل در سلول را باز کنید قفسه را باز کرده تجهیزات را بردارید به راهروی قبلی برگشته و هیولاها را بکشید بر روی جعبه پریده و از نردبان برای خروج استفاده کنید . سی دی را بردارید و به بخش پرستاری بروید در انجا پرستار را مرده خواهید یافت حالا باید به سمت ساختمان G بروید

building g
پس از ورود هیولا را کشته و نقشه را بردارید در اول از سمت راست : در این اتاق یک سی دی یک نامه و کمی تجهیزات است . در اول از سمت چپ : تجهیزات را بردارید در راهروی قفل شده را باز کنید زامبی ها را کشته تجهیزات را بردارید به سمت پله ها رفته اولین مجسمه را بردارید در طبقه اول بمانید و دو اتاق دیگر را چک کنید زامبی ها را کشته به طبقه دوم بروید

f2
در اینجا شما به شخصیت stan نیازمندید بعد از انتخاب او به همین مکان برگشته از در عبور کنید و زامبی ها را بکشید در بعدی قفل است پس به سمت راهروی شمالی بروید در دمویی که خواهید دید ترک هایی بر روی زمین خواهید دید مراقب باشید قبل از هر کاری بازی را سیو کنید و بعد به سمت دیگر بروید و وارد در شوید در این اتاق قفسه را هل داده و شما یک اتاق مخفی را خواهید یافت برای رفتن به سمت دیگر اتاق از دیگر شخصیت ها کمک بگیرید وارد اتاق شوید سی دی را بردارید . شما باید یک گاو صندوق را برداشته ودر اتاق دیگر از لای دیوار شکسته ان را به پایین پرتاب کنید . بعد از این کار به طبقه اول برگردید و غول را بکشید و از گاو صندوق شکسته وسایل را بردارید مخصوصا کلید اتاق درون کتابخانه

building c
وارد اتاق کتاب خانه شوید و مجسمه دوم و فیلم را بردارید از کتاب خانه خارج شده و walden را ملاقات کنید او نقشه زیر زمین را از شما ربوده و در را قفل می کند تنها راه خروج رفتن به طبقه دوم است . به طبقه دوم بروید واز در خارج شوید

f2
از درون پله ها وارد اتاق شده و مجسمه سوم را بردارید در پله ها جان را بردارید دری که در نزدیکی شماست قفل است در سمت راست باز بوده و در ان تجهیزات و دو زامبی است قفسه را باز کرده عنکبوت ها را کشته و کلید و تجهیزات را بردارید درون در سمت چپ شما یک سلاح magnum و یک هیولا است در راهرو صندوق را برای یافتن cd باز کنید در این ساختمان با کلیدی که پیدا کردید خارج شوید شما باید به ساختمان f رفته تا فیلم را مشاهده کنید تا متوجه کد 0582 شوید . توجه کنید در باغ در صورتی باز میشود که حتما فیلم را تا اخر تماشا کنید

the garden
بعد از مشاهده دمو تجهیزات را برداشته و سه هیولا را بکشید زامبی ها را کشته وارد در شوید به انتهای محل بروید دیوار را خراب کرده با شوت گان . به قسمت بعدی دیوار بروید قسمت سمت راست شما را به مجسمه چهارم می رساند بعد از سمت چپ وارد باغ شوید از اهرم استفاده کنید و به گودال بروید
راهنمایی کردن در بازی obscure - راهنمای کامل و قدم به قدم obscure - مشکل در بازی obscure - استراتژی بازی obscure - obscure 1

the cave
سی دی و تجهیزات را بردارید و با استفاده از بالابر به پایین بروید به سمت دری که در سمت راستتان است رفته و زامبی را بکشید سی دی و نامه و تجهیزات را بردارید این اتاق به اتاق 6 و 7 ختم می شود اتاق شماره 7 : عکس را پیدا کرده و از قفسه لیزر را بردارید اگر از نردبان استفاده کنید به ساختمان f خواهید رسد . اتاق شماره 6 : هیولا را کشته و جان را بردارید . این اتاق شما را به اتاق شماره 8 و 9 ختم می شود . اتاق شماره 9 تجهیزات را برداشته و وارد در شوید در این اتاق شما باید چهار مجسمه را جای خود بگذارید به محض دیدن خروجی از ان خارج شوید در راهرو هیولاها را بکشید و بعد به سمت راست بروید تا به در برسید در را باز کرده وارد شوید بعد از دیدن دمو به اتاق 8 رفته دمو را ببینید تجهیزات را برداشته به انتهای راهرو بروید این قسمت را تنهایی انجام دهید چون مبارزه تنهایی راحت تر است

final boss
در ابتدا باید بدانید اگر هیولا به زمین ضربه زد باید به گوشه های تاریک فرار کنید حالا با اسلحه magnumبه دست هیولا شلیک کنید . وقتی همه دست ها از بین رفت به خود او شلیک کنید . بهد از دمو با لیزر به سر غول شلیک کرده دمو اخر را تماشا کنید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر