کمک در 3 چراغ قرمز xbox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirgegr

کاربر سایت
Aug 26, 2007
3
سلام دوستان عزیز>:d< دستگاه من بعد از 1 یا 2 دقیقه بعد از روشن کردن با DVD بازی در ان و لود شدن بازی 3 چراغ قرمز میده چک کردم ارور 0022 میده یعنی GPU داغ شده حالا باید چکار کنم:((:-ss:((
اگر X کلمپ چینچ می خواد اگه میشه نحوه ان را اموزش دهید[-o<
و بعد از درست شدن و 12 ولت کردن دستگاه دیگه مشکلی نداره یا ممکن است دوباره خراب بشه

GTAPXP

کاربر سایت
May 14, 2010
2
نام
مهراد
دوستان عزیز من حدودا سه روز پیش ایکس باکس جاسپر رو گرفتم ولی چون فالکونم سه چراغ شده بود میترسم بازم سه چراغ شه کسی میدونه که آیا جاسپر هم سه چراغ میشه یا نه؟؟؟؟

GTAPXP

کاربر سایت
May 14, 2010
2
نام
مهراد
دوست عزیز کسی پنک جلوی ایکس باکس نمیزاره که آخه خیلیا واسه همین ایکس باکسشون 3 چراغ شد
همین الان برو یه فوت بکن تو دستگاه همه قطعاتش میاد پایین

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
كسي اينجا هست كه به من تضمين بده اگه يك 360 اليت بابرد جاسپر بگيرم و هربازي رو كه ميخوام بازي كنم روش نصب كنم بدون فن اضافه و 12 ولته كردن ميتونم روزي 9 ساعت بازي كنم اگه اره برم بخرم اگه نه پيش به سوي سوني تنها با يك عدد بازي

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
خدایا مارا از شر این بلای جیب سوز درامان نگه دار

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
الهي امين .حالا اگه ميشه جوابه منو بديد تا خيالم راحت شه چون زير9 ساعت نميتونم بازي كنم

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
دوستان حداقل اگر نمیخوان رو ایکس باکس360 عزیزش تغییرات انجام ندن فقط بهتر فنشون رو 12 ولت کنند که خیلی موئثره
جاسبر وا لیت هم فرق نداره ایکس باکس 3 چراغه داره ولی کمتر از مدلهای قبلی
بی خیال قشنگی دستگاه خودتون باشید عملیات کولینگ رو انجام بدید
دستگاه رو واسه بازی کردن خریدید نه اینکه فقط یک ساعت بازی کنی و بترسی که سه چراغ بشه
والا من دستگاه روز اولی که خریدم جاسبر خودم با کمک اقا خلیل گل کولینگ رو انجام دادم و الان روزی هم 7 ساعت شاید بیشتر بازی میکنم و نمیترسم
ببخشید زیاد فک زدم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان حداقل اگر نمیخوان رو ایکس باکس360 عزیزش تغییرات انجام ندن فقط بهتر فنشون رو 12 ولت کنند که خیلی موئثره
جاسبر وا لیت هم فرق نداره ایکس باکس 3 چراغه داره ولی کمتر از مدلهای قبلی
بی خیال قشنگی دستگاه خودتون باشید عملیات کولینگ رو انجام بدید
دستگاه رو واسه بازی کردن خریدید نه اینکه فقط یک ساعت بازی کنی و بترسی که سه چراغ بشه
والا من دستگاه روز اولی که خریدم جاسبر خودم با کمک اقا خلیل گل کولینگ رو انجام دادم و الان روزی هم 7 ساعت شاید بیشتر بازی میکنم و نمیترسم
ببخشید زیاد فک زدم
جاسپر و الایت فرقی نداره؟مگه اصلا اینها قابل مقایسه هستن که بخوان فرقی داشته باشه؟جاسپر مادر برد پک الایت و آرکید هست.در ضمن دوست عزیز من بدون انجام کولینگ با آریکد جاسپر خود 11 ساعت بازی کردم!چیزی هم نشد...

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ماکروسافت اگه میدونست با کنسولش روزی 10 ساعت بازی میکنن روش پنکه سقفی میزاشت:))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جاسپر و الایت فرقی نداره؟مگه اصلا اینها قابل مقایسه هستن که بخوان فرقی داشته باشه؟جاسپر مادر برد پک الایت و آرکید هست.در ضمن دوست عزیز من بدون انجام کولینگ با آریکد جاسپر خود 11 ساعت بازی کردم!چیزی هم نشد...

ماله من هم 24 ساعت روشنه
فک نکنم نیازی باشه به انجام عملیات کولینگ
شما اگه دستتو کنار پهلو ها بزاری میبینی قشنگ هوای خنک به داخل کشیده میشه و اگه دستتو بزاری پشت کنسول میبینی هوای گرم داره خارج میشه ;)

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427

دوست عزیز منظور از اینکه چاسبر ارکید و الیت فرقی نداره هر دو یکی هستن اما الیت لوازم جانبیش بیشتری داره از جمله هارد و ووو
در مورد اینکه شما 11 ساعت تمام پشت سر هم بازی میکنی خیلی خوبه امیدوارم همیشه برات خوب کار کنه . ولی من کولینگ رو انجام دادم تا بدون ریسک و بدون ترس که نکون یهو چراغ بزنه این کارو کردم و الان هر چقدر میخوام بازی میکنم
در ضمن جاسبر هم 3 چراغ داره البته نه به اندازه فالکون و زفیر
در مورد دوستمون mostafa_nopoکه گفته کولینگ چیه میتونی به لینکهای زیر بری و مطالعه کنی
البته برایه استفاده از مطالب که باید دانلود کنی باید عضو پریمیوم باشی

12 ولت کردن فن
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=16060

آموزش پیاده سازی روش های Airflow Mod برروی کنسول Xbox 360
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=16152

آموزش نصب سینک (Heatsinks)برروی چیپ های RAM و چیپ Southbridge کنسول Xbox 360
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=16153

معرفی روش های cooling و تعمیر سه چراغ قرمز
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=8667

امیدوارم بدردت بخوره دوست عزیز

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
نترس استفاده کن ولی اگه دوازده ولت کنی عمر دستگاهت بیشتر میشه خیالت راحت اگه هم نکنی مشکلی به اون صورت پیش نمیاد

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
اگه 12 ولته كنيم صداش بيشتر ميشه يا فن اضافه بگيريم؟ كدوم بهتره ؟ چرا؟

اون اقايي كه گفته 11 ساعت بازي كرده هروز اين كارو ميكنه يا يك بار بازي كرده؟

بابت مطالب ممنون barcelona*

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
اگه 12 ولته كنيم صداش بيشتر ميشه يا فن اضافه بگيريم؟ كدوم بهتره ؟ چرا؟

اون اقايي كه گفته 11 ساعت بازي كرده هروز اين كارو ميكنه يا يك بار بازي كرده؟

بابت مطالب ممنون barcelona*

دوست عزیز فن اصلی ایکس باکس 6 ولته اگر اشتباه نکنم ووقتی که 12 ولت شه معلومه صداش دو برابر میشه و این باعث میشه هوا گرم تو دستگاه نمونه و زودتر خارج بشه و یک مزایای هم داره وقتی دستگاه خاموش میتونی فنها رو روشن بزاری واسه 5 دقیقه که کاملا" هوای گرم از تو دستگاه خارج بشه ولی اگر فن بدون دستکاری بمونه نمیتونه این کارو بکنه و به مرور زمان باعث اییجاد مشکل میشه چون هوا گرم مضر ای سی و خازن ووو هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر