کمک:در مورد NAT ها برای xbox live راهنمایی کنیدلطفا

ANGEL OF DEAD

کاربر سایت
Aug 4, 2012
43
نام
پارسا
بخشید.من وقتی میخوام به لایو وصل شم وقتی که به گزینه xbox live میرسه اررو میده میگه nat مشکل داره.دوست عزیزمون consol یه تایپک داره به نام
[h=2]طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش[/h]ولی قسمت اخره توضیحشون در باره یرفتن به لایو به طور مستقیم در مورد nat ها توضیح دادن که من اصلا متوجه نشدم چیه اصلا عکسشم گذاشتم:
Yq1GSfYCAAAAAElFTkSuQmCC

من که شماره ip سرچ میکنم تو یه tab جدید.سایت مبین نت میاد که رمز وپسورد میخواد که وارد میکنم ولی وقتی میره تو تنظیماتش هیچی نمی فهمم.خیلی پیچیدس.نمیدونم که چطوری nat ها رو دستکاری کنم اصلا نمیدونم چی کارشون کنم.
لطفا کمک کنید که کمک بزرگیه تو هر انجمنی نوشتم جواب ندادن.تو رو خدا راهنمایی کنید
من مودمم مبین نت هست اخرش که اون اررور رو میده هم گزینه ها مثل marktplace.service.accounts.matchmaking ها تیک خورده بعدش چه جوری میره لایو من تا حالا نرفتم اصلا تو
لایو.میره تو چه صفحه ای ؟ چه طوری اکانت بسازم.باید برم کجا یا اتومات خودش میره تو قسمت اکانت سازی.اون اروره که گفتم بین گزینه های network و internet ارورشم یه علامت تعجب زرده....کمک کنید لطفا:(:(

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
ماله من داره منم نمیدونم چیکار کنم

ازکجا باید بفهمم ???.کمک کنید.واقعا دیگه گیج شدم.نه میدونم nat چیه نه Virtual Servers

Virtual Servers زیر شاخه ای از Nat حساب میشه اونجا باید دنبالش بگردی اگه نبود برو تو قسمت advanced setup نگاه کن
بعد قسمت server ip address اینو وارد میکنی 192.168.1.1 (در حالت دیفالت)
و این پورت ها رو قرار میدی :
88 TCP/UDP
3074 TCP/UDP
80 TCP/UDP
53 TCP/UDP
سیو میکنی مودم خاموش روشن .تمام.>:d<

ANGEL OF DEAD

کاربر سایت
Aug 4, 2012
43
نام
پارسا
Virtual Servers زیر شاخه ای از Nat حساب میشه اونجا باید دنبالش بگردی اگه نبود برو تو قسمت advanced setup نگاه کن
بعد قسمت server ip address اینو وارد میکنی 192.168.1.1 (در حالت دیفالت)
و این پورت ها رو قرار میدی :
88 TCP/UDP
3074 TCP/UDP
80 TCP/UDP
53 TCP/UDP
سیو میکنی مودم خاموش روشن .تمام.>:d
یعنی اگه این کارو بکنی بازم میشه با کامپیوتر به اینتر نت وصل شد.مودم من مبین نت هست. وای فای داره که داداشم با لپ تابش مره اینترنت اگه این کارو بکنم .بازممیشه با کامپیوتر به اینتر نت وصل شد.مشکلی واسش پیش نمیاد

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
یعنی اگه این کارو بکنی بازم میشه با کامپیوتر به اینتر نت وصل شد.مودم من مبین نت هست. وای فای داره که داداشم با لپ تابش مره اینترنت اگه این کارو بکنم .بازممیشه با کامپیوتر به اینتر نت وصل شد.مشکلی واسش پیش نمیاد
مشکلی به وجود نمیاره

ANGEL OF DEAD

کاربر سایت
Aug 4, 2012
43
نام
پارسا
مشکلی به وجود نمیاره
راست میگی اگه این کارو بکنم بعد از لایو خارج شم دوباره مثل قبل میتونم با کامپیوتر به اینترنت وصل شم یا باید هر دفعه تنظیماتشو درست کنم.میدونی که در دسر داره اگه یه موقع چیزیرو اشتباه بزنم خراب میشه.نمایندگیش هم نیستش شمارش گم.کدم از مبین نت میگیرم شماره تهران رو میده ولی ما کرجیم.
در ضمن من رفتم مودممو گشتم پیدا نکردم چه طوری میشه یه عکس از تنظیماتش تو کامپیوتر گرفت وبرای شما گذاشت که ببینی.که کجاست اینVirtual Servers
فک کنم با print screen عکس میگرفت از تو کامپیوتر درسته؟

آخرین ویرایش:

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من با wifi مبین نت به لایو متصل میشم اما هربار توی تست کانکشن ارور میده که تنضیماتnat در مولتیپلیر مشکل ایجاد میکنه من نمیتونم جوین بشم در بازی دیگران وبسیاری از بازیها رو نمیتونم انلاین بزنم چی کار کنم تورو خدا کمک کنین کمککککککک

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
راست میگی اگه این کارو بکنم بعد از لایو خارج شم دوباره مثل قبل میتونم با کامپیوتر به اینترنت وصل شم یا باید هر دفعه تنظیماتشو درست کنم.میدونی که در دسر داره اگه یه موقع چیزیرو اشتباه بزنم خراب میشه.نمایندگیش هم نیستش شمارش گم.کدم از مبین نت میگیرم شماره تهران رو میده ولی ما کرجیم.
در ضمن من رفتم مودممو گشتم پیدا نکردم چه طوری میشه یه عکس از تنظیماتش تو کامپیوتر گرفت وبرای شما گذاشت که ببینی.که کجاست اینVirtual Servers
فک کنم با print screen عکس میگرفت از تو کامپیوتر درسته؟

nat رو فعال کنی هیچ چیزی رو بهم نمی زنه نترس!
پیداش میکنی اکثر مودم ها nat دارن شاید مودمت هم نداشته باشه نمیدونم
این مودم من ببین:

سلام به همه من با wifi مبین نت به لایو متصل میشم اما هربار توی تست کانکشن ارور میده که تنضیماتnat در مولتیپلیر مشکل ایجاد میکنه من نمیتونم جوین بشم در بازی دیگران وبسیاری از بازیها رو نمیتونم انلاین بزنم چی کار کنم تورو خدا کمک کنین کمککککککک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر