کمک در خرید x box 360 سوپر اسلیم

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
سلام
من قصد خرید ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم رو دارم.
یک سوال داشتم.
یه کنسول میخوام بخرم که کپی خور نیست.
سوالم اینه که میشه هاردش رو افزایش بدم بعد وصل بشم به ایکس باکس لایو
بعد بازی هارو از اونجا دانلود کنم بعد از دانلود از رو هارد اجرا بشه؟
دوستان خواهشا سریع جوابم رو بدین ممنون میشم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
من قصد خرید ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم رو دارم.
یک سوال داشتم.
یه کنسول میخوام بخرم که کپی خور نیست.
سوالم اینه که میشه هاردش رو افزایش بدم بعد وصل بشم به ایکس باکس لایو
بعد بازی هارو از اونجا دانلود کنم بعد از دانلود از رو هارد اجرا بشه؟
دوستان خواهشا سریع جوابم رو بدین ممنون میشم.
سلام دوست عزیز، چقدر میخواهید هزینه کنید؟ چون 360 کمی قدیمی شده و بعضی از بازی ها هم سرورهای آنلاینشون تعطیل شدند، هارد رو میشه افزایش داد ولی باید ببینید هاردشو برای فروش دارند؟ یا هارد اکسترنال ساپورت میکنه؟
الان کنسول جدید xbox تمام بازیهای xbox از 360 و اوریجینال و وان اجرا میکنه، شما هزینتونو بگید که ببینیم خرید کدوم کنسول به صرفه تره.

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
سلام دوست عزیز، چقدر میخواهید هزینه کنید؟ چون 360 کمی قدیمی شده و بعضی از بازی ها هم سرورهای آنلاینشون تعطیل شدند، هارد رو میشه افزایش داد ولی باید ببینید هاردشو برای فروش دارند؟ یا هارد اکسترنال ساپورت میکنه؟
الان کنسول جدید xbox تمام بازیهای xbox از 360 و اوریجینال و وان اجرا میکنه، شما هزینتونو بگید که ببینیم خرید کدوم کنسول به صرفه تره.
سلام
میخوام از سایت تاری ایران ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم اورجینال بخرم.
قیمتش هم زدن دو ملیون و پولش هم دارم.
هاردش هم میشه افزایش داد و تا دو ترابایت هارد اکسترنال پشتیبانی میکنه.
فقط سوالم این بود که من الان هاردش رو افزایش بدم میشه از ایکس باکس لایو بازی دانلود کنم بعد بره تو هارد بعد از رو هارد بازی کنم ؟

این سایتی که گفتم معتبر است؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام
میخوام از سایت تاری ایران ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم اورجینال بخرم.
قیمتش هم زدن دو ملیون و پولش هم دارم.
هاردش هم میشه افزایش داد و تا دو ترابایت هارد اکسترنال پشتیبانی میکنه.
فقط سوالم این بود که من الان هاردش رو افزایش بدم میشه از ایکس باکس لایو بازی دانلود کنم بعد بره تو هارد بعد از رو هارد بازی کنم ؟
این سایتی که گفتم معتبر است؟
سلام. برای معتبر بودن سایت باید ببینید اون پایین سایت نماد اعتماد الکترونیکی (آبی رنگ و قابل کلیک کردن و نمایش دادن مشخصات و اعتبار سایت) داره یا نه.
شما زمانی میتونید بازی دانلود کنید که بازی برای خودتان باشه یعنی بازیو از سایت xbox یا مایکروسافت خریداری کرده باشید تا بتونید دانلود کنید یا یک سری بازیهای رایگان یا دمو های رایگان، برای انلاین بازی کردن هم باید ببینید سرورهای بازی فعال هستند و باید اشتراک live gold تهیه بشه، البته قراره برای بازیهای free to play لایو گلد نیاز نباشه، البته بازیهای رایگان مثل fortnite و apex legend و pubg برای 360 نیست.

بله اگه هارد افزایش بدید و بازی دانلود کنید اجرا میشند ولی باید ببینید اون بازی نیاز به اینترنت داره برای اجرا یا نه (مثل بازی titanfall 1).
حواستون باشه ببینید کنسول کپی خور شده یا نه چون 360 تو ایران کپی خور موجود بود و کپی خور بودنش دو نوع داره، روش lt و جیتگ، که جیتگ اصلا نباید به اینترنت وصل بشید.
سوالی داشتید بپرسید.....

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
سلام. برای معتبر بودن سایت باید ببینید اون پایین سایت نماد اعتماد الکترونیکی (آبی رنگ و قابل کلیک کردن و نمایش دادن مشخصات و اعتبار سایت) داره یا نه.
شما زمانی میتونید بازی دانلود کنید که بازی برای خودتان باشه یعنی بازیو از سایت xbox یا مایکروسافت خریداری کرده باشید تا بتونید دانلود کنید یا یک سری بازیهای رایگان یا دمو های رایگان، برای انلاین بازی کردن هم باید ببینید سرورهای بازی فعال هستند و باید اشتراک live gold تهیه بشه، البته قراره برای بازیهای free to play لایو گلد نیاز نباشه، البته بازیهای رایگان مثل fortnite و apex legend و pubg برای 360 نیست.

بله اگه هارد افزایش بدید و بازی دانلود کنید اجرا میشند ولی باید ببینید اون بازی نیاز به اینترنت داره برای اجرا یا نه (مثل بازی titanfall 1).
حواستون باشه ببینید کنسول کپی خور شده یا نه چون 360 تو ایران کپی خور موجود بود و کپی خور بودنش دو نوع داره، روش lt و جیتگ، که جیتگ اصلا نباید به اینترنت وصل بشید.
سوالی داشتید بپرسید.....
خیلی ممنون
اگه دیسک اورجینال داشته باشم و هارد هم افزایش بدم میشه از روی دیسک بازی رو نصب کرد؟
(تو کنسول اورجینال)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خیلی ممنون
اگه دیسک اورجینال داشته باشم و هارد هم افزایش بدم میشه از روی دیسک بازی رو نصب کرد؟
(تو کنسول اورجینال)
خواهش میکنم ،بله از رو دیسک میشه بازیو نصب کنید و با دیسک هم باید اجرا بشه (یا کلا از رو دیسک بازیو اجرا کنید هم میشه)

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
خواهش میکنم ،بله از رو دیسک میشه بازیو نصب کنید و با دیسک هم باید اجرا بشه (یا کلا از رو دیسک بازیو اجرا کنید هم میشه)
خیلی ممنون
ببخشید هی سوال میکنم
ویندوز هم روش نصب میشه؟

برنامه ای هست براش وقتی که بازی میکنی فیلم ضبط کنه؟
واگه اسمش هم لطف کنید بگید ممنون میشم

بله نگاه کردم این که گفتید ، بود کلیک هم کردم مشخصات و سابقه کار فروشگاه رو مشاهده کردم.
پس میشه اعتماد کرد دیگه؟

ببخشید
برای خرید ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم باید به چه چیز هایی توجه کنم؟
مثال از کجا بفهمم کنسول خوبیه و خوب کار میکنه؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
خیلی ممنون
ببخشید هی سوال میکنم
ویندوز هم روش نصب میشه؟
برنامه ای هست براش وقتی که بازی میکنی فیلم ضبط کنه؟
واگه اسمش هم لطف کنید بگید ممنون میشم
خواهش میکنم دوست عزیز،
نه ویندوز روی هیچ xbox ای نصب نمیشه.

از تو بازی فیلم ضبط کنه؟ تو 360 خیر، ولی توی xbox one و xbox series x|s خود کنسول قابلیتی داره که میتونید از بازیتون فیلم بگیرید.

360 سال 2013 به بعد براش بازی خاصی دیگه نیومد و کنسول جدید xbox به اسم one وارد نسل هشتم شد و الانم که وارد نسل نهم به اسم های series x و series s شده. اولی 500 دلار و دومی 300 دلار.تمام بازیهای نسلهای قبل(xbox. اورجینال_360_one) روی این کنسولها اجرا میشه یجورایی 4 تا کنسول درون یک کنسول هست.

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
خواهش میکنم دوست عزیز،
نه ویندوز روی هیچ xbox ای نصب نمیشه.

از تو بازی فیلم ضبط کنه؟ تو 360 خیر، ولی توی xbox one و xbox series x|s خود کنسول قابلیتی داره که میتونید از بازیتون فیلم بگیرید.

360 سال 2013 به بعد براش بازی خاصی دیگه نیومد و کنسول جدید xbox به اسم one وارد نسل هشتم شد و الانم که وارد نسل نهم به اسم های series x و series s شده. اولی 500 دلار و دومی 300 دلار.تمام بازیهای نسلهای قبل(xbox. اورجینال_360_one) روی این کنسولها اجرا میشه یجورایی 4 تا کنسول درون یک کنسول هست.
خیلی ممنون زحمت کشیدین
مرور گر اینترنت هم داره؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بله نگاه کردم این که گفتید ، بود کلیک هم کردم مشخصات و سابقه کار فروشگاه رو مشاهده کردم.
پس میشه اعتماد کرد دیگه؟
بله. تاریخ اعتبار هم داشته باشه و اینکه این نماد یعنی میشه اعتماد کرد که اگه مشکلی پیش اومد بشه پیگیری کرد.
ببخشید
برای خرید ایکس باکس ۳۶۰ سوپر اسلیم باید به چه چیز هایی توجه کنم؟
مثال از کجا بفهمم کنسول خوبیه و خوب کار میکنه؟
شما اورجینال میخواهید بازی کنید؟
باید کنسول باز نشده باشه، کپی خور نشده باشه، قبلش توی یوتیوب بینید داخلش چه چیزهاییه(کابل و...). کنسول خوبی هست 360 ولی خب پشتیبانی نمیشه دیگه ازش و براش بازی ای نمیاد، بازیهاش برای آنلایم بازی کردن هم اگه سروراش هنوز شلوغ باشه با داشتن gold میشه بازی کرد در غیر اینصورت نه.

خیلی ممنون زحمت کشیدین
مرور گر اینترنت هم داره؟
سلامت باشید.
Bing داره ولی نه به صورت مرورگر که توی صفحه خود xbox 360 هست و گویا محدودیت داره ولی کنسول های جدیدش بله مرورگر edge داره.

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
شما اورجینال میخواهید بازی کنید؟
بله کنسول اورجینال میخوام بخرم.

Bing داره ولی نه به صورت مرورگر که توی صفحه خود xbox 360 هست
ببخشید bing چی هست؟

عمر لنزشون چقدره؟
و به مرور ضعیف میشن یا نه؟

موس و کیبورد هم میشه وصل کرد ؟؟

این ایکس باکس ها مشکل سه چراغ شدن ندارن؟

در کل چه مشکلاتی ممکنه برا این نوع ایکس باکس پیش بیاد؟

هاردش رو چه طور میتونم عوض کنم؟
و قیمت هارد ۲۵۰ گیگش الان چه قیمت هست؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
ببخشید bing چی هست؟
موتور جستجو گر مثل google ه ولی برای microsoft ه.
عمر لنزشون چقدره؟
و به مرور ضعیف میشن یا نه؟
بستگی به استفاده داره.بله به مرور ضعیف ممکنه بشه و دیسکو نشناسه.
موس و کیبورد هم میشه وصل کرد ؟؟
متاسفانه خیر ولی تو کنسولهای جدید بعضی بازی ها مثل call of duty modern warfare 2019 ساپورت میکنه.
این ایکس باکس ها مشکل سه چراغ شدن ندارن؟
سال 2009 مشکل برطرف شد و تو کنسول های بعد از 2009 مشکلی نداشتند.
در کل چه مشکلاتی ممکنه برا این نوع ایکس باکس پیش بیاد؟
این نوع xbox رو نداشتم و نمیدونم مشکلی که قراره پیش بیاد چیه .ممکنه همون ضعیف شدن لنز و نشناختن دیسک باشه(که برای خود من که x360 elite داشتم پیش اومد.یا باید لنز عوض بشه یا زمانیکه دیسک رفت داخل آروم پشت سر هم بالای داریو ضربه بزنید تا دیسک شناخته بشه :D )
هاردش رو چه طور میتونم عوض کنم؟
و قیمت هارد ۲۵۰ گیگش الان چه قیمت هست؟
قیمت هارد نمیدونم چنده .

شما این کنسول مد نظرتونه ؟؟ xbox 360 E ?

198390

تعویض هارد x360E

198391

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
موتور جستجو گر مثل google ه ولی برای microsoft ه.

بستگی به استفاده داره.بله به مرور ضعیف ممکنه بشه و دیسکو نشناسه.

متاسفانه خیر ولی تو کنسولهای جدید بعضی بازی ها مثل call of duty modern warfare 2019 ساپورت میکنه.

این نوع xbox رو نداشتم و نمیدونم مشکلی که قراره پیش بیاد چیه .ممکنه همون ضعیف شدن لنز و نشناختن دیسک باشه(که برای خود من که x360 elite داشتم پیش اومد.یا باید لنز عوض بشه یا زمانیکه دیسک رفت داخل آروم پشت سر هم بالای داریو ضربه بزنید تا دیسک شناخته بشه :D )

قیمت هارد نمیدونم چنده .

شما این کنسول مد نظرتونه ؟؟ xbox 360 E ?

View attachment 198390

تعویض هارد x360E

View attachment 198391
دقیقا همین
سری e

اپلیکیشن هم هست برای این کنسول؟

از کجا باید سال ساخت کنسول رو بفهمم؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اپلیکیشن هم هست برای این کنسول؟
xbox برنامه موبایلی داره ولی برای کنسولهای جدیده.برای 360 نه متاسفانه.

از کجا باید سال ساخت کنسول رو بفهمم؟
پشت کنسول نوشته.تو عکس وسطی که گذاشتم مشخصه.
توی داشبودر خود کنسول قسمت setting هم نوشته.باید چک کنید با پشت کنسول که یکی باشه.

Mahdi.sa

کاربر سایت
Feb 20, 2021
87
سلام
سه تا سوال داشتم
یک اینکه من الان یه تلویزیون ۳۲ اینج سونی دارم تو دفترچه اش نوشته حداکثر رزولوشن ۱۳۶۶×۷۶۸ هست میخواستم بدونم ایکس باکس رو این جواب میده یا نه؟
دو اینکه این ایکس باکس بلوتوث هم داره؟ ینی من الان یه هدفون بلوتوثی داشته باشم میشه با ایکس باکس وصل شم بهش و بازی کنم؟
سه اینکه حداکثر کیفیت این نوع ایکس باکس (سریE) چقدره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر