کمک در خرید کنسول های جدید

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
سلام
وحید تا حالا با خودت فکر کردی چرا اون 10 نفر 360 رو پیشنهاد میدن؟؟;)
در ضمن الان هیچی معلوم نیست که اخرش چی میشه و شما هم نمیتونی بگی ps جنگ رو میبره!!
در حال حاضر 360 خیلی خوب کار کرده و بهترین گزینه همین هست
وحید نمیخوای 360 بخری چرا بهانه میاری؟:biggrin1:
امین چی شده بن شدی ؟ :)
ول کن هم نیستی دوباره یکی دیگه ساختی ؟ :biggrin1:
======================================
وحید جون پیشنهاد
اگه از بازیهای PC خوشت میاد ---> 360 بگیر
اگه از بازیهای شرقی خوشت میاد ----> PS3 بگیر
اگه از هر دوش خوشت میاد و گرافیک اهمیتی برات نداره ---> Wii بگیر

Double Agent

کاربر سایت
Feb 20, 2006
14
امین چی شده بن شدی ؟ :)
ول کن هم نیستی دوباره یکی دیگه ساختی ؟ :biggrin1:

تاریخ عضویت رو میدی بد نبود:)
من قبلا گفتم این یوزر رو تا کسی نساخته بسازم!!:blushing:

;)

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
منم طرفدار ps3 هستم اما این دلیل نمیشه بیای یه دنیا آدمو سر کار بزاری که چی بخرم آخرشم بگی ps3آخرشه 360 سوسکه!
اینو تو امضات میزاشتی بهتر از این بود که تاپیک باز کنی ملتو مچل کنی
اینو به خاطر کل کل با امین گفتم که فکر می کنه غیر خودش هیشکی از سخت افزار سر در نمیاره!!!:biggrin1: و گرنه من کی باشم که بگم مایکروسافت بده. درضمن من می خواستم توی امضام چیزی بذارم کسی توجه نمی کرد.این همه اطلاعاتم به دست نمی آوردم!
ولی در مورد کلوب هم دروغ نگفتم. چون کلوبی نبود که xBOXبیاره برای بازی کردن.بود؟؟؟

وحید تا حالا با خودت فکر کردی چرا اون 10 نفر 360 رو پیشنهاد میدن؟؟
در ضمن الان هیچی معلوم نیست که اخرش چی میشه و شما هم نمیتونی بگی ps جنگ رو میبره!!
در حال حاضر 360 خیلی خوب کار کرده و بهترین گزینه همین هست
وحید نمیخوای 360 بخری چرا بهانه میاری؟
اینو خوب اومدی.

امین چی شده بن شدی ؟
ول کن هم نیستی دوباره یکی دیگه ساختی ؟
امین بازم شیطونی کردی؟؟

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
وحید جون پیشنهاد
اگه از بازیهای PC خوشت میاد ---> 360 بگیر
اگه از بازیهای شرقی خوشت میاد ----> PS3 بگیر
کاشکی موقعیت ها مثل هم بود و میشد که یکی رو انتخاب کرد.
360خیلی خوبه و قیمتش هم مناسبه و در واقع وقت خریدنش شده.ولی Ps3هنوز خیلی گرونه و فعلا خریدنش کار من نیست.(با این آب باریکه!!)Wiiهم همین طور,قیمتش حدود 600تومن هستش.یکی میدونه چرا؟؟

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خب شما که اشنایی نداری چرا میپری وسط؟

چون رفیقیم میدونم چیزی نمیدونه

بار اول که اون حرف رو زدی خواستم یه چیزی بگم منصرف شدم ، چون به قول جواد رفیقیم و این حرفا .
ولی حالا که میبینم دوباره تکرار کردی :

مطمئن باش هرچقدر هم کم بدونم ، از تو بیشتر در این مورد اطلاعات دارم . ;)

( حالا 1 - 1 صاف شدیم . وقتی اونجوری حرف میزنی توقع جواب اینجوری هم داشته باش. ;) )

من خودم خیلی از سونی خیلی خوشم میاد.از بچگی با PS1شروع کردم.(میکرو و سگا )رو کار ندارم .بعدش هم Ps2.کلا کارمن توی کلوب ها می گذشت.اصلا3 روز تو هفته کرکره کلوب رو با صاحبش می دادم بالا!! تا آخر شب هم بازی می کردم.توی این چند ماهه نزدیک به 10نفر از رفقام به من Xbox 360رو پیشنهاد کردن .ولی نمی دونن که PS یه چیز دیگست!!من کاری بهبلوری ندام .فقط می خوام Ps3رو بگیرم بازی های Ps2رو باهاش بازی کنم.همین بازی God Of War2می ارزه به تموم بازی های....در مورد اطلاع من از سخت افزار به قول امین من به غیر از یه نکته هیچی نمی دونم .فقط اینو می دونم که هر چی Xbox, Xbox360,Xbox720رو یکجا می ذاره توی
جیب بغلش.

شما اومدی یه تاپیک زدی و این همه آدم رو گذاشتی سر کار ، بعد با اینکه همه به جز یکی دو نفر میگن 360 بخر ، میگی PS3 میخرم ؟ :)
منم خودم اگر باشم 360 میخرم . هرچند که ps3 رو خیلی بالاتر از 360 میدونم .
ولی اگر کنسول بخرم ، هدفم بازی کردنه ، که برای بازی کردن باید علاوه بر کنسول بازی هم داشته باشی .
همونطوری که امین اول تاپیک گفت ، 360 واقعا در زمینه ی بازی خیلی قوی تر از ps3 هست (هر چند که از نظر سخت افزاری قضیه بر عکسه ) ;)
ps3 هم که کپی خور نشده ، اگر هم بشه ، باید بازی هاش رو روی دیسک های Blue Ray بخری که به هر حال خیلی گرونه .

با تمام وجود میدونم ps3 قوی تره و برنده ی جنگ میشه ، ولی اگر بخوام کنسول بخرم ، 360 میخرم. ;)

امین تو هم به دل نگیر شوخی کردم اصلا اطلاعات من در هر زمینه ای 50% اطلاعات تو هم نیست. :cool:

ولی
امین ما رفیقیم درست نیست اینجوری با هم صحبت کنیم!!!

پ.ن. این پست رو من دیروز نوشتم پس الان مطالب شاید قدیمی باشه ولی شما به بزرگی خودتون ببخشید ! وحیدرضا هم که قبول کرد . :cool:

saed22

کاربر سایت
May 18, 2007
5
سلام
منم در مورد خرید 360 سوال داشتم البته فقط پول کر را دارم یه راهنمایی کنید یه کنسول تروتازه
بگیرم واسه تابستون خیلی ممنون
در مورد بازیهای ps3 هم اونطوری که من شنیدم تو تهران از بازیهای محدودی ایمیج میگیرن اونهم با قیمت 20000 تومان .
به نظر من کسی 500000 تومان یا مثل من 400000 تومان داره بهترین گزینه 360 هست
چون ps3 20 گیگ فقط کنسولش تو تهران 500000 تومان است بدون بازی بدون دسته دوم
و پی اس3 60 گیگ 580000 تومان هست برای ما که در ایران هستیم 360 بهترین گزینه هست
چون بازی خورای ایرانی اکثرا به گرافیک اهمیت میدن از این جهت خرید wii را پیشنهاد نمی کنم
با تشکر فراوان از همه مدیران کاربران فعالان غیرفعالان عادیان
راستی آقا وحید مگه کاکا از وقتی که مسلمون شده اسمشو عوض نکرده من از یکی از دوستام شنیدم که میگفت اسمش شده عبدالله راست یا دروغش با خودش
خدا حافظ

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
الان 360 من 3 چراغ داده و تعطیل شده, می خوام یکی دیگه بگیرم
1- اینو چند می خرن؟؟؟(قطعاتش رو)یا اصلا می خرن؟
2-اگه core بگیرم و hard و 1دسته و کابل رو نگه دارم و رو اون بندازم بهتره یا یه premium??
3-واسه اینکه دوباره این مشکل پیش نیاد, چیکار کنم؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
2-اگه core بگیرم و hard و 1دسته و کابل رو نگه دارم و رو اون بندازم بهتره یا یه premium??
1. یعنی دستگاه دیگه قابل تعمیر نیست جایی بردی برای تعمیر ؟ . فکر کنم بخرن یه سر به طاهر جان بزن ببین چی میگه (درباره تعمیر دستگات هم باهاش صحبت کن شاید بتونه کاری بکنه ) .
2. اگه هارد و دسته داری خوب Core بگیری به صرفه تره ولی خوب گیر آوردن Core J و UC خیلی مشکله و اکثرا PAL هستن .
3. فن که دیگه الان باید حتما داشته باشی سعی کن کنسول رو جایی بزاری که هوا در اطرافش در جریان باشه (یعنی یه جای بسته نباشه ) حتی الامکان سعی کن پاور دستگاه رو از زمین فاصله بدی یعنی آداپتور رو روی یه جعبه تو خالی بزاری (مثل جعبه کفش یا غیره) به طوری که پاور دقیقا روی قسمت تو خالی جعبه قرار بگیره که این هم از مشکلات این کنسول کم میکنه (اگه متوجه نشدی بگو برات عکس بزارم . از محافظ برق هم حتما استفاده کن چون توی این مملکت برق خیلی فشارش کمو زیاد میشه . موفق باشید ;)

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114

من کنسولم رو همراه آداپتور و کابلش 70 تومن تونستم بفروشم !
بقیه رو هم خورد خورد آب کردم کلا یه چیزی حدود 190 تومن دستم و گرفت بازم با آقا طاهر یه مشورت بکن !;)

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
1. یعنی دستگاه دیگه قابل تعمیر نیست جایی بردی برای تعمیر ؟ . فکر کنم بخرن یه سر به طاهر جان بزن ببین چی میگه (درباره تعمیر دستگات هم باهاش صحبت کن شاید بتونه کاری بکنه ) .
2. اگه هارد و دسته داری خوب Core بگیری به صرفه تره ولی خوب گیر آوردن Core J و UC خیلی مشکله و اکثرا PAL هستن .
3. فن که دیگه الان باید حتما داشته باشی سعی کن کنسول رو جایی بزاری که هوا در اطرافش در جریان باشه (یعنی یه جای بسته نباشه ) حتی الامکان سعی کن پاور دستگاه رو از زمین فاصله بدی یعنی آداپتور رو روی یه جعبه تو خالی بزاری (مثل جعبه کفش یا غیره) به طوری که پاور دقیقا روی قسمت تو خالی جعبه قرار بگیره که این هم از مشکلات این کنسول کم میکنه (اگه متوجه نشدی بگو برات عکس بزارم . از محافظ برق هم حتما استفاده کن چون توی این مملکت برق خیلی فشارش کمو زیاد میشه . موفق باشید ;)

من کنسولم رو همراه آداپتور و کابلش 70 تومن تونستم بفروشم !
بقیه رو هم خورد خورد آب کردم کلا یه چیزی حدود 190 تومن دستم و گرفت بازم با آقا طاهر یه مشورت بکن !;)
به همین اقا طاهر دو بار دادم نتونست درست کنه!!!

A.Wake

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
خوب دوست عزیز شما می تونی قطعاتی رو که به دردت نمی خوره توی همین بازارچه سایت بفروشی ما شاالله خریدار هم فکر نمی کنم کم باشه . :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر