کمک در خرید کنسول های جدید

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اولا که واقعا داری کار عاقلانه ای میکنی که داری کنسول میخری چون خود گفتی من فقط قصدم بازی کردن هست و کنسول از هر نظر راضی نگه میداره شما رو..... این حرف ها رو هم گوش کن تا ضرر نکنی (چون من خودم هم ps2 داشتم هم 360 و در آینده شاید ps3....)

.شما خریدن کنسول ps2 رو چه قدر عاقلانه می دونین؟؟؟
خرید ps2 الان اشتباه محضه ...به خاطر تموم شدن دورانش..... ps2 سلطان بود ولی دیگه موقع حکمرانیش تموم شده.....

2. از کنسول های جدید(Wii & Ps3& Xbox360)کدوم رو می پسندید و چرا؟؟
چرا دورغ بگم!!!! از 360 خیلی خوشم میاد و به خاطر اینکه به pc نزدیکه راحت میتونی باهاش ارتباط برقرار کنی....
ps3 رو تا حالا فقط از نزدیک جعبه اش رو دیدم :biggrin1: پس نمیتونم نظر قطعی در موردش بدم....ولی من عاشق سونی هستم و اگر پول داری الان و میتونی بازی اریجینال بخری ps3 بهتر از 360 هست(وضعش تو آینده مشخص میشه)

wii که اصلا حرفش رو نزن!!!آشغال ترین کنسول نسل جدیده (به نظرم بگیم نسل قدیم بهتره) گرافیک در حد گیم کیوب هم نیست.....اینو میگم چون میدونم معیار اکثر pc باز ها گرافیک هست...

.فکر می کنید کنسول ها تا چه قیمتی توی ایران عرضه بشه؟(به قول بچه ها قیمت کف بازار چند می شه)
الان 360 ریجن uc کپی خور شده فکر کنم 550 هست.
ps3 با وجود مغازه دار ها که پول خون باباشون هم روی کنسول حساب میکنن فکر کنم 60 گیگ تا 1200 واست بیوفته.
Wii رو نمیدونم ولی شنیدم که 700 هست....

.چه ترکیبی از کنسول ها رو بهتر می دونید؟؟(ترکیبی از Wii & Ps3& Xbox360 & Ps2)
ترکیبی از ps3 و 360 تا بتونی تمام بازی های انحصاری رو انجام بدی.... که با 500 تومن نمیشه به این امر دست یافت

خلاصه الان بهترین انتخاب 360 هست با توجه به کپی خور نشدن ps3 ....

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
الان 360 ریجن uc کپی خور شده فکر کنم 550 هست.
ps3 با وجود مغازه دار ها که پول خون باباشون هم روی کنسول حساب میکنن فکر کنم 60 گیگ تا 1200 واست بیوفته.
Wii رو نمیدونم ولی شنیدم که 700 هست....
ممنون از نظرت...ولی من منظورم الآن نبود.من میگم در آینده که کپی خوربشه قیمتش چقدر میشه؟؟چون الآن کسایی که پولشون زیادی کرده میرن می خرن یا واقعا کشته مرده بازین!!
بازم ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
فوقش میشه 400 تومن که البته به شرط اینکه تو ایران جوا بده که به نظرم میده!
ولی من عاشق سونی هستم و اگر پول داری الان و میتونی بازی اریجینال بخری ps3 بهتر از 360 هست(وضعش تو آینده مشخص میشه)

اگه وضعش اینده روشن میشه از کجا میدونی بهتره؟:biggrin1:
جواتی از اون حرفها زدی ها:cheesygri

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اگه وضعش اینده روشن میشه از کجا میدونی بهتره؟
جواتی از اون حرفها زدی ها

نه خیر جوات درست میگه. این که "در آینده مشخص میشه "، یعنی "در آینده برای همه مشخص میشه" .

چون این امر الان فقط برای کسایی که با سخت افزار های کنسول و قدرتش آشنایی دارن و وضع بازار رو برای آینده پیش بینی میکنن و . . . مشخصه . ( کجایی کیانوش که یادت بخیر ! )ولی در آینده برای شما هم مشخص میشه ! ;)

جناب ِ خودم رضا خان (وحید رضا) ! :)

به نظر من شما بهتره بری تاپیکی که در زیر آدرسش رو میدم رو مطالعه کنی . چون کاملا مشخصه که در مورد مفهوم ریجن و . . . یکسری ابهامات داری که امیدوارم برطرف شه . ;)
این تاپیک رو اشی جان مدیر سایت به پیشنهاد یکی از دوستان زدن و توش تمام اطلاعات مورد نیاز برای خریدن یک Xbox360 رو برای مبتدی تا حرفه ای ارائه کردن.

سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)

موفق باشی

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نه خیر جوات درست میگه. این که "در آینده مشخص میشه "، یعنی "در آینده برای همه مشخص میشه" .

چون این امر الان فقط برای کسایی که با سخت افزار های کنسول و قدرتش آشنایی دارن و وضع بازار رو برای آینده پیش بینی میکنن و . . . مشخصه . ( کجایی کیانوش که یادت بخیر ! )ولی در آینده برای شما هم مشخص میشه ! ;)
خب شما که اشنایی نداری چرا میپری وسط؟:)
در ضمن خیال کردی سخت افزار سونی 999 برابر 360 هست؟؟؟:)
سخت افزار xbox از ps2 بالاتر بود ایا فروش کنسولش بیشتر بود؟؟:)
در ضن اینده همه چیز رو معلوم میکنه:)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خب شما که اشنایی نداری چرا میپری وسط؟
در ضمن خیال کردی سخت افزار سونی 999 برابر 360 هست؟؟؟
سخت افزار xbox از ps2 بالاتر بود ایا فروش کنسولش بیشتر بود؟؟
در ضن اینده همه چیز رو معلوم میکنه
ای بابا تو هم عشقه کل کلیا:) بابا تو 360 رو انتخاب کردی تموم شد! حرص چیرو میخوری؟:cheesygri
خرید ps2 الان اشتباه محضه ...به خاطر تموم شدن دورانش..... ps2 سلطان بود ولی دیگه موقع حکمرانیش تموم شده.....
آخه بدبختی اینه که این کنسول هنوز دورانش تموم نشده! همین الانشم بازم بیشتر از 360 فروش داره ! god of war2 خودش یه دنیاس:cheesygri دیگه فاینال که هیچی
الان بدجور حالم گرفتس که فروختمش وگرنه الان ...
ولی همون ps3 کپیخور شه که میتونه ps2 رو مثه خودش بیاره چون یه چیپ خود ps2 توشه!
کلا بازم میگم تو خریدایه اینجوری اصلا اصلا عجله نکنید مطمین هم باشید چیزیرو از دست نمیدید حداکثرش اینه که بازیها رو دیرتر انجام میدید دیگه!
الانم 60 گیگ ps3 با 850 گیر مییاد! ولی بازم به قوله کیانوش تو ایران آدم دستش به جایی بند نیست که نه گارانتی نه چیزی! حالا 800 تومن بدی خدا یی نکرده چیزی شه خیلی بد میشه!
ps3 هم که تو اروپا و خاورمیانه 1 ماهه دیگه عرضه میشه و قیمتش تو ایران شدید افت میکنه!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی من منظورم الآن نبود.من میگم در آینده که کپی خوربشه قیمتش چقدر میشه؟؟
خوب فرض کن یک سال دیگه ps3 کپی خور شده و فروشنده ها پول خون باباشون رو هم دیگه حساب نمیکنن....
مدل 60 گیگ که 599 $ قیمت هست که اگر هر دلار رو 900 تومن حساب کنیم میشه 532 هزار تومن...معمولا هم 100 هزار تومن روش میکشن میشه چیزی حدود 640 تومن.....شاید هم تا سال آینده سونی به خاطر افزایش تولید دیود blue ray قیمت رو کاهش بده.....
در کل من خرید ps3 رو پیشنهاد میکنم ولی چون میدونم اینقدر فن بوی 360 اینجا ریخته که 3 سوت رگ شما رو میزنن که 360 بخر...آره 360 الان 1.5 سال از ریلیزش گذشته و دیگه کم کم داره بازی انحصاری واسش زیاد میشه....ولی اگر دقت کنی شاید خفن ترین عنوان انحصاری 360 بازی gow باشه که من بازی کردم و میگم که همچین آش دهن سوزی هم نیست و زیر سایه تبلیغات انقدر بزرگ شده.....
در کل خرید 360 تا 1 سال آینده انتخاب خوبی هست....

فوقش میشه 400 تومن که البته به شرط اینکه تو ایران جوا بده که به نظرم میده!
امین ps3 رو میگی؟؟؟؟

اگه وضعش اینده روشن میشه از کجا میدونی بهتره؟:biggrin1:
جواتی از اون حرفها زدی ها:cheesygri
وحید گفت دیگه من لازم نمیبینم دوباره بگم...
ولی چیزی که مشخصه وضع 360 هم تو 6 ماه اول عرضه اش دقیقا عین ps3 میموند.

آخ اون دهنت رو طلا بگیرن!!!!!
واسه ما که مشخصه.... امین داره مو رو میبینه و من دارم پیچش مو رو میبینم....
فقط امیدوارم 6 سال دیگه این bc صحیح و سلامت باشه و من بایم اینجا بگم که کنسول نسل آینده چی بوده!!!!

خب شما که اشنایی نداری چرا میپری وسط؟:)
امین ما رفیقیم
301.gif
درست نیست اینجوری با هم صحبت کنیم!!! تو از کجا میدونی وحید از سخت افزار چیزی حالیش نیست!!!!؟؟؟؟؟

در ضمن خیال کردی سخت افزار سونی 999 برابر 360 هست؟؟؟:)
E3 2005 رو یادت هست؟؟؟چه کنسولی برنده مقام بهترین و قویترین سخت افزار رو کسب کرد؟؟؟؟؟؟
15.gif
15.gif

در ضن اینده همه چیز رو معلوم میکنه:)
امین جون اگر نمیرم بهت تو آینده میگم دنیا دست کیه!!! :)

آخه بدبختی اینه که این کنسول هنوز دورانش تموم نشده! همین الانشم بازم بیشتر از 360 فروش داره ! god of war2 خودش یه دنیاس
همین نشون دهنده این هست که 360 توان مقابله با کنسول نسل قبل سونی نداره چه برسه به نسل جدید
173.gif
173.gif

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
ای بابا تو هم عشقه کل کلیا:) بابا تو 360 رو انتخاب کردی تموم شد! حرص چیرو میخوری؟:cheesygri

نمیدونم!:biggrin1:
امین ps3 رو میگی؟؟؟؟

شاه اماده؟:biggrin1:
آخ اون دهنت رو طلا بگیرن!!!!!
واسه ما که مشخصه.... امین داره مو رو میبینه و من دارم پیچش مو رو میبینم....
فقط امیدوارم 6 سال دیگه این bc صحیح و سلامت باشه و من بایم اینجا بگم که کنسول نسل آینده چی بوده!!!!

معلومه درسهات رو خوب خوندی:)
bc هم نباشه یاهو که هست اونجا میبینمت:)

امین ما رفیقیم
301.gif
درست نیست اینجوری با هم صحبت کنیم!!! تو از کجا میدونی وحید از سخت افزار چیزی حالیش نیست!!!!؟؟؟؟؟

چون رفیقیم میدونم چیزی نمیدونه:cheesygri

E3 2005 رو یادت هست؟؟؟چه کنسولی برنده مقام بهترین و قویترین سخت افزار رو کسب کرد؟؟؟؟؟؟
15.gif
15.gif

بازمه جریان xbox وps2 رو یه بار دیگه بگم؟!:)

همین نشون دهنده این هست که 360 توان مقابله با کنسول نسل قبل سونی نداره چه برسه به نسل جدید
173.gif
173.gif

نکه ps3 فروشش فضاییه!!:)

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
در کل من خرید ps3 رو پیشنهاد میکنم ولی چون میدونم اینقدر فن بوی 360 اینجا ریخته که 3 سوت رگ شما رو میزنن که 360 بخر...آره 360 الان 1.5 سال از ریلیزش گذشته و دیگه کم کم داره بازی انحصاری واسش زیاد میشه....ولی اگر دقت کنی شاید خفن ترین عنوان انحصاری 360 بازی gow باشه که من بازی کردم و میگم که همچین آش دهن سوزی هم نیست و زیر سایه تبلیغات انقدر بزرگ شده.....
در کل خرید 360 تا 1 سال آینده انتخاب خوبی هست....
من خودم خیلی از سونی خیلی خوشم میاد.از بچگی با PS1شروع کردم.(میکرو و سگا )رو کار ندارم .بعدش هم Ps2.کلا کارمن توی کلوب ها می گذشت.اصلا3 روز تو هفته کرکره کلوب رو با صاحبش می دادم بالا!!:biggrin1: تا آخر شب هم بازی می کردم.توی این چند ماهه نزدیک به 10نفر از رفقام به من Xbox 360رو پیشنهاد کردن .ولی نمی دونن که PS یه چیز دیگست!!من کاری بهبلوری ندام .فقط می خوام Ps3رو بگیرم بازی های Ps2رو باهاش بازی کنم.همین بازی God Of War2می ارزه به تموم بازی های....در مورد اطلاع من از سخت افزار به قول امین من به غیر از یه نکته هیچی نمی دونم .فقط اینو می دونم که هر چی Xbox, Xbox360,Xbox720رو یکجا می ذاره توی
جیب بغلش.
چون رفیقیم میدونم چیزی نمیدونه
اینو به عنوان یه تعریف کورکورانه قبول می کنم:p :cool:

در ضمن مگه نمیگن قیمت رو کاهش داده سونی؟؟؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من خودم خیلی از سونی خیلی خوشم میاد.از بچگی با PS1شروع کردم.(میکرو و سگا )رو کار ندارم .بعدش هم Ps2.کلا کارمن توی کلوب ها می گذشت.اصلا3 روز تو هفته کرکره کلوب رو با صاحبش می دادم بالا!! تا آخر شب هم بازی می کردم.توی این چند ماهه نزدیک به 10نفر از رفقام به من Xbox 360رو پیشنهاد کردن .ولی نمی دونن که PS یه چیز دیگست!!من کاری بهبلوری ندام .فقط می خوام Ps3رو بگیرم بازی های Ps2رو باهاش بازی کنم.همین بازی God Of War2می ارزه به تموم بازی های....در مورد اطلاع من از سخت افزار به قول امین من به غیر از یه نکته هیچی نمی دونم .فقط اینو می دونم که هر چی Xbox, Xbox360,Xbox720رو یکجا می ذاره توی
جیب بغلش.
منم طرفدار ps3 هستم اما این دلیل نمیشه بیای یه دنیا آدمو سر کار بزاری که چی بخرم آخرشم بگی ps3آخرشه 360 سوسکه!
اینو تو امضات میزاشتی بهتر از این بود که تاپیک باز کنی ملتو مچل کنی

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
من که شخصا عاشق 360 هستم و 360 رو پيشنهاد ميکنم.
ولي واي به حال اون روزي که کنسول بعدي مايکروسافت بياد و 360 هم مثل قضيه ي xbox بشه.
چون مايکروسافت کنسول هاي قديميش رو فراموش ميکنه و درست و حسابي اونارو پشتيباني نميکنه.
360 بازيهاي بسيار خوبي داره.
به نظر من که پيروز اين نسل کسي نيست جز نينتندو!!! يه لحظه اومدم بگم مايکروسافت ياد فروش wii افتادم :biggrin1:
حالا يه جور ديگه ميگم : بهترين کنسول اين نسل فقط و تنها فقط XBOX 360 .

Double Agent

کاربر سایت
Feb 20, 2006
14
من خودم خیلی از سونی خیلی خوشم میاد.از بچگی با PS1شروع کردم.(میکرو و سگا )رو کار ندارم .بعدش هم Ps2.کلا کارمن توی کلوب ها می گذشت.اصلا3 روز تو هفته کرکره کلوب رو با صاحبش می دادم بالا!!:biggrin1: تا آخر شب هم بازی می کردم.توی این چند ماهه نزدیک به 10نفر از رفقام به من Xbox 360رو پیشنهاد کردن .ولی نمی دونن که PS یه چیز دیگست!!من کاری بهبلوری ندام .فقط می خوام Ps3رو بگیرم بازی های Ps2رو باهاش بازی کنم.همین بازی God Of War2می ارزه به تموم بازی های....در مورد اطلاع من از سخت افزار به قول امین من به غیر از یه نکته هیچی نمی دونم .فقط اینو می دونم که هر چی Xbox, Xbox360,Xbox720رو یکجا می ذاره توی
جیب بغلش.

سلام
وحید تا حالا با خودت فکر کردی چرا اون 10 نفر 360 رو پیشنهاد میدن؟؟;)
در ضمن الان هیچی معلوم نیست که اخرش چی میشه و شما هم نمیتونی بگی ps جنگ رو میبره!!
در حال حاضر 360 خیلی خوب کار کرده و بهترین گزینه همین هست
وحید نمیخوای 360 بخری چرا بهانه میاری؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر