کمک در برنامه ulead videostudio 9

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
.......

سلام من این برنامه رو دارم می خواستم یک توضیحی بدید که چه جوری بهترین کپچر رو با استفاده از این برنامه داشته باشم

اقا اخه کسی تو این سایت به این بزرگی با این همه طرفدار پیدا نمیشه که به من در مورد این برنامه توضیح بده

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
نه منظورم اینه با کابل USB مخصوص می خوای کپچر کنی یا با S-Video یا
Composite ...

USB که با کیفیت DV می باشد و بهترین برنامه برای کپچر این نوع استفاده نرم افزار داخلی سی دی دوربین میباشد و با اتصال دوربین از طریق USB این امکان برقرار است .یا استفاده از برنامه پیناکل ... که DV رو با کیفیت Divx ضبط میکنه .

کامپوسایت و اس ویدئو هم که خودت میدونی ... هم با یولید میشه هم ا نرم افزاری که تو سی دی درایورشه ...

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
ببخشید؟

نه منظورم اینه با کابل USB مخصوص می خوای کپچر کنی یا با S-Video یا
Composite ...

USB که با کیفیت DV می باشد و بهترین برنامه برای کپچر این نوع استفاده نرم افزار داخلی سی دی دوربین میباشد و با اتصال دوربین از طریق USB این امکان برقرار است .یا استفاده از برنامه پیناکل ... که DV رو با کیفیت Divx ضبط میکنه .

کامپوسایت و اس ویدئو هم که خودت میدونی ... هم با یولید میشه هم ا نرم افزاری که تو سی دی درایورشه ...

دادش ببین من می خواهم از روی دوربین هندی کمم فیلم رو با بهترین حالت کپچر کنم ممنون

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
دادش ببین من می خواهم از روی دوربین هندی کمم فیلم رو با بهترین حالت کپچر کنم ممنون

با بهترین کیفیت می خوای باید قید یولید رو بزنی ;)

1.دوربین هندی کمت چه مدلی ببین فیش اتصال یو اس بی می خوره اگه داره از همون فیش استفاده کن + نرم افزاری که Cd همراش هست .

2.اگر فیش Usb نمی خوره بوسیله MoveBox کپچر کن .

تنها در این دو حالت می تونی بهترین کیفیت رو بگیری ...

DAVOOD THE GREAT

کاربر سایت
Jan 22, 2008
201
سلام.....

با بهترین کیفیت می خوای باید قید یولید رو بزنی ;)

1.دوربین هندی کمت چه مدلی ببین فیش اتصال یو اس بی می خوره اگه داره از همون فیش استفاده کن + نرم افزاری که Cd همراش هست .

2.اگر فیش Usb نمی خوره بوسیله MoveBox کپچر کن .

تنها در این دو حالت می تونی بهترین کیفیت رو بگیری ...

نه یو اس بی نداره باشه موی باکس رو می گیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر