کمک در بازی Ryse Son Of Rome

salar sheytoon

کاربر سایت
Jun 7, 2012
187
سلام خدمت دوستان من در این مرحله از بازی رایس ......... نیاز به کمک دارم یه قسمت هست باید با یه نفر مبارزه کنم اگر اون فرد رو بکشم بازنده میشم بازی میره از اول اگرم اون فرد من و بکشه بازم بازی میره از اول باید چطوری این قسمت رو رد کنم ؟ ممنون اگر توضیح بدین

qna0_a.jpg

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,285
سلام خدمت دوستان من در این مرحله از بازی رایس ......... نیاز به کمک دارم یه قسمت هست باید با یه نفر مبارزه کنم اگر اون فرد رو بکشم بازنده میشم بازی میره از اول اگرم اون فرد من و بکشه بازم بازی میره از اول باید چطوری این قسمت رو رد کنم ؟ ممنون اگر توضیح بدین

qna0_a.jpg

منم تو این مرحله به این مشکل برخوردم ، همرو با E در آخر بکش ، همونی که وقتی اسکلت میاد با سرش E میزنی فن اجرا میکنه ، همرو باید اینجوری بکشی و رد کنی .

Estev

کاربر سایت
May 13, 2016
1
سلام بچها من تو قسمت سوم Son of rome
گير كردم همون جايى كه ميره تو يه قلعه بايد افراد تير كمون دارو بزنه همشونو زدم بعد بعدش هيچ راهنمايى نداره نميدونم بايد چكار كنم فقط گفته يه نفرو بزن ىلى هيچ كسى نيس بايد چه كار كنم

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
داداش کاری نداره که من با اینکه گیج بودم رد کردم صبر کن مشکلتو بگم

qna0_a.jpg
جوابت اینه باید بری با شمشیر بزن اونا رو بعد ضعیف شدن1 دکمه ی E رو بزن:))باید اونا رو با فن قوی بزنی

BLACKGAMER12

کاربر سایت
Jan 14, 2018
16
سلام بچها من تو قسمت سوم Son of rome
گير كردم همون جايى كه ميره تو يه قلعه بايد افراد تير كمون دارو بزنه همشونو زدم بعد بعدش هيچ راهنمايى نداره نميدونم بايد چكار كنم فقط گفته يه نفرو بزن ىلى هيچ كسى نيس بايد چه كار كنم
پاسخ
کدوم مرحله رو میگی؟ من تا آخر رفتم این مرحله رو تو گوگل سرچ کن و فیلمشو ببین

Arash9879

کاربر سایت
Jun 6, 2018
1
سلام دوستا من تو مرحله ای ک باید با پادشاه کبه گاویا بجنگی گیر کردم هر کاری میکنم کشته نمیشه میشه یه راهنمایی بکنید

nima_fit

کاربر سایت
Feb 3, 2019
1
درود دوستان من اون مرحله ای که فرماندتو اسیر میکنن بعد برای نجاتش میری و با یک غول مواجه میشه و باید اونو بکشه اما تا نصفه جونش رو میتونم بگیرم بعدش هرکاری میکنم کشته نمیشه خواهشا بگید بدجور گیر کردم رو این مرحله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر