کمک در بازی Call of duty 3 !!!

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام ! :smile:
من 2 سال هس که تو این قسمت بازی گیر کردم !!! :eek::eek::eek: قبلا روی یه پروفایل دیگه از سیو مراحل بعد ادامه دادم ، ولی تا اخر نرفتم . حالا خودم میخوام از اول بازی رو تموم کنم :blushing::blushing::blushing:
واقعا نمیدونم اینجا رو چطوری باید رد کرد ؟؟
یادم نیس مرحله چندمه ولی اوایل بازی هست ، میرم روی تانک از 3 طرف به سمت ما شلیک میکنند ولی هر چی میزنمشون بازم میان !!! :eek::eek::eek:
اینم عکس اونجا :
http://i42.tinypic.com/2qx6w0h.jpg http://www.picoodle.com/view.php?img=/3/2/18/f_DSC00347m_0617c95.jpg&srv=img02

نمیدونم باید اسلحه دوربین دار داشته باشیم و اونطرف رو بزنیم ؟؟؟ :confused: من اینجا 2 تا مسلسل دارم
!!

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
شما جوی استیک اولی رو فشار بده پایین نگه دار بعد دوربین میاد بوسیله جوی استیک دومی دستور بده که مسلسل های رو یکی یکی بزننن.(روی تانکی که سوار هستی)

شما روی ساختما نها رو نگاه کنی چند تا مسلسل هست که شلیک میکنه.یکی یکی دستور شلیک بده تا تانک جلو بره.
(موقعی که دوربین میاد با جوی استیک به سمت مسلسل ها دروبین رو ببر و بعد دستور شلیک بده)

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم:smile:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
شما جوی استیک اولی رو فشار بده پایین نگه دار بعد دوربین میاد بوسیله جوی استیک دومی دستور بده که مسلسل های رو یکی یکی بزننن.(روی تانکی که سوار هستی)

شما روی ساختما نها رو نگاه کنی چند تا مسلسل هست که شلیک میکنه.یکی یکی دستور شلیک بده تا تانک جلو بره.
(موقعی که دوربین میاد با جوی استیک به سمت مسلسل ها دروبین رو ببر و بعد دستور شلیک بده)

امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم:smile:

آقا یه دنیا ممنون :love::love::love::love::love::love::love::smile:

saeedshl

کاربر سایت
Mar 17, 2010
7
سلام به تمامی دوستان عزیز
دوستان من سیو کامل بازی call of duty 3 برای کامپیوتر برای دانلود می خواستم.
با تشکر از تمام دوستان عزیز

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
سلام به تمامی دوستان عزیز
دوستان من سیو کامل بازی call of duty 3 برای کامپیوتر برای دانلود می خواستم.
با تشکر از تمام دوستان عزیز

دوست عزیز بازی Call of duty3 برای PC وجود خارجی نداره !!
اینا نسخه های بازی COD هستند که برای PC منتشر شدن ...
# Call of Duty
# Call Of Duty: United Offensive
# Call of Duty 2
# Call of Duty 4: Modern Warfare
# Call of Duty: Modern Warfare 2
# Call of Duty: World at War

chabok06

کاربر سایت
Jun 1, 2012
3
سلام تو call of Duty WM3
من نمی دونم تو Act3 وقتی تو مرحله ایی که makarv می خواد با هلی کوپتر از پشت بام فرار کنه و نوشته jump چیکار کنم اونجا موندم
زمان زودی تموم میشه
نتونستم جای دیگه مطلبمو بنویسم
سپاس

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام تو call of Duty WM3من نمی دونم تو Act3 وقتی تو مرحله ایی که makarv می خواد با هلی کوپتر از پشت بام فرار کنه و نوشته jump چیکار کنم اونجا موندم زمان زودی تموم میشهبا تشکر
  • act 3 همون مرحله 3 هست!؟
    من این بازی رو چن وخ پیش تموم کرد ولی یادم نیس.الان مرحله 2 ام.وقتی اونجا رسیدم میگم بهت.سعی کن به این تاپیک سر بزنی تا جوابمو
ببینی.چون اونطور که به نظر میاد تازه عضو شدی و فقط 1 نوشته اونم همینجا نوشتی.

سلام تو call of Duty WM3
من نمی دونم تو Act3 وقتی تو مرحله ایی که makarv می خواد با هلی کوپتر از پشت بام فرار کنه و نوشته jump چیکار کنم اونجا موندم
زمان زودی تموم میشه
سپاس
  • شما هم همینطور.

دوست عزیز بازی Call of duty3 برای PC وجود خارجی نداره !!
    اینا نسخه های بازی COD هستند که برای PC منتشر شدن ...
    # Call of Duty
    # Call Of Duty: United Offensive
    # Call of Duty 2
    # Call of Duty 4: Modern Warfare
    # Call of Duty: Modern Warfare 2
    # Call of Duty: World at War

آقا شما کجای دنیایی!؟:dالان که تا BLACK OPS 2 داریم برا PC!شما میگی تا MW2 اومده!؟:d
  • شایدم پستت قدیمیه!

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
سلام تو call of Duty WM3
زمان زودی تموم میشه
سپاس

خوب space رو بزن!:d
راستشو بخوای تغریبا آخرای بازی ام ولی همچین جایی بادم نمیاد که وقت داده باشه و بگه که بپر به هلی کوپتر!
ولی فک کنم space رو بزنی مشکلک حل شه.

aref 2

کاربر سایت
Oct 3, 2012
78
سلام تو call of Duty WM3
زمان زودی تموم میشه
سپاس

با تمام سرعت بدو بعد رسيدي بپر ميره روي هليكوپتر بعد دكمه اي كه باهاش چاقو مي زنه رو بزن تا راننده را پرت كنه پايين بعد برو سراغ دومي بعد هم فيلم روببين

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
با تمام سرعت بدو بعد رسيدي بپر ميره روي هليكوپتر بعد دكمه اي كه باهاش چاقو مي زنه رو بزن تا راننده را پرت كنه پايين بعد برو سراغ دومي بعد هم فيلم روببين

اره.الان میخواستم جواب بدم ولی دوستمون قبل از من جواب دادن!:d

اونجا آخر مرحله مرحله آخره.
بدو و وقتی به هلیکوپتر رسیدی دگمه پرش رو بزن و بعد تو هلیکوپتر هم دگمه ای که میگه رو بزن.بعد هم هلیکوپتر سقوط میکنه و بعد بازم باید دگمه هایی که میگه رو بزنی و بعد بازی تموم میشه!
به همین آسونی!:d

parsadarkness

کاربر سایت
Jun 4, 2015
1
با سلام من خیلی وقته یک مشکل جدی دارم تو بازی کالاف دیوتی 3 همون قدیمیه که به مرحله 12 {رادیو نجات} میرسه و هر سه تا ماموریت رو انجام میدم و به رادیو خبر میدم میزنه mission sucessfull ولی به مرحله بعد نمیره اونجا چیکار باید کرد تا بتونم برم مرحله بعدی این مشکل از چیه و اگه حل نمیشه سیو مراحل بازی کالاف 3 رو قرار بدین برای دانلود ...خواهشا جواب بدین با تشکر

آخرین ویرایش:

hadi gholizade

کاربر سایت
Jul 16, 2016
20
سلام من تو جایی یم که با تانک ها به یک شهر حمله میکنیم فکر کنم اولای بازی .میرم جلو با سربازای دیگه چنتا تانکم با ما میان یه دعفه یه ارور میده بعد باز میگه دوباره شروع کن باید چکار کنم فکر کنم میگه فضا کمه لطفا کمک کنین ممنو:Confused::Confused::Confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر