کمک در بازی پدرخوانده 2

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
سلام دوستان من اونجایی هستم که دفعه ی اول رفتم فلوریدا به یه آقا کمک میکنم یکی از آدماشو نجات میدم که نزدیک بود بکشنش بعد به من یه خونه داد تو فلوریدا بعد نمیدونم باید چی کار کنم خواهش میکنم کمک کنید:(

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ماموريت بهت نميده يا ميده و متوجه نميشي چي كار كني؟
tab رو بزن بالاي صفحه نوشته بايد چي كار كني ....

آخرین ویرایش:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
Tab رو میزنم نوشته ماموریت رو ولی جایی تو نقشه مشخص نمیشه
یه چیزایی در مورد crime rings و takeover و دو خانواده ای که تو فلوریدا هستند میگه
ولی نمی فهمم باید چی کار کنم

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
ساختمونهايي كه تو شهر هستن و ميتوني بگيريشون چند نوع هستن . از هر نوعي چند تا هست . اگر همه ساختمونهاي يك نوع رو بگيري يه جايزه بت ميده مث اينكه مثلا ميتوني خشابهاي بيشتر با خودت حمل كني يا استفاده از سپر و اضافه شدن پولي كه از ساختمونا گيرت مياد . با كليك رو هز ساختموني ميتوني ببيني جايزه گرفتن اون نوع چيه . بازم ميگم بايد همه ساختمونهاي يك نوع رو بگيري و در صورتي كه يكيش رو هم نداشته باشي جايزش رو نخواهي داشت . مثلا با گرفتن همه ساختمونايي كه عكسشون يه كلت (4 تا) هست ميتوني خشاب اضافه حمل كني ...
اينجا تو بايد يك نوع ساختمون رو از هر گروه بگيري ...
راحت برات بگم! بريز هر ساختموني تو شهر هست بگير بره! همشو كه بگيري علاوه بر اينكه پولت هي زياد ميشه ميتوني در آخر بريزي compound اون خونواده تو شهر رو بگيري و شر خونواده رو بكني! كه حدود 30000 تا پول هم بابت compound ميده! مشكلي بود در خدمتيم! :biggrin1:

sameralmac

کاربر سایت
Dec 10, 2009
4
با سلام .:sorry: من یک جای این بازی رسیدم که باید یک رو با تفنگ دوربین دار ترور کنم اما هر جور که می کشمش فایده نداره . دوباره بر می گرده سر جاش . یعنی اگر بالای ساختمون بکشمش یا روی زمین هم که باشم باز هم فایده نداره و دوباره بر می گرده سر جاش هر کاری که فکر می کنید هم کردم یعنی کشتمش:sniper: و فرار کردم تا نیروهاش من رو شناسایی نکن اما فایده نداشت . حتی اول نیروهاش رو کشتم بعد خودش رو، اما بازهم فیده نداشت. این ترور هم جز مأموریتهای مراحل بازی هستش. در ضمن من 3 نفر با من هستن چطور می شه خانواده رو کامل کنم یعنی اون ها رو از خیابون انتخاب کنم ؟
منتظر پاسختون هستم :eek:

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
با سلام .:sorry: من یک جای این بازی رسیدم که باید یک رو با تفنگ دوربین دار ترور کنم اما هر جور که می کشمش فایده نداره . دوباره بر می گرده سر جاش . یعنی اگر بالای ساختمون بکشمش یا روی زمین هم که باشم باز هم فایده نداره و دوباره بر می گرده سر جاش هر کاری که فکر می کنید هم کردم یعنی کشتمش:sniper: و فرار کردم تا نیروهاش من رو شناسایی نکن اما فایده نداشت . حتی اول نیروهاش رو کشتم بعد خودش رو، اما بازهم فیده نداشت. این ترور هم جز مأموریتهای مراحل بازی هستش. در ضمن من 3 نفر با من هستن چطور می شه خانواده رو کامل کنم یعنی اون ها رو از خیابون انتخاب کنم ؟
منتظر پاسختون هستم :eek:

اگه درست گرفته باشم اونی که میخوای ترور کنی جزو اعضای خونواده رقیبه این آدمای خاصو باید به یه شیوه خاص ترور کنی تا حتما بمیرن وگرنه فقط یه مدت میرن بیمارستان و بعد مرخص میشن برای اینکه شیوه و محل هرکدومم پیدا کنی باید میرفتی برا اونایی که بالای کلشون عکس کلیده ماموریت انجام میدادی ... شیوه مخصوص ترور هرکیو زیر عکسش نوشته میدونم خیلی مسخرس ولی همینه دیگه ...

sameralmac

کاربر سایت
Dec 10, 2009
4
راست می گیی . اما شما حساب کن من رگبار می گیرم تو دهن طرف 3 تا فشنگ داخل سرش خالی می کنم:gunner: یا تا حالا ده بار گردنش رو شکوندم :boxing: حالا موندم چطور می میره !؟ یک سوال دیگه . شرمنده من حالا 3 نفر همراه من هستن چطور تیم یا خونواده خودم رو بیشتر کنم تا بشه اونها رو زمانی که به مغازه هایی که تصرف کردم حمله بشه بفرستم تا جلوی دشمن رو بگیرن ؟

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
تو این بازی باید چکار کرد :confused:
این بازی من را که خیلی نا امید کرد :biggrin1:
قسمت اولش خیلی بهتر بود

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
تو این بازی باید چکار کرد :confused:
این بازی من را که خیلی نا امید کرد :biggrin1:
قسمت اولش خیلی بهتر بود

کیو ناامید نکرد این بازی البته من از اون اولم خیلی بهش امید نداشتم :biggrin1:

در کل باید هی بری مغازه ها رو تصاحب کنی این وسطم به سبک جی تی ای (دور از جونش) یه چنتا ماموریت انجام باید بدی ... گرفتن مغازه هام مثل شماره قبلی با کتک زدن صاحاب مغازه و خراب کردن وسایلش انجام میشه تنها فرقش اینه که ممکنه خونواده های رقیب دوباره برای پس گرفتنش حمله کنن که برای اینکه از دست ندی باید براش محافظ بذاری و هر وقتم دیدی حمله شده بهش یکی دوتا از زیر دستاتو برا پشتیبانی بفرستی اونجا ... در کل خیلی پیچیده نیست با همین سیستم برو جلو اگه به مشکلی خوردی بیا بگو

kasra1986

کاربر سایت
Sep 29, 2009
213
کیو ناامید نکرد این بازی البته من از اون اولم خیلی بهش امید نداشتم :biggrin1:

در کل باید هی بری مغازه ها رو تصاحب کنی این وسطم به سبک جی تی ای (دور از جونش) یه چنتا ماموریت انجام باید بدی ... گرفتن مغازه هام مثل شماره قبلی با کتک زدن صاحاب مغازه و خراب کردن وسایلش انجام میشه تنها فرقش اینه که ممکنه خونواده های رقیب دوباره برای پس گرفتنش حمله کنن که برای اینکه از دست ندی باید براش محافظ بذاری و هر وقتم دیدی حمله شده بهش یکی دوتا از زیر دستاتو برا پشتیبانی بفرستی اونجا ... در کل خیلی پیچیده نیست با همین سیستم برو جلو اگه به مشکلی خوردی بیا بگو
چرا سه نفر بیشتر را نمیشه استخدام کرد :confused:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
چرا سه نفر بیشتر را نمیشه استخدام کرد :confused:

اون اول بازیه تا جایی که یادمه تو داستان جلوتر که بری تعداد افراد خونوادت بیشتر میشدن بعد میتونی آپگریدشونم بکنی که به نسبت رتبه شون تو خونواده مثلا دو سه تا مهارتو با هم داشته باشن

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
بابا بهم می گه این باید با چوب بکشمش ، خوب من هم چوب رو روی سرش خراب کردم اما فایده نداره !!!:evil: راهنماییم کنید خواهشا ...

خب اگه کاملا مطمئنی که نوشته باید طرفو با چوب بزنی دیگه کاریش نمیشه کرد جزو باگاشه تازه اگه باگ باشه باک خوبیه مثل من مجبور نشدی با مرده های وایساده ای که بهت شلیک میکنن طرف شی یا ماشینت توی ساختمون فرو بره ... :eek:

تنها کاری که میشه کرد اینه که بیخیال کشتنش بشی تو کشتن زیر دستا اجباری نداره فقط کارو راحت تر میکنه چون مثلا هربار که به یه مغازه حمله کنی یکی دوتاشون سر و کلشون پیدا میشه یا مثلا اون آخر که باید به مقرشون حمله کنی اگه زیردستا رو نکشته باشی همشون همونجان ... یکم سخت تر میشه ولی لااقل بازی جلو میره ...

sameralmac

کاربر سایت
Dec 10, 2009
4
شرمنده که من خیلی سوال می کنم :blushing: داخل این بازی یک ماشین هست که همش زره داره چطور می شه سوار این ماشین شد :-" یا باز هم باید مراحل رد کنم ؟؟؟

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
شرمنده که من خیلی سوال می کنم :blushing: داخل این بازی یک ماشین هست که همش زره داره چطور می شه سوار این ماشین شد :-" یا باز هم باید مراحل رد کنم ؟؟؟

تو منو حتما توضیح داده که هر امکاناتی رو چطور باید باز کنی.
باید ببینی براش باز کردن اون چه کارایی باید انجام بدی.
بعد با انجام دادن اون می تونی اون رو باز کنی;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر