کمک درمورد نرم افزار های شبیه ساز کنسول

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
سلام دوستان عزیز من یک بازی ساز هستم با انجین سندباکس کار می کنم
و از شیردر نویسی و اسکریپت های بازی سازی حرفه ای هستم پس هم از بازی سازی سرم میشه هم برنامه نویسی بازی سازی از توابع گرافیکی هم سردر میارم به همین دلیل که در مورد نرم افزار های شبیه سازی کنسول های اطلاعاتی می خواهم این جور نرم افزار های آیا انجین هایی هستند که که در خلاصه نرم افزار های بزرگ قرار دارند با حجم کم که بازی را از دوباره باز خوانی و رندر می کنند یا چیز دیگه ای یک نوع پلاگیم خاصی هستند که می توانند فایل های داخلی اون منظورم تکس شر ها لایه و غیره.. را باز خوانی کنند و تک تک در کنار هم قرار بدهند و بازی از دوباره رندر کنند و یا بازهم چیز های دیگه من خودم با سایت های سازندشون صبحت می کنم نامه نگاری می کنم چیز درست و حسابی هم به ادم نمی گن که حالا اومدم از شما ها کمک بخواهم
باتشکر محمد طالبی

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
بالخره ما نفهمیدیم شما در مورد شیدر ها اطلاعات دارین یا نه و احتمالاً‌همونطور که میدونین شیدر های طراحی شده رو نمیشه با روش شبیه سازی فراخوانی کرد ... چون بسته به انجین مرجع خودشون نوشته میشن و فرمولی یکسان برای همشون وجود نداره.
اتفاقاً‌ من هم نامه نگاری کردم و در کمال تعججب جواب دادن...
این نرم افزار ها شبیه ساز‌های دِوکیت ِ کنسول اصلی هستند که با فراخوانی فایل‌های داخلی بازی و استفاده از تست آزمون و خطا سعی در شبیه سازی بازی رو دارند...در واقع یه چیزی شبیه بازخوانی اجزای انجین و کنار هم قرار دادن اون که خب مسلماً روش بسیار کندی هست(فریم ریت پایین از همین قضیه سرچشمه میگیره)...همین و بس...

در مورد پلاگین ها هم راست و دروغش با صاحب خبر اما گویا این ها حاوی تست‌های آزمون خطایی هستن که نتیجشون مشخصه و در واقع باعث میشن که شبیه ساز با برخورد به اطلاعات تکراری نتیجه‌ی اون رو از پلاگین سرمشق بگیره و مجدداً وقت صرف بازخوانی اون ها نذاره.
با تشکر.

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
پس به نوع انجینش بستگی داره
و این شبیه ساز ها نوعی انجین هستند که قابل ویرایش نیستند ولی قابل خواندن هستند که فایل های از قبل کامپایل شده خودشان را بازخوانی می کنند و دوباره به نمایش می دهند مثل این میمانه که شما اومدی بازی را با انجیم خاصی ساختی و گزینه ی نمایش را زدی و به شما از روی فایل های ذخیره شده
باز خوانی می کنند آیا نمیشه چیزی مثل کش همان حافظه میان رم و سی پی یو برایشان ساخت که سرعت
رندر کردنشان چه در خود انجین اصلی چه در شبیه ساز بالا بره.
بعشا من شیدر نویسی سرم می شه

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
اگر هم پلا گین هایش در مورد خود اجرا کننده باش خوب هر کسی می تونه با یکم دستکاری
و قرار دادن این پلاگین ها در نرم افزار های برنامه نویسی یک نوع شبیه ساز برای خودش بسازه

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza
اینقدر ها هم ساده نیست...اول اینکه کیت این کنسول ها(که از شبیه ساز استفاده میشه) در دسترس برنامه نویس نیست...پس با آنالیز کنسول طبق نتایج برداشتی خودش پیش میره...دوم و مهمتر هم اینه که در مورد پلاگین ها...بیشتر شبیه یه درفترچه راهنما میمونن که نتیچجه تست های اشکار رو در خود دارن و سیستم رو معاف از محاسبه میکنن...در مورد پلاگین هم سورس نرم افزار مهمه...جدیداً‌سوروس شبیه ساز ها رو در دسترس عموم قرار میدن که کار کامل کردن کتابخانه‌ی پلاگین ها سریعتر بشه و هر کسی با مطالعه سورس شبیه ساز بتونه به روند ساخت پلاگین های از قبل آماده پی ببره تا هرچه زودتر آرشیو تست ها کامل بشه و کیفیت شبیه سازی بهتر بشه.

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
یعنی میشه پلاگین هایش را دستکاری کرد مثلا با نرم افزار ریس هکر یا ریس تینر
اونوقت هر دستکاری خواستیم بکنیم

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
مثلا بیاییم کاری کنیم که با سی پی یو های ام ام دی هم ساز گاری کنه
همانطور که می دونین با سی پی یو های ای ام دی ساز گاری نداره
بیاییم دست کاری درونش کنیم که بیاد خودش تنظیمات را اوتومات ذخیره کنه دیگه نیاز به معرفی بایوس و پلاگین نباشه

TY

کاربر سایت
Oct 3, 2007
166
نام
محمد
راستی در مورد پلاگین ها آیا در مورد فرا خانی کتاب خانه ها یا همان دلل ها در ویزوآل بیسیک یا سی
اطلاعات دارین که می توان این ها را کامپونت کرد مثل ابجکت ویندوز مدیا پلیر که از دلل های خود نرمافزار گرفته شده که کار کاربر را راحت تر کرده دیگه لازم نیست بیاد از توابع فراخانی دکمه ها اوردن ایمیج به عنوان پرده نمایش .مثلا ما بیاییم از همون پلاگین های نرم افزار به این روش استفاده کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر