کمک برای هک جدید مورتال کمبت 9

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
تازگی هکر ها مورتال کمبت 9 رو هک کردن و یک هک یا بهتر بگم ذخیره ی جدید ازش برا ایکس باکس بیرون دادن که ما با منتقل کردن اون هک به کنسولمون میتونیم با کاراکترهایی مثل شائوکان و گورو و کینتارو و سرباز تاراکاتان و غیره هم بازی کنیم
مثلا بعد از انتقال این هک به بازی, در صفحه ی انتخاب کاراکتر ما اگه عقب و X رو همزان بزنیم شائوکان انتخاب میشه
در لینک زیر ادرس دانلود این هک رو گذاشتن ولی میگه صفحه اش پیدا نشد:
Download

لطفا اگه یک نفر این هک رو داره یا میتونه پیدا کنه برا دانلود بذاره تا ما هم استفاده کنیم و از ایشون خیلی ممنون بشیم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
این هک جدید نیست و همون موقع که بازی در اومد دو هفته هم نشد برای جیتگ توسط یک dlc دستکاری شده اومده و اگه دستگات جیتگه میتونی استفاده کنی و این هک روی ps3 هک شده هم هست اگه اونم داری میتونی استفاده کنی.

اینم تابیکش اگه جیتگ داری دان کن
http://www.xbox360iso.com/mortal-kombat-9-t548679.html

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
پس حیف شد چون من جی تگ نیستم :(

قابلیتش همینه ؟ چیز دیگه ای اضافه نمیکنه؟

تا اونجا که من میدونی فقط باس ها و کاراکترهای مخفی و NPC هارو Playable ( قابل بازی ) میکنه
که در حالت تمرینی هم قابل استفاده اند

akuma

کاربر سایت
Jan 28, 2010
19
نام
مسعود
سلام ، من کمبت رو با freestyle نصب کردم روی هارد اکسترنال . حالا نمیشه این فایل های رو بریزم تو همون فولدر نصب شده ؟
لطفا اگه کسی می دونه با راهنمای فارسی توضیح بده

NathanDraculla

کاربر سایت
Dec 15, 2012
55
نام
?????
سلام ، من کمبت رو با freestyle نصب کردم روی هارد اکسترنال . حالا نمیشه این فایل های رو بریزم تو همون فولدر نصب شده ؟
لطفا اگه کسی می دونه با راهنمای فارسی توضیح بده

یعنی روی کامپیوتر ریختی؟
نخیر نمیشه این هک فقط مخصوص ایکس باکس هست

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
تازگی هک دادن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من 1 ساله دارم روی پلی استیشن با این شخصیتها بازی میکنم .ولی هیچ کدومشون کمبو ندارن زیاد هم جالب نبستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر